השוואת מחירים > בעלי מקצוע > אספקת סולר ונפט > סולר להסקה > מאמרים > תחליף סולר להסקה

תחליף סולר להסקה

מידע על תחליפי סולר להסקה

דרך אתר יס, פליז! בלבד משווים כל שנה הצעות מחיר על מליוני ליטר סולר לחימום. ידעתם שקיים גם תחליף ?

ראשיתו של התחליף לסולר להסקה הינו לפני כשש שנים עם תחילתה של המגמה לחקור ולייצר תזקיקים אשר יהיו יותר ירוקים (לאיכות הסביבה) ויותר זולים לשוק החימום בישראל. מהו אותו תחליף ?

 

תחילת דרכו של התחליף

אז סולר תחליפי להסקה, דבר חדש ? תלוי איך מסתכלים על זה. מדובר באותם מפעלים שעד לפני 6 שנים עסקו במיחזור שמנים לתחום התעשיה בעיקר שמצאו כי ניתן להפיק תחליף , באיכות טובה יותר ומחיר זול מהתזקיקים המשמשים כיום להסקה הן בתעשיה , והן בשוק הפרטי.
 
 

תו תקן

אז כך החל לפרוח התחליף שכיום מיוצר באופן סדיר ומבוקר על ידי שלושה מפעלים ידועים ובעלי תו תקן, המייצרים את התחליף אשר מיוצר מתרכובת של שמנים ממוחזרים בתוספת של נפט נקי או סולר תחבורה, ומעניק בשל כך זמן בעירה ארוך יותר. למעשה זמן הבעירה מתארך בשיעור של כ - 11% לערך יותר מהתזקיק המקורי של סולר להסקה, דבר המשפיע על כדאיותו ועלות השימוש בו.
 
 
ניתן להבחין בין תחליף איכותי למזויף לפי צבע הנוזל

אז מה מחיר התחליף ומהי עלותו לעומת הסולר המקורי להסקה?

התחליף נמצא זול אפילו באופן משמעותי מסולר להסקה המקורי ומחירו מגיע ל 13% לערך הפרש במחירו לצרכן , זאת הסיבה שעד מהרה הפך לאטרקטיבי גם בשוק החימום הביתי , ובעקבותיו צצו כל מיני תחליפים למיניהם, אשר אינם בעלי תו תקן או בקרה סדורה כל שהיא .
 
 

זיופים ואשליות

לאחר ההבנה כי השוק פרוץ על ידי כל מיני תחליפי "פתרונות קסם" , הוחלט להעביר את הידע המקצועי על התחליף הנתון לבקרת איכות סדורה, תחליף המהווה פתרון אמיתי וזול ולא עוד אשליה זמנית המתנפצת ביום בו מופיעים, לדאבון הלקוחות, נזקים הנגרמים כתוצאה משימוש קלוקל בתחליפי קסם המיוצרים ללא בקרה ופיקוח מתאימים.
כפי שצויין לעיל תחליף סולר להסקה האיכותי והמבוקר באופן סדור מיוצר ב 3 מפעלים , כאשר קיימים הבדלים משמעותיים ומהותיים בין התחליף האיכותי לבין "פתרונות הקסם" השונים .
 
 

כיצד נמנעים מתחליפי "פתרונות הקסם"?

אז הכי חשוב, לא להתבייש. שאלו, תבדקו, תתעניינו ואפילו... תדגמו. הרי אתם יודעים שהזול הוא היקר אז לפני שאתם מנסים "פתרונות קסם" למינהם העלולים להזיק למערכת ההסקה שלכם תבדקו אם מדובר בתחליף מקורי או לא. איך מזהים ?
 
 

כיצד ניתן לזהות את התחליף המקורי?

ניתן לזהות את התחליף על ידי הפרמטרים הבאים:
    • צבעו של התחליף - יש לדגום את תא המכלית ממנו הספק או נהג מתכוון לתדלק את המיכל של הבניין או הבית , באמצעות שפיכה מהתא הנדון לכוס פלסטיק שקופה, לראות בעיניים את צבע התחליף האיכותי.
      אם הוא בצבע חום-צהוב או חום-אדמדם , כפי שיוצא מהמפעלים בעלי בקרת האיכות הסדורה אז זה התחליף המקורי והאיכותי,לעומת זאת תחליפי "פתרונות הקסם" השונים מופיעים ומאופיינים בצבע חום-שחור וכאמור אינם מומלצים לשימוש.
     
    • ריח התחליף - לסולר מן הסתם אין ריח מלבב של פרחים, אך בכל זאת, את ריח תחליפי "פתרונות הקסם" ניתן לאפיין בריח אציטון וחומרים שונים מאותם סוגי ריחות וניחוחות חזקים וקשים לנשימה.
 
אז לסיכום, חורף חם לא חייב להיות חורף יקר. ישנם תחליפים טובים וזולים. עשו את הבדיקה ובחרו את המוצר הטוב ביותר עבורכם.

מאמר זה מוגש לקהל הלקוחות ולציבור הרחב כשרות וכחלק בלתי נפרד מהמוטו שלנו לשקיפות אמינות ואיכות, ספיר אנרגיה.

 

Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא סולר להסקה. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל.
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,175,165

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות