השוואת מחירים > פיננסי > ביטוח > סדר בביטוח

סדר בביטוח

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 סוכנויות מובילות.

רשימת סוכנויות מומלצות

  • גפן ביטוחים

    גפן ביטוחים

    18 המלצות

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,177,620

הדעה הרווחת בציבור היא שסוכני ביטוח הם "נודניקים" ו"אנשי מכירות" שבאו למכור לנו המון ביטוחים שאף אחד לא באמת צריך.
מתברר שדווקא גישה זו היא שעושה לנו את כל הבלאגן בביטוחים האישיים וביטוחים המשפחתיים הקיימים אצלנו.
בניסיון להימנע מלרכוש מוצרי ביטוח מיותרים אנחנו רוכשים ביטוחים ללא ייעוץ והכוונה מסודרים וכך מייקרים לעצמנו את העלויות.
 
אז מה בעצם סוכן הביטוח עושה עבורנו ולמה כן כדאי להיפגש איתו?
הכל מתחיל בפגישת היכרות שבה מוסבר התהליך ואופן הטיפול.
 
תהליך הטיפול ב"סדר בתיק הביטוח" מתחיל קודם כל באיסוף של כל הדוחות השנתיים של כל המוצרים הפנסיוניים של הלקוח. זה כולל את הדוחות של קרנות הפנסיה השונות וביטוחי המנהלים שהלקוח צבר עם השנים. יתכן ויש ללקוח גם קופות גמל וקרנות השתלמות. כמובן שאוספים נתונים גם על כל המוצרים בביטוחים הפרטיים כמו ביטוח חיים, ביטוח סיעודי, ביטוחי בריאות, מחלות קשות ועוד רבים ושונים. סוכן הביטוח נעזר גם בפנייה למסלקה הפנסיונית על מנת לקבל ריכוז של כל המוצרי ביטוח שקיימים במידה וחסרים דוחות.
 
אחרי שסוכן הביטוח אסף את כל החומר המידע והרקע הביטוחי של הלקוח הוא עובר לשלב השני. בשלב זה עושים בירור של צורכי הלקוח. בודקים את הגיל של הלקוח והסטטוס המשפחתי שלו, כמה ילדים יש לו ומה התחביבים שלו בחיים. האם הוא מעשן, חולה, או בריא לחלוטין אבל עוסק בספורט אתגרי.
לאחר מכן עושים הצלבה בין הביטוחים הקיימים לבין הצורך של הלקוח. בשלב הזה בודקים אם הלקוח לא משלם כפול על אותו כיסוי ואם אפשר לבטל ביטוח כלשהו. לדוגמא ביטוח בריאות פרטי יחד עם ביטוח בריאות מהקופת חולים וגם ביטוח בריאות דרך ביטוח מחלות קשות באופן פרטי.
 
כשעושים סדר בביטוח בודקים גם את כל נושאי דמי הניהול והפרמיות שהלקוח משלם ואולי יש דרך להוזיל ובכך לחסוך בעלות או להגדיל את החיסכון אם מדובר בקרן הפנסיה. בשלב הזה נכנסת גם בדיקה של כל הטבות המס המגיעות ללקוח. בודקים את הרכיב של הטבות המס בכל ביטוח ומשפרים עד הניצול המקסימלי של ההטבה. במידה ויש כספים שמפוזרים בקופות שונות ולא פעילות בודקים מה ניתן לאחד או למשוך.
 
בתום התהליך הלקוח ישאר עם תיק ביטוח שמרכז לו את כל הכיסויים והביטוחים שמתאימים לו ולמשפחתו. הלקוח ידע בדיוק על מה הוא משלם ומה הוא צריך לעשות במידה ויצטרך לממש את זכויותיו.
 
מרגע סיום התהליך הסוכן תמיד ישאר להיות בקשר עם הלקוח כדי לעדכן אותו בשינויים שקורים בשוק ובחידושים שיש בפוליסות וגם כדי לבדוק שהסטטוס המשפחתי לא השתנה ולא מצריך התאמות.
 
ברגע שיש מישהו שמטפל בך באופן אישי ומלווה אותך לאורך כל הדרך נוח לפנות אליו גם בדברים לא קבועים כמו ביטוח נסיעות לחול, ביטוחי עסק, דירה וכדומה.
 
בשורה התחתונה מומלץ למצוא סוכן ביטוח טוב, שאתם מתחברים אליו וסומכים עליו, לקבוע איתו פגישה מסודרת ולעשות סדר בתיק הביטוח שלכם. ככה תוכלו לישון בשקט ולדעת שמישהו בעל ידע וניסיון בתחום דאג לכם ולבני משפחתכם על הצד הטוב ביותר.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

ממוצע חוות דעת

ציון 5 מתוך 5 מבוסס על 18 ביקורות

סוכן מקצועי, יורד לפרטים ואדיב.

על גפן ביטוחים מאת ישראל ששון

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות