אחזקת מבנים - יס פליז

תפריט נגישות

לידים לעסקים

אחזקת מבנים 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,077,065

מהי אחזקת מבנים ומהי מטרתה ?

פעם היה מקובל כי בבתים משותפים אנשים היו מחלקים בניהם את מטלות הבניין המשותף כגון ניקיון חדר המדרגות, טיפול ואחזקה של לובי הבניין, אחזקת המעלית, הבריכה, הגינה וכיוצא בזאת אך כיום הדבר אינו אפשרי גם משום שלאנשים אין פנאי לעשות מטלות אלו ואז הם מזלזלים בטיפולים השוטפים וגם משום שאין להם את היכולת המקצועית לעשות זאת.
שירות אחזקת מבנים ניתן על ידי חברות אחזקת בניינים וכל יעודה הוא לדאוג לתחזוקת הבניין השוטפת בצורה המקצועית ביותר.
 

מהם יתרונות שכירת שירות אחזקת מבנים ?

היתרון הברור של שירות אחזקת בתים היא האפשרות להסתמך על חברה אחת שתבצע את עבודת אחזקת הבניין בצורה מקצועית, מרבית האנשים עובדים כיום במשרה מלאה ואין לה פנאי וחשק לעסוק בתחזוקת הבתים, שירות אחזקת מבנים יבטיח כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.
יתרון נוסף הוא מניעת סכסוכים בין שכנים, שירות אחזקת בניינים בראש ובראשונה מספק את ההפרדה הברורה בין הדיירים ולבין אחזקת המבנה –  דבר שמונע סכסוכים רבים.
 

מהם השירותים הכלולים ?

השירותים הכלולים במסגרת שירות אחזקת מבנים הם : שירותי אחזקת גינה שכוללים השקיה, עבודות אינסטלציה, תיקוני מעליות, תחזוקת החשמל ותשלומים.
 

כיצד תבחרו חברת אחזקת מבנים ?

בחירת חברת אחזקת מבנים היא לא עניין של מה בכך, חשוב להקפיד על בדיקה קפדנית וביצוע סקר שוק על כמה חברות. קבלו הצעות מחיר מכמה חברות אחזקת בתים נפרדות ובצעו השוואת מחירים בהתאם לשירותים המסופקים על ידם. לדוגמא : אם חברה א' מספקת שירות אחזקת מעלית, ניקיון ותחזוקת חשמל ומציעה הצעת מחיר נמוכה במיוחד אין זה אומר כי היא תשתלם יותר מחברה שמציעה גם שירותי גינון במחיר גבוה יותר – יש לקחת בחשבון את עלות כל ההוצאות וכמובן להבין כי יש יתרון גדול לבחירת חברה אחת שתספק את השירותים הנדרשים כולם.
חשוב להבין כי הכספים המופקדים על ידיכם לחברת אחזקת מבנים הם כספים שיש לפקח עליהם, שימו לב כי החברה פועלת בצורה מאורגנת בעניין הכספי וכי היא מנתבת את הכספים בצורה שנבחרה מראש.
בדקו כמה זמן החברה נמצאת בשוק ומהו המוניטין שלה, בקשו המלצות מלקוחות הווה וקבלו מהם משוב על התנהלות החברה השוטפת.

 Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא ניהול מבנים. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש ניהול מבנים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא ניהול מבנים

X

השוואת מחירי ניהול מבנים