השוואת מחירים > קורסים ולימודים אקדמיים > סדנאות > סדנאות חשיבה חיובית

סדנאות חשיבה חיובית

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

רשימת עסקים מומלצים

  • רונית מנשורי-המרכז למודעות

    רונית מנשורי-המרכז למודעות

    5 המלצות

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,177,584

חשיבה חיובית כדרך חיים היא שיטה המאפשרת לאנשים להשתחרר ממעגל הסבל של המרדף אחר האושר וההצלחה. הבחירה של חשיבה חיובית משמעותה לבחור במודע את האושר בחיים, לחזק את האושר בכל תחום בחיים, ללמוד מיומנויות המחזקות את החשיבה החיובית ומדחיקה את המחשבות השליליות שעולות בנו.
 

מטרתן של סדנאות חשיבה חיובית

מגיל צעיר אנו נחשפים לתגובות שונות, הערות שליליות, מסרים שלעיתים בעלי קונוטציות שלילית. למדנו לחשוב בצורה מסוימת מבלי לבחון את החשבות שלנו או את דרכי הפעולה שלנו. סדנאות חשיבה חיובית מטרתה לעצב מחדש את המציאות שלנו במשפחה, בחברה בעבודה ועוד.
סדנאות חשיבה חיובית מלמדות את האדם לקחת אחריות על חייו ואחריות על האושר בחייו, קל להיכנס למחשבות שליליות או לחשש מפני אי הצלחה וכישלון מדברים. רבות נכתב על כוח המחשבה ליצור דברים וליצור עבורנו מציאות אחרות. האושר הינו בחירה מודעת ותרגול חשיבה חיובית.
 

מה מקנות לנו סדנאות? 

סדנאות חשיבה חיובית אינה מסתפקת בלהחליט שמהיום אני מאושר, סדנת חשיבה חיובית מעניקה כלים כיצד להתמודד עם רגשות שליליים, ביקורת של אנשים אחרים לגבי חייך או החלטות בחייך.
סדנאות חשיבה חיובית מעניקות כלים להתחברות אל האושר שלך, תרגילים שונים כגון דמיון מודרך, תרגילי התנהגות ותרגילי חשיבה שונים. מטרת התרגילים לאמץ דפוסי חשיבה חדשים ולאפשר להתגבר על כעס, עצב, דכדוך או סתם מחשבות שליליות כגון לא נצליח, אנו לא ראויים לכך או זה לא מגיע לנו למחשבות אחרות.
סדנאות רבות מצעיות מפגש עד כמה מפגשים, סדנאות אלו מתאימות לכל אדם המעוניין פשוט להסתכל על חצי הכוס המלאה וליהנות מהאושר הקיים ולהפיק את המיטב.
 

האם אתם זקוקים לסדנת חשיבה חיובית?

כל אדם שמרגיש שהוא איבד שליטה על חייו ושהוא לא חיי את חייו כפי שהוא רצה לחיות אותם יכול לגשת לסדנה של חשיבה חיובית, גם מי שמרגיש שהוא יכול לחיות טוב יותר עם עצמו בעזרת חשיבה חיובית מתאים לסדנה, הדבר החשוב ביותר הוא להגיע אל הסדנה כאשר יש רצון לשינוי.
 

מהם נושאי הלימוד של סדנת חשיבה חיובית?

יש הרבה סוגים של סדנאות חשיבה חיובית, כולם עוסקות באותו הנושא אך מועברות לפעמים בצורה אחרת, יש סדנאות של דמיון מודרך ויש סדנאות של תקשור ומגע, מדיטציה ועוד.
חשוב מאוד כשפונים לסדנה לבחור אותה על פי המטפל, עיקר הסדנה היא סביב המטפל ודרך ההגשה שלו היא הדבר העיקרי שיש לשים עליו את הדגש.
סדנת חשיבה חיובית בעיקרה עוסקת בהובלת החיים אל הנתיב אליו אנו רוצים ולחיות את החיים כפי שאנחנו רוצים לחיות אותם, למקם את השליטה שלנו על חיינו, לתקן עיוותי חשיבה שמושרשים בנו, לטפח את הדימוי העצמי, להכיר את נקודות התורפה שלנו, לשלוט בעצמנו ובדחפים שלנו, לחדד את הרגשות כלפי מסרים לא מילוליים ועוד המון.?

 

 

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

טיפים

רוצים להיות רגועים ולהרגיש טוב עם עצמכם? תעשו נשימות עמוקות ואיטיות כל יום.

על ידי אמBיציות

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות