תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > בריאות ויופי > ניתוחים פלסטיים > מתיחת בטן > מאמרים > ניתוח מתיחת בטן - כל המידע לפני ההחלטה

ניתוח מתיחת בטן - כל המידע לפני ההחלטה 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,035,361
למאמרים בנושא מתיחת בטן
מהי מתיחת בטן היקפית
מהי מתיחת בטן היקפית
מהי מתיחת בטן היקפית? אחד הניתוחים הפופולאריים הוא מתיחת בטן. נשים וגברים רבים סובלים ...
החדווה הגדולה שחשים כאשר מצליחים להוריד במשקל יכולה לעיתים להתמסמס עקב שאריות של עור רפוי. אנשים רבים יכולים להגיע למצב בו עליהם להתמודד עם עור רפוי, משלל סיבות – הורדה מסיבית במשקל, ניתוח שאיבת שומן, הריונות ועוד. ניתוח מתיחת בטן הוא לרוב המענה להעלמת העור הרפוי וקבלת בטן מתוחה למשעי. לפני שאתם ממהרים לחייג לרופא הפלסטי הקרוב לביתכם, עליכם להכיר את ההליך, הסכנות ותופעות הלוואי, על מנת שתבצעו החלטה מושכלת. אנחנו כאן בשביל לעזור לכם להחליט.
 

היכרות קצרה עם ניתוח המתיחה

לניתוח מתיחת הבטן מגיעים בעקבות אובדן גמישות העור ורפיון מסיבי בעור שבאזור הבטן. במהלך הניתוח חותכים את שאריות העור העודף, מותחים את העור ותופרים אותו בחזרה באזור קו שיער הערווה. ניתן לשלב את הניתוח עם ניתוח שאיבת שומן מהבטן. הניתוח נמשך בממוצע בין שעתיים לארבע שעות.
 
הניתוח לא מתאים לכל אחד, בטח שלא לנשים שמתכננות להיכנס להריון פעם נוספת. בנוסף ההליך לא מתאים לאנשים שמתכננים לרדת באופן דרסטי במשקלם, חולים בסוכרת לא מאוזנת או אנשים בעלי עודף משקל מסיבי.
 
ניתוח מתיחת הבטן מהווה כ-5% מכלל הניתוחים הפלסטיים ובישראל מבוצעים מעל ל-10,000 ניתוחים כאלה בשנה.  
 

למתקדמים בלבד

ניתוח בטן היקפי הוא ניתוח שכולל הסרת עודפי שומן מאזורי הבטן, צידי האגן והירכיים, או כפי שאנו מכירים אותו - ה"צמיג" הנודע לשמצה. במהלך הניתוח עודפי השומן ועודפי העור מוסרים והעור נמתח ונתפר במקביל לעיצוב הטבור מחדש. הניתוח אורך בממוצע כ4 שעות.
 
הניתוח יעיל לנשים וגברים שקיים אצלם חוסר פרופורציה בין אזור הבטן לאזור האגן והירכיים. לנשים שחוו הריונות הניתוח יכול להיות יעיל במיוחד, עקב עור הבטן הרפוי והירכיים המלאות. מטרת הניתוח היא לא להחליף דיאטה ופעילות גופנית, והוא אינו מתאים לאנשים הסובלים מעודף משקל הבא לידי ביטוי במדד BMI מעל 35.
 

הדרך המצפה לכם לקבלת הבטן המושלמת

אז החלטתם ללכת על זה. מה מצפה לכם לקראת הניתוח? הרופא המנתח ייתן לכם הנחיות רבות לקראת ההליך, ביניהן איסור על עישון ולקיחת ויטמינים מסוימים. הוא ייתן לכם הנחיות לגבי אופן האכילה המומלץ ויפרט תרופות מסוימות שלא כדאי שתקחו. במסגרת ההכנות תצטרכו לעבור בדיקות דם, צילומי חזה ובדיקות אק"ג. לעיתים הרופא ימליץ על רכישת אמצעי חבישה מראש.
 
ביום הניתוח עצמו תצטרכו לצום מאוכל ושתייה למשך כ-6 שעות ותורדמו הרדמה מלאה. לאחר הניתוח תשארו להשגחה והתאוששות עד היום שלמחרת. בנוסף, האזור ייחבש ותקבלו מרשם למשככי כאבים. ההנחיות יהיו זהות, עדיין יחול איסור על עישון ותקבלו הנחיות לגבי אופן האכילה. בנוסף, לא תוכלו להיחשף לשמש למשך תקופה.
 
זמן ההחלמה לאחר ניתוח מתיחת בטן לרוב אורך כחודש, לאחריו תוכלו לחזור לשגרה. במהלך תקופת ההחלמה תהיו נתונים למעקב צמוד של הרופא המנתח. תוך שבועיים בערך מרגע השחרור יוסרו התפרים החיצוניים והתפרים העמוקים. ההתאוששות המלאה מהניתוח צפויה לאחר מספר חודשים. מספר החודשים תלוי בקצב ההחלמה שלכם וברמת הקשב שניתן להוראות הרופאים.
 

התופעות הצפויות בבטנכם

לאחר הניתוח הבטן תהיה נפוחה ותתקשו להזדקף. ההמלצה של הרופאים היא לעסוק בפעילות גופנית ולנסות להזדקף ככל הניתן על מנת לתרגל ולהרגיל את השרירים באזור, כבר כחודש לאחר הניתוח.
 

יש גם סיכונים

כמו בכל ניתוח פלסטי, גם בניתוח מתיחת הבטן קיימים סיכונים. מדובר בסיבוכים נדירים שיכולים להיווצר כתוצאה מזיהום, דימום, פגיעה בעצבים, נימול, הצטברות נוזלים וקושי בריפוי הפצעים. סיכונים שיכולים להיווצר כתוצאה מהליך ההרדמה הם קשיי נשימה עד כדי חנק, עלייה בלחץ הדם ועוד, אך גם אלה נדירים מאוד.  
 

התפכחות מאשליות

חלק חשוב במעבר חלק של ניתוח מתיחת הבטן, התקף לכלל הניתוחים הפלסטיים, הוא תיאום ציפיות מול הרופא המנתח. אל תשגו באשליות כי מדובר בניתוח שמחליף את גופכם בגוף חדש ומושלם. עליכם להבין מהרופא מה גופכם הולך לעבור, כיצד ניתן להגיע לתוצאות האופטימליות ביותר ומה נדרש מכם בשגרת היומיום.  Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא מתיחת בטן. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

אהבתם את המאמר ? המליצו עליו:
איך זה עובד?
סגור

מחפש מתיחת בטן?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא מתיחת בטן

סגור

השוואת מחירי מתיחת בטן