השוואת מחירים > בעלי מקצוע > אדריכלות ועיצוב > עיצוב גינות

עיצוב גינות

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 מעצבי גינות מובילים בתחום.

רשימת מעצבים מומלצים

  • גינון רפי אביב

    גינון רפי אביב

    עסק טרם דורג

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,175,157

עיצוב גינות הוא מתיחת פנים שלמה עבור הגינה שלכם. אם נמאס לכם מהצמחים המשעממים, דשא לא מטופח ובסך הכול מהגינה המשעממת שלכם עיצוב גינות יעשה עבורכם את העבודה.
 
בשונה משירותי גננות (גיזום, כיסוח וכו') מציעות חברות העיצוב שינוי מלא לפי בקשתכם ותחזוקה מלאה ושוטפת עם סיום העיצוב.
 
עיצוב גינות אינו רק שתילת צמחים, פרחים ודשא אלא הוספת "תפאורה" מלאה תוך ועיצוב על פי הקונספט הנבחר על ידי הלקוחות. לדוגמא עיצוב גינה בהשראת גנים יפניים עם גשרונים ובריכות נוי או בניית אלמנטים מעץ כמו פרגולה, מרפסת או דק מעץ שיכול לתת לגינה שלכם אופי שונה לגמרי.
 
עיצוב גינות הוא סוג של אומנות של המרחב החיצוני, על מלאכת העיצוב אחראים אדריכלי נוף מנוסים בעלי ידע רב ויכולת להפוך את הרעיונות שלכם למציאות.
 
לפני שאתם יוצרים קשר עם עיצוב גינות כדאי לחשוב טוב איך אתם רוצים שהגינה שלכם תראה. אם יש לכם ראש יצירתי אתם יכולים לנסות ולתכנן בעצמכם, במידה ולא אתם יכולים להתרשם ממאות עיצובי גינות שונים באתרי האינטרנט. לאחר שיהיה לכם רעיון מרכזי תוכלו להתחיל לחפש את מעצב הגינות המתאים עבורכם.
 
עיצוב גינה איננו משימה פשוטה, אם אין לכם המלצות על עיצוב גינות כדאי לערוך מחקר שוק קצר ברשת האינטרנט תוך שיטוט באתרי עיצוב הגינות השונים. כיום חברות רבות משקיעות בהקמת אתרי אינטרנט. מרבית האתרים מציגים עבורכם את האפשרויות הרבות ובנוסף גלריית תמונות של עבודות קודמות, באופן זה תוכלו לקבל רושם ראשוני שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.
 
אל תתפשרו בנושא העיצוב, בסופו של דבר אתם הולכים לגור בבית הזה וליהנות מהגינה, חשוב שהעיצוב יהיה כראות עיניכם ולא של המעצב.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות