מחירון עיצוב גרפי - יס פליז
תפריט נגישות
לידים לעסקים
מחירון

מחירון עיצוב גרפי 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,108,510
Yes, Please! עובדת בשבילכם והכינה עבורכם מחירון מסודר לעיצוב גרפי. צפו במחירון ולאחר מכן תוכלו לפנות באמצעות הטופס שמשמאל או בטלפון בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי לקבל הצעת מחיר מדוייקת עבורכם.

עיצוב גרפי הוא עולם מרהיב של אפשרויות אסתטיות, אשר ייעודו יצירת מושגים חזותיים ביד או באמצעות מחשב, עבור לקוחות פרטיים או עסקיים. תפקידו של העיצוב הגרפי הוא לגרום לרעיונות, להשראה ולידע, לרקום עור וגידים ולהפוך לתמונה חזותית המושכת את העין, ושובה את ליבו של הצרכן.
המחירים בתחום זה מגוונים לאין ערוך ומושפעים ממגוון משתנים המושפעים ממטרת העיצוב, איכותו, חומר וכו', בשביל לקבל מושג לגבי העלויות ניתן להיעזר בטבלת מחירון עיצוב גרפי כדוגמת זה שמופיע להלן.
 

מי יכול להיות מעצב גרפי (גרפיקאי)?

כיום, שירותי עיצוב גרפי ניתנים על ידי גרפיקאים פרילנסרים (מעצב גרפי או מעצבת גרפית אשר מפעילים עסק עצמאי לעיצוב גרפי, אפילו מהבית) או על ידי חברות קטנות בעלות סטודיו לעיצוב גרפי. בעבר, העיצוב הגרפי היה נעשה באמצעות כלי כתיבה ומגוון חומרים עיצוביים, אך כיום, על מנת לספק שירות זה, על המעצב להתמחות בתוכנות שונות כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור, פלאש ואינדיזיין. תוכנות אלו מבית Adobe הן המקובלות והנפוצות ביותר. ידע בתוכנות אינו מספיק, ונדרשת גם רוח של יצירתיות, מקוריות ותעוזה.
 

באיזה תחמים משתמשים בעיצוב גרפי?

במסגרת העיצוב הגרפי כלולים מרכיבים רבים. עבור ציבור הלקוחות העסקיים, עיצוב גרפי כוונתו עיצוב לוגו, כרטיס ביקור, פולדר, ברושור, מודעת פרסום ועוד. עבור הלקוחות הפרטיים, העיצוב הגרפי בא לידי ביטוי בעיצוב אלבומי חתונה או אלבום שורשים (יש את מי שמחפש עיצוב אלבום שורשים מלא או שהוא מכין את האלבום בעצמו וזקוק רק לעיצוב כריכה לאלבום). העיצוב הגרפי בא לידי ביטוי במגוון שירותים נוספים שיתוארו להלן.
 
אילו שירותים כלולים בתחום העיצוב הגרפי ומה מחיריהם? על כך תוכלו להתרשם מהטבלה הבאה:
המחירון הוא בחינם, נשמח אם תלחצו על כפתור הלייק כדי לצפות בו:

 

 

 
 
 


*המחירים בש"ח
המחירים המפורסמים במחירון הינם בגדר המלצה בלבד ולחברת Yes, Please! אין אחריות כלשהי על הנתונים והמחירים המופיעים במחירון.אחרי שצפיתם בסדרי הגודל של המחירים לעיצוב גרפי תוכלו לעבוד לעמוד עיצוב גרפי לקבלת הצעת מחיר.
מה זה יס, פליז! ולמה זה טוב לכם ? צפו בסרטון:
איך זה עובד?
סגור

מחפש עיצוב גרפי?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא עיצוב גרפי

X

השוואת מחירי עיצוב גרפי