השוואת מחירים > קורסים ולימודים אקדמיים > סדנאות > סדנאות מיסטיקה

סדנאות מיסטיקה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

רשימת עסקים מומלצים

  • רונית מנשורי-המרכז למודעות

    רונית מנשורי-המרכז למודעות

    5 המלצות

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,177,584

מהן סדנאות מיסטיקה ולמי הן מתאימות?

סדנאות מיסטיקה הן סדנאות במגוון רחב של נושאים אך כולם מתחברות יחדיו במובן בו הן כולן מועברות בשיטה כזו או אחרת בהקשר למיסטיקה.
הסדנאות הללו לא מתאימות לכל אחד, סדנת מיסטיקה לא מתאימה למשל לאנשים שלא מאמינים במיסטיקה, זה יהיה בזבוז זמן וכסף לאדם שרק הולך לבדוק האם זה אמיתי או לא ולא כדי לנסות ולקבל את מה שנאמר לו בסדנה.
כמו כן יש אנשים שלא התנסו בחוויות מעולם המיסטיקה ולמרות שאינם מאמינים במיסטיקה מסוג כזה או אחר הם פתוחים לשמוע על הנושא והולכים לסדנאות בכוונה אמיתית להקשיב.
 

איך נבחר מיסטיקן טוב?

כמעט בכל מקום אפשר למצוא כיום קורא בקלפים ומיסטיקנים כאלו ואחרים, כדאי מאוד להבדיל בין אלו שרוצים לעשות כסף קל לבין אלו שניחנו ביכולת להבין לעומק את משמעות הענקת תשובות לשאלות הרות גורל אצל אחרים, לא תמיד כדאי ללכת על פי המלצות של אחרים כי מדובר בעניין אישי, כדאי ללכת למיסטיקן ידוע שלו רפרטואר מרשים של עזרה לאחרים וכמובן לעשות זאת על פי התאמה אישית שלכם, לא תמיד רב גדול יהיה הכתובת הנכונה לאנשים לא מאמינים ולא תמיד מיסטיקאית קוראת בקפה תתאים לאדם חרדי.
 

איזה סוגים של סדנאות מיסטיקה יש?

סדנאות רוחניות מתחום הקבלה הן סדנאות מאוד פופולאריות כיום, לא חייבים להיות דתיים כדי להגיע אל סדנאות אלו, הן מועברות בצורה נעימה בדרך כלל בשעות הערב ומלוות בשיחות רבות על משמעות החיים, הן מתאימות לכל מי שרוצה לפתוח קו מחשבה חיובי וליצור משמעות חיים אמיתית.
 
סדנאות מיסטיקה אחרות הן בקריאה בקפה, קריאה בקלפי טארוט, שחזור גלגולים, גרפולוגיה, נומרולוגיה ועוד המון, לכל אדם יש משיכה לתחום מסוים או רצון לחוות איזה חוויה מסוימת קשורה למיסטיקה, בדרך כלל הקשבה לרצון ההוא היא הדרך הנכונה לבחור את הסדנה המתאימה.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות