סדנאות תקשורת - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

סדנאות תקשורת

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,706
טיפ
רוצים תקשורת טובה יותר, תפסיקו לשפוט אחרים

על ידי אמBיציות

כאשר התקשורת בין אנשים מובנת ניתן להגיע אל תוצאות מרחיקות לכת, לעומת זאת כאשר התקשורת לקויה קשה מאוד להתקדם. בדיוק בשביל זה הקימו סדנאות תקשורת. סדנת תקשורת בינאישית מפתחת אצל כל משתתף את יכולות התקשורת, מפתחת מיומנויות הקשבה, מלמדת כיצד להפוך שיחה לאפקטיבית יותר וכיצד לנהל אותה.
האדם הנורמאלי הוא יצור חברתי ובשל היותו כזה הוא גם יצור תקשורתי. בכל מקום יש צורך בתקשורת, בעבודה, עם לקוחות, עמיתים, ספקים, מנהלים, בחיים האישיים, חברים, בני זוג, שכנים ועוד. סדנאות תקשורת בינאישית ילמדו אתכם כיצד להפוך את התקשורת הרבה הזאת לטובה והנכונה.
 

סדנאות תקשורת – מה לומדים?

ישנם סוגים שונים של סדנאות תקשורת, כל סדנת תקשורת פועלת בדרך קצת שונה כדי להעביר את מסרי הסדנה, אך לכולן מטרה משותפת והיא שיפור מיומנויות התקשורת וההקשבה. שיפור ההקשבה והתקשורת מובילים לשינוי בתחושתכם ולהנאה מהשיחה.
סדנאות תקשורת מלמדות את המשתתפים כיצד יוצרים תקשורת בינאישית, מה הקשר בין הקשבה לתקשורת, הקשבה פנימית וחיצונית, הקול הפנימי, מעגל תקשורת, מיפוי התקשורת בארגון, תפיסת עולם בנוגע לתקשורת, ליקויי תקשורת בינאישית, מודל תקשורת, כיצד מעבירים מסר באפקטיביות, שפת גוף, אמפתיה, שיקוף ועוד.

 

סדנאות תקשורת למי זה מתאים?

סדנאות תקשורת מתאימות לכולם, כל אדם שעובד עם אנשים ומעוניין לשפר את התקשורת הבינאישית שלו. ניתן להירשם אל סדנאות תקשורת כיחידים או כקבוצות, לדוגמא: חברות, ארגונים, חוגי-בית, קהילות, ימי גיבוש, אירועים פרטיים ועוד.
סדנאות תקשורת המיועדות עבור קבוצות בעלי מטרה מסוימת מתאימות את תכני סדנת תקשורת לפי בקשת הלקוח ומשלבות בה תכנים שיתאימו למטרות הארגון.
 

סדנאות תקשורת – מהלך הסדנה

סדנת תקשורת מעט שונה מסוגי סדנאות אחרים, בסדנה זו רוצים להמחיש כמה שיותר את ה"קצרים" שנוצרים כאשר יש מספר אנשים ותקשורת לקויה.
ברוב סדנאות תקשורת מתחילים בפרגון לשאר המשתתפים וכך עושים צעד חשוב בקרבה ושיפור התקשורת בין המשתתפים. סדנת תקשורת ממשיכה עם משחקים (ברוב המקרים), סיכום כל משחק הוא הסקת מסקנות במטרה שתכני סדנת תקשורת יוטמעו היטב אצל כל משתתף.

סדנאות תקשורת – אורך הסדנה

 

ניתן להירשם אל סדנאות תקשורת האורכות בין שעתיים ל- 4 שעות או לשני מפגשים של סדנת תקשורת האורכים כל אחד שלוש שעות (סדנה ארוכה יותר).
לפני בחירת סדנת תקשורת ערכו השוואת מחירים בין הסדנאות.
סדנאות תקשורת – שפרו את מיומנויות התקשורת וההקשבה שלכם והתחילו להרגיש בשינוי.

טיפ
רוצים תקשורת טובה יותר, תפסיקו לשפוט אחרים

על ידי אמBיציות
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא סדנאות תקשורת? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש סדנאות תקשורת?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא סדנאות תקשורת
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]