תפריט נגישות

לידים לעסקים

נשירת שיער

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 מכונים מוביליםלטיפול בנשירת שיער.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,045,400
נשירת שיער או התקרחות הינה בעיה כואבת עבור רבים מן הגברים. עם זאת שההתקרחות היא תהליך טבעי להתקרחות השפעה פסיכולוגית וחברתית, בקרב רבים מביאה לפגיעה בדימוי העצמי. בעבר היה צורך להשלים עם גזרת ההתקרחות, גילוח הראש, פאה או העברת שיער מצד אחד לשני היה כחלק מהשלמה עם ההתקרחות.
 

התקרחות ונשירת שיער, עניין של תורשה

התקרחות או נשירת שיער עוברת בירושה, סביר להניח כי אם ההורה סובל מהתקרחות כך הסיכוי כי גם ילדיו יסבלו מכך. יש הסובלים מכך בגיל צעיר, ההתחלה היא בנסיגת השיער באזור המצח ובאזור הכתר של הראש. יש הסובלים מכך בשנות הארבעים לחייהם.
מחקרים מראים כי הורמון נקרא DHT הוא הגורם לנשירה – ככל שיש עליה ברמת ההורמון, כך כמות הנשירה עולה. הורמון זה מביא להיחלשות השערה עד להפיכתה לדקה ולנשירתה. תחום התרופות פועל לשם פתרון נשירת שיער או פתרון התקרחות לחיזוק השערה.
 

טיפול בנשירת שיער והתקרחות

טיפול נגד התקרחות או טיפול נגד נשירת שיער הוא אפשרי היום, אף כי המחקר הוא בתחילתו. חלק מהתרופות פועלות לדיכוי ההורמון האחראי לנשירה, תרופות אחרות פועלות בשיטות שונות לחיזוק השערה כגון חיזוק האשלגן המביא לעידוד הצמיחה של השערה.
 

תרופות למניעת התקרחות

כיום ניתן למצוא מגוון תרופות כנגד התקרחות או נשירת שיער. כל טיפול נגד נשירת שיער או לקיחת תכשירים חייבים בייעוץ ובדיקה של רופא. ניתן למצוא מגוון של תרופות כגון פרופוסיה המונעת את השפעת הורמון ה – DHT. מחקרים מראים כי התרופה מונעת נשירה וגורמת לצמיחת שיער חדש. תרופה נוספת היא רייגין במקור תרופה זו פותחה להורדת לחץ דם. דוטסטריד הינה תרופה המנטרלת את הורמון ה- DHT , אך תופעות הלוואי חזקות בהקשר התפקוד המיני וצרופ הנוספת היא פרוקיור אף היא פועלת כנגד הורמון DHT.
 
דרך נוספת היא השתלת שיער. הטיפול כולל לקיחת שיער מאחורי הראש והשתלתו בחלק בו יש התקרחות של הראש.


אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא נשירת שיער? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש נשירת שיער?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא נשירת שיער
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]