איך זה עובד?
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא
מטבחים - יס פליז

תפריט נגישות

לידים לעסקים

מטבחים 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
988,905
המטבח הוא לב ליבו של הבית, המקום בו מתאספים כל בני המשפחה בארוחות היום, המקום בו אוכלים יחד בחגים ופעמים רבות גם המקום בו מארחים אורחים.
עיצוב מטבחים כיום הפך לתחום בו מושקעות אנרגיות רבות הן מבחינת המחשבה והן מבחינת החומרים, דבר שהופך את העסק ליקר הרבה יותר.
מטבחים מעוצבים יש מכל המינים והסוגים, יש אנשים שבוחרים לעצב את המטבח שלהם לבדם, יש ששוכרים שירות של מעצב מטבחים ויש שבוחרים מטבח מקטלוג קיים.
הטרנד נהיה כל כך פופולארי עד כי מטבחים הפכו להיות אמירה אומנותית של ממש ופעמים רבות ניתן לראות כי מטבחים מעוצבים אחרת מכל שאר הבית כדי להשאיר חותם.
 

איזה סגנונות מטבחים מעוצבים יש כיום ?

אחד הסגנונות הנפוצים ביותר כיום של מטבחים הוא הסגנון בקווים אלגנטיים ונקיים כמו המטבחים המוצגים בתערוכות באיטליה, כמו כן מטבחים מאובזרים במכשירי חשמל חדישים וגאג'טים ייחודיים נחשבים למובילים בתחום.
מטבחים מעוצבים בסגנון כפרי הפכו בשנים האחרונות גם פופולאריים, שימוש רב בגוונים חמים, בקש ובחומרי קרמיקה הם שם המפתח בתחום זה.
מטבחים מודרניים גם כן מקובלים ביותר כיום ובהם תוכלו ליהנות ממשטחי שיש גדולים במיוחד, פתרונות אחסון ייחודיות כגון מקררים בתוך ארונות וכדומה.
עיצוב מטבחים בסגנון קוריאן הפכו גם כן לטרנד בעולם עיצוב המטבחים, זהו עיצוב בו נאספים עיצובים שונים בתכלית האחד ממשנהו באותו החלל, דבר זה יוצר עיצוב עילית חדשני עם אמירה אומנותית חזקה במיוחד.
 

מה צריך לדעת על עיצוב מטבחים לפני שניגשים למלאכה ?

ניצול נכון של חלל החדר הוא הנושא עליו יש לשים את הדגש בתחום עיצוב מטבחים, שלא בדומה לחדרים אחרים בבית המטבח מאובזר בהמון כלים ועל כן חשיבות האחסון היא גדולה במיוחד.
יש פתרונות אחסון חדישים ליצירת מטבחים מעוצבים עם קווים נקיים והמון חלל פתוח ובנוסף מקום רב לאחסן כלי מטבח הרחק מעיניי כל, פתרון חדשני אחד הוא הבוצ'ר בלוק שהופך למגירת סכינים בלחיצת כפתור וארון "קולונה" שנפתח כמו אקורדיון ובכך חוסך מקום רב.
בין אם אתם בוחרים עיצוב מטבחים בעצמכם ובין אם אתם שוכרים שירות של איש מקצוע מומלץ כי תגבשו מבעוד מועד סגנון אליו אתם מתחברים ותלכו על פי קווים מנחים כלליים שתחליטו עליהם, דבר זה ימנע בלבול יתר ויחסוך טעויות של בחירת סגנונות שלא מתאים אחד לשני.
עיצוב מטבחים – גם ניצול חלל המטבח הוא סוג של עיצוב.


Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא נגרים. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל

אהבתם את המאמר ? המליצו עליו:
איך זה עובד?
סגור

מחפש נגרים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא נגרים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]