מתיחת בטן: השוואת מחירים בין מנתחי בטן מובילים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,716
אולי תרצו לקרוא על...
    ניתוח מתיחת בטן - כל המידע לפני ההחלטה
  1. ניתוח מתיחת בטן - כל המידע לפני ההחלטה
  2. ניתוח מתיחת בטן הוא לרוב המענה להעלמת העור הרפוי וקבלת בטן מתוחה. לפני שאתם ממהרים לחייג לרופא הפלסטי הקרוב לביתכם, עליכם להכיר את ההליך, הסכנות ותופעות הלוואיdss
  3. מהי מתיחת בטן היקפית
  4. אחד הניתוחים הפופולאריים הוא מתיחת בטן. מה הוא ניתוח מתיחת בטן היקפית והאם הוא מתאים עבורכם?
ממוצע חוות דעת

ציון 5 מתוך 5 מבוסס על 12 ביקורות
0
הסבירו לי הכל וציינו שניתן לבצע זאת אפילו שאני מניקה ולא צריך לחכות ולא כמו כל החברות שלא הייתה אפשר...

על דר' רון עזריה מאת מרוות עבוד

רשימת מנתחים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור מתיחת בטן
להצעת מחיר למתיחת בטן
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*

מתעניינים בניתוח מתיחת בטן? לפניכם מידע מקדים


ניתוח מתיחת בטן מיועד למצבים בהם הבטן נפולה, בולטת או בעלת עור עודף. מתיחת בטן מתבצעת אך ורק בקרב אנשים בעלי בריאות תקינה ומשקל יציב, אך מומלץ שלא לבצע ניתוח מתיחת בטן בקרב נשים אשר מתכננות הריון עתידי, או בקרב אנשים המתכננים לרדת במשקל באופן משמעותי. ניתוח מתיחת בטן, אשר מטרתו היא לשטח את הבטן על ידי הסרת עודפי עור, לא מהווה תחליף להרזיה, אלא, משמש לצרכים אסתטיים. משך ניתוח מתיחת בטן הוא בין שעתיים לחמש שעות, והוא מתבצע תחת הרדמה כללית. לניתוח תופעות לוואי כגון כאבים, שטפי דם, נפיחות, חוסר תחושה באזור הניתוח ועוד. ההתאוששות מניתוח זה נמשכת בין חודש לחודש וחצי, כאשר צלקות הניתוח הופכות מטושטשות לגמרי רק לאחר שנתיים. 
  

מתי מומלץ לעשות אותו 

היות והניתוח מטפל בעיקר בעודפי שומן ושרירים רפויים, ניתן לבצע אותו רק לאחר שהגעתם פחות או יותר למשקל היעד שלכם ולא צפויה ירידה או עלייה דרסטית שעלולה לפגום בתוצאות. מתיחת בטן אינה כלי להורדה במשקל, היא מעצבת, מחטבת ומסירה עודפי עור שהצטברו באזור הבטן, אחרי שנקטתם בפעולות הדרושות לירידה במשקל.  
 

איך מתבצע הניתוח  

ניתוח מתיחת בטן יכול להימשך עד כ- 4 שעות, כאשר התהליך מבוצע בהרדמה כללית. מדובר בפרוצדורה שנעשית בהרדמה מלאה וכוללת לילה אשפוז. את החתך מבצעים כמה במורד הבטן, כמה שיותר למטה, כאשר מבוצעים תפרים שמטרתם להחזיק את השרירים ולמתוח אותם. אם אין צורך במתיחה מלאה, ניתן לעשות מיני ניתוח שכולל חתך פחות מאסיבי ואינו מותיר צלקת גדולה. 
 
לאחר הניתוח נחבש המקום ויש צורך ללכת עם חגורת בטן לתקופה של עד שישה שבועות לפחות. לא מדובר בניתוח פשוט, בעיקר בשל המיקום הרגיש שמגביל את התנועתיות וכואב גם בביצוע פעולות פשוטות. הכי חשוב, לנוח, להמעיט בפעילות, לעקוב אחרי הוראות הרופא ולהיות ערים לכל שינוי או בעיה באזור. 
 
לאחר ההתאוששות מומלץ להתחיל תוכנית אימונים אשר מסייעת להקטנת הנפיחות ומקטינה את הסיכוי לקרישי דם. צלקות מתיחת בטן יישארו גלויות למשך תקופה של בין 9 חודשים לשנה, לאחר מכן יהיה קשה מאוד להבחין בהן. 
 

טיפים למתיחת בטן 

מומלץ לבצע פעילות ספורטיבית ודיאטה מספר חודשים לפני הניתוח (שרירי בטן חזקים מקצרים את תהליך ההתאוששות). 
ניתוח מתיחת בטן יצריך מכם חופשה של בין שבועיים לשלושה שבועות (קחו זאת בחשבון כאשר אתם בוחרים מועד). 
הימנעו מעישון ולקיחת תרופות המכילות אספירין שלושה שבועות לפני הניתוח. 
בתום הניתוח לא תהיו כשירים לנהוג, דאגו לנהג מלווה שיסיע אותם הביתה.  
אם איבדתם את צורת הבטן בשל השמנות יתר והבטן נראית כמו סינר גדול הגולש מעבר לקו התחתונים, ניתוח מתיחת בטן יכול לסייע לכם להחזיר את הבטן המעוצבת. 
  

שאלות ותשובות בנושא מתיחת בטן: 

  
למי מיועד ניתוח למתיחת בטן? 
הניתוח מיועד לגברים ונשים הסובלים מעודף עור באזור הבטן כתוצאה מדיאטה, או נשים לאחר לידה. 
   
מהי תקופת ההחלמה מניתוח מתיחת בטן? 
זמן החלמה מניתוח מתיחת בטן הוא שבועיים שלושה, המחייב חופש ומנוחה. לאחר חודש ניתן לחזור לשגרה מלאה. עם זאת חזרה לפעילות גופנית או חדר כושר מומלץ קודם לבקר אצל הרופא. 
  
מתי יראו את התוצאות הניתוח? 
לרוב התוצאות יראו לאחר מספר חודשים, סימני המתיחה ייעלמו והסימנית באזור הטבור ימתחו ויהיו במקום נמוך יותר. 
  
האם נשארת צלקת לאחר הניתוח? 
החתך נעשה בבטן התחתונה, לאחר חצי שנה הצלקת מטשטשת וכמעט שלא ניתן לראותה. 
  
האם מומלץ לעשות את הניתוח אם ברצוני בעתיד להיות בהריון? 
מתיחת בטן יכולה להשפיע על ההיריון, לכן אם ברצונך בעוד ילד מומלץ לדחות את הניתוח לאחר ההריונות. 
  
האם יש צורך לחזור על הניתוח בעתיד? 
התוצאות של ניתוח מתיחת בטן תלוי בגורמים כגון גיל, משקל ואורח חיים. שמירה על המשקל ואורח חיים כגון ישמור על תוצאות הניתוח. 
  
האם ניתן לשלב ניתוח מתיחת בטן עם ניתוח לשאיבת שומן? 
רופאים רבים ממליצים לא לשלב בין הניתוחים, בעקבות מחקרים המצביעים על הסכנה בכרוכה בכך. ניתן לבצע שאיבת שומן בזמן הניתוח באזורים אחרים בגוף, לא באזור הבטן. 
  
האם לאחר הניתוח תהיה לי בטן שטוחה? 
מטרת הניתוח להביא לבטן שטוחה, במקרים של עודף משקל עודף משקל מתאר מצב בו יש בגוף יותר שומן מאשר במצב בריא ונורמאלי. את מסת השומן ניתן לבחון על פי מדדים המכונים BMI. לחישוב ה-BMI יש נוסחה קבועה והיא: משקל חלקי גובה בריבוע. תוצאה שהינה גבוהה מ-25 פירושה מצב של עודף משקל בעל סיכון בריאותי מתון. תוצאה גבוהה מ-30 מצביעה על השמנה וסיכון בריאותי גבוה. עודף משקל נוצר עקב מספר גורמים: נטייה גנטית להשמנה, אורח חיים שאינו פעיל, תזונה לקויה, רגשות לחץ או שעמום, חולי ואף שימוש בתרופות מסוימות באופן קבוע. בנוסף, עם השנים, שכיחותו של עודף המשקל גדלה, והוא נפוץ בקרב נשים יותר מאשר גברים. בעלי עודף משקל סובלים מעייפות, בעיות נשימה, קשי שינה, הזעה ונחירות. לאנשים אלו יש סיכוי גבוה יותר לחלות בסכרת, לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, שבץ, בעיות פריון וכן הלאה. התוצאה תהיה פחות טובה. 
 
אני רוצה לעבור את הניתוח, אך מתקשה להוריד את הבטן, מה אוכל לעשות ?  
במקרים מסוימים ניתן לבצע הרמת בטן עם שאיבת שומן, פעולה שמטרתה להסיר שומן עודף מאזור הבטן הבעייתי,  מדובר בניתוח משולב שמתבצע בו זמנית ומיועד למי שיש לו הצטברות גדולה של שומן מיותר באזור הבטן התחתונה, חשוב לדעת שניתוח משולב ארוך יותר, מצריך התעסקות נוספת באזור רגיש יחסית  וכרוך בתקופת החלמה ארוכה יותר, כך שקודם מומלץ לנסות להוריד את המשקל בדרך אחרת וכמובן להתייעץ עם רופא האם מצב הבטן שלכם מצריך גם שאיבה או שניתן להסתפק בהרמה ומתיחה בלבד.  
 
מהן ההכנות לניתוח? 
חשוב להפסיק לעשן כשבועיים לפני הניתוח, ולהפסיק לקחת תרופות אספירין. 
  

מושגים שחשוב להכיר בנושא מתיחת בטן: 

  
נקזים 
כחלק מתהליך מתיחת הבטן, משתמש המנתח בנקזים המוחדרים באזור הניתוח שתפקידם לנקז נוזלים ודם מאזור זה. את נקזים אלו תופרים לעור בשלבי הניתוח הראשונים, כך שבמהלך הניתוח ולאחריו הם מסייעים בהוצאת נוזלים מהגוף ומניעת זיהומים. הנקזים הינם סטריליים והם מוסרים, בדרך כלל, תוך 24 שעות מרגע הניתוח, אך מכיוון שאלו, גרמו לעיתים לזיהום ודימום של העור, השימוש בנקזים הפך די נדיר, ובמקומם נכנסה שיטה חדשה להצרת היקפים המשלבת הן מתיחת בטן והם שאיבת שומן. 
  
בטן תחתונה 
המושג "בטן תחתונה" אינו קיים מבחינה אנטומית, ועל כן, יש שמכנים את האזור הנמוך של הבטן כ"חלק תחתון של שרירי הבטן" או "הסיבים התחתונים של שרירי הבטן". בין כה ובין כה, כאשר מזכירים את המושג "בטן תחתונה", מובן לכולם כי מדובר באזור הנמוך של הבטן, באזור הטבור, שם מצטברים הכי הרבה תאי שומן. על מנת להיפטר מהשומנים המצטברים בבטן התחתונה, יש לעשות פעילויות ספורט ממוקדות ולהיעזר בטיפולים וניתוחים אסתטיים. כאבים בבטן התחתונה יכולים להצביע על מחלות שונות כגון דלקת שלפוחית השתן, מעי רגיז, צליאק, אבנים בכליות, עצירות, מחלת קרוהן ועוד. בקרב נשים, עבורם באזור הבטן התחתונה ממוקמים הרחם והשחלות, כאבים באזור זה יצביעו גם על מחזור מתקרב, הריון חוץ רחמי ועוד. 
  
חגורה יפנית 
לאחר ניתוח מתיחת בטן, יש צורך בתקופת התאוששות העומדת על כארבעה שבועות. על מנת לתמוך באזור הבטן, להקל על הכאבים ולמנוע בצקות וגבשושיות, נהוג ללבוש חגורת בטן יפנית. חגורה יפנית היא חגורה בעזרתה ניתן לתמוך בבטן ובגב. חגורה יפנית יעילה לנשים במיוחד בתקופה שאחרי ההיריון, ומסייעת במקרים של גב תפוס. בין השאר, חגורה יפנית מחטבת ומעצבת את הגוף, היא מחממת והיא מקלה על שרירי הבטן, כך שאין צורך להחזיקם פנימה בכדי להיראות רזים. כאמור, השימוש הנפוץ ביותר בחגורה יפנית הוא לאחר ניתוח מתיחת בטן, או ניתוח אחר שנעשה באזור זה. החגורה עשויה חומר אלסטי נמתח וניתן להשיגה במגוון גדלים. 
  
בטן בולטת 
בטן בולטת היא מצב בו ניחנים אחוז גדול מהאוכלוסייה, הן הגברית והן הנשית. בטן בולטת נוצרת עקב שרירי עור חלשים, שאבדו את האלסטיות שלהם, בעקבות הריון, הזדקנות והשמנה. לבטן בולטת מראה שאינו אסתטי, והיא יכולה להוביל ליציבה לא נכונה. לא ניתן להדק את שרירי הבטן שנמתחו בעזרת פעילות ספורטיבית ודיאטה, אלא, יש צורך בניתוח מתיחת בטן. ניתוח זה, מלבד להדק את שרירי הבטן, מטפל גם בעור העודף המהווה חלק ניכר מהבטן הבולטת. 
  
בטן שטוחה 
בפלג גופנו העליון יש מספר שרירים, אשר אחד מהם, הישר הבטני, הוא זה שאחראי ליצירת מראה של בטן שטוחה או בטן עם "קוביות". הישר הבטני הוא שריר שנמשך מעצם החזה ועד למפשעה, כאשר אין עליו שומן מיותר, יבלוט שריר זה בצורת קוביות. ניתן ליצור מראה של בטן שטוחה באמצעות פעילות אירובית המיועדת לכך ובאמצעות תזונה מוקפדת. שיטות אלו, חשובות ככל שתהיינה, לא תמיד משיגות בטן שטוחה, במיוחד במצבים של בטן רפויה, עודפי עור או בטן בולטת. הדרך בה ניתן ליצור בטן שטוחה היא באמצעות מתיחת בטן ואמצעים חיצוניים נוספים. 
  
מיצוק 
ככל שאנחנו מתבגרים, כך קשה יותר ליצור בטן שטוחה, כיוון והשומן, באופן טבעי, נאגר בקו המותניים, והבטן הופכת להיות רופפת ולשאת עודפי עור. אחת השיטות הנוספות ליצירת בטן שטוחה ואסתטית היא על ידי פעולת מיצוק. השיטה הנפוצה למיצוק הבטן היא באמצעות קרני לייזר אינפרא אדומות. הקרניים מחממות את הקולגן הנמצא מתחת לפני העור, וגורמת לו להתכווץ ולהתהדק. בשימוש בקרני לייזר לצורך מיצוק הבטן, מעורב סיכון מינימאלי, אין תקופת החלמה ואת תוצאות התהליך ניתן לראות כבר תוך מספר ימים.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא מתיחת בטן? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש מתיחת בטן?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא מתיחת בטן

X

השוואת מחירי מתיחת בטן
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]