עיבוי שפתיים: השוואת מחירים בין מנתחים מובילים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

עיבוי שפתיים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 מנתחים מובילים בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,453
ממוצע חוות דעת

ציון 5 מתוך 5 מבוסס על 12 ביקורות
0
הסבירו לי הכל וציינו שניתן לבצע זאת אפילו שאני מניקה ולא צריך לחכות ולא כמו כל החברות שלא הייתה אפשר...

על דר' רון עזריה מאת מרוות עבוד

רשימת מנתחים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור עיבוי שפתיים
להצעת מחיר לעיבוי שפתיים
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
אורכידאה קליניקה לאסתטיקה
אורכידאה קליניקה לאסתטיקה
עסק זה טרם דורג

מחפשים מידע או המלצות על עיבוי שפתיים? לפניכם במאמר


עיבוי שפתיים הידוע גם בשם עיצוב שפתיים הפך לטרנד החדש ונשים רבות מעבות את השפתיים, להשגת שפתיים מלאות וחושניות. עיבוי שפתיים מתאם לנשים צעירות הסובלות משפתיים דקות, לנשים שסובלות מחריצים על השפה העליונה וירידת הנפח בשפתיים. עיצוב שפתיים כולל הזרקת חומר לשפתיים היוצר את המראה החושני של השפתיים. 
עיבוי שפתיים יכול להיעשות בחומרים שונים המאפיין אותם הם חומריים זמניים הנעלמים לאחר מספר חודשים ובין עיבוי שפתיים הנעשה בחמורים קבועים הנשארים לתמיד.
 

עיבוי שפתיים זמני

עיבוי שפתיים הנעשה באופן זמני כולל מספר חומרים טבעיים, הידוע מבניהם הוא רסטלין, הילפורם, חומרים נוספים הם טיוזל, ג'וברדם ועוד. השוני בניהם הוא בחברה המייצרת אותם. מדובר בחומרים המבוססים על חומצות היאלורניות הדומה לחומר טבעי הקיים בגוף. לחומר זה אין צורך בביצוע טסט רגישות. במקרים נדירים תופיע רגישות יתר לחומר שתעלם עם התפוגגות החומר בגוף. החסרונות של סוג חומרים אלו הוא הספיגה המהירה של החומר הדורשת לאחר מספר חודשים לחזור לטיפול שלם עיבוי שפתיים מחדש. בסוג חומרים אלו לא ניתן להשיג נפח גדול ולכן הוא פחות מתאים לנשים בעלות שפתיים דקות ועלות הטיפול יקרה.
 

עיבוי שפתיים קבוע וסיליקון

עיבוי שפתיים קבוע מתבצע באמצעות סיליקון נוזלי, המוזרק אל השפתיים. הסיליקון הנוזלי הינו חומר מלאכותי והויכוח בעד ונגד החומר ממשיך עד היום. חומר הסיליקון הנוזלי אושר על ידי משרד הבריאות לשם טיפולים אחרים ולא לעיבוי שפתיים. שימוש נכון בחומר יכול להשיג את עיבוי השפתיים ללא חשש. אופן הפעולה כולל הזרקה של טיפות זעירות של החומר הנעטף מיד ברקמה צלקתית בשפה המונעת את התזוזה של החומר. עיצוב שפתיים לוקח מספר חודשים בכל פעם יש לחזור להזרקה נוספת עד להשגת התוצאה הרצויה של עיצוב השפתיים. חשוב לאחר כל הזרקה לתת לנפיחות לרדת ולהחליט אם יש צורך בהזרקה הנוספת. החיסרון של חומר זה הוא הזרקת יתר של עיבוי שפתיים שלא ניתן להחזיר אחורה. יש קושי להוציא את החומר המוזרק לשפתיים ולא ניתן לסגת מהתוצאה שהושגה.
 

תופעות לוואי

שימוש בחומר שאינו סטרילי עושי לגרום לזיהומים ולסיבוכים מיותרים לכן חשוב לבחור רופא המומחה התחום ופועל ברמת סטריליות גובהה. לעיתים נדירות יש תגובה של גוף זר בגוף לרוב שמודבר בשימוש בחומרים זמניים התופעה תעלם. במקרים של עיבוי שפתיים בחומר סיליקון נוזלי שהינו קבוע עלול להיווצר נפיחות או גושים ללא אפשרות טיפול טובה, תופעה זו יכולה להופיע גם לאחר מספר שנים לאחר הטיפול.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא עיבוי שפתיים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש עיבוי שפתיים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא עיבוי שפתיים

X

השוואת מחירי עיבוי שפתיים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]