השוואת מחירים > קורסים ולימודים אקדמיים > סדנאות > סדנאות מנהלים

סדנאות מנהלים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,127

 

סדר וארגון בעבודה חשובים להצלחת החברה או הארגון, למעשה סדר וארגון מתחילים במנהלי החברה. ההתנהלות הנכונה של המנהל בעבודה משפיעה רבות על התפקוד והתפוקה של העובדים ועל האווירה הנעימה בעבודה. מנהל שיודע להניע עובדים, ליצור תקשורת נכונה עם העובדים וכדומה תשפיע רבות על הנכונות של העובדים להרגיש מחויבות לעבודה ולמנהליה. מנהל טוב חייב כל העת להמשיך ללמוד ולהתפתח.
 

סדנאות מנהלים – שיטות ניהול

לכל מנהל יש את שיטות הניהול שלו, יש מנהלים השומרים על קשר טוב עם העובדים , יש השומרים על דיסטנס, יש מנהלים המעורבים בכל פרט ויש המשאירים לעובדים חופש פעולה. אין דרכי ניהול נכונות או מוטעות. ההצלחה של המנהל נמדדת בהצלחת הארגון. עם זאת מנהלים רבים זקוקים לא פעם ליד מכוונת או עזרה במיומנויות הניהול. סדנאות מנהלים מאפשר בזמן קצר להעניק למנהלים את הכלים לניהול נכון ויעיל, פיתוח יכולת מנהיגות, הקניית כלים בתהליכי קבלת החלטות, פיתוח חשיבה אסטרטגית ועוד.

 

סדנאות מנהלים – מה לומדים?

סדנאות נהלים כוללת לימוד עקרונות המנהיגות, עקרון ניהול אפקטיבי, פיתוח מיומנויות ניהול, תקשורת בין אישית, ניהול משברים, הובלת תהליכי שינוי, הנעת משאבי אנוש והנעת עובדים, חשיבה יצירתית, התמודדות עם לחץ ושחיקה, ניהול מכירות וטיפול עם התנגדויות מול הלקוחות ועוד. סדנאות מנהלים מותאמות בהתאם לצרכים של הארגון או החברה.
סדנאות מנהלים כוללות הרצאות פרונטאליות, סימולציה של מצבים שונים, משוב קבוצתי, משוב אישי, הכרה של חברות שהצליחו וחברות שנכשלו ועוד.

 

הבחירה של סדנאות מנהלים

כיום ניתן למצוא מגוון של סדנאות מנהלים החל, מתפקידי משחק, הרצאות, סדנאות חד יומיות או סדנאות הכוללות מספר שבועות. סדנאות מנהלים יכולים להיות בתחום מסוים כגון פיתוח מנהיגות, סדנאות מנהלים בתחום השיווק והמכירה, סדנאות מנהלים הכוללות אימון אישי למנהל ועוד.
בעת בחירת סדנאות ניהול לחברה או לארגון חשוב בראש ובראשונה להחליט מהי מטרת הסדנא. כיום קיימים אינספור סדנאות מנהלים בסגנונות שונים ותחומים שונים, חשוב לבדוק מהם תכני הסדנא והאם הסדנא מתאימה לארגון. חשוב לשבת קודם עם מנהלי הסדנאות וללמוד על הארגון והצרכים שלו. כמו כן מומלץ להגיע לסדנא לדוגמה על מנת ללמוד על מארגני הסדנא, על ההתנהלות בסדנא וכדומה.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אולי תרצו לקרוא על...

סדנאות מנהיגות

סדנאות מנהיגות

תכונת המנהיגות חשובה לכם? סדנת מנהיגות תדאג לכל שתוכלו לשפר תכונה חשובה זו. איזה תכנים יש בסדנאות מנהיגות? פרטים בפנים

סדנת שירות

סדנת שירות

סדנת שירות (קורס שירות לקוחות) היא סדנה המיועדות לעובדים נותני שירות בתחומים שונים. רוצים לשפר את איכות שירות הלקוחות אצלכם בחברה? הזמינו סדנאות שירות לעובדים

סדנאות ניהול

סדנאות ניהול

סדנאות מנהלים מיועדות למנהלים או לאלה הרוצים להיות מנהלים ולהצליח בתפקיד. איזה סוגי סדנאות ניהול קיימות ומהם התכנים?

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות