משכנתאות - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,706
טיפים
משא ומתן עם הבנק על תנאי המשכנתא יכול לחסוך עשרות אלפי ש''ח!

על ידי מיכל בינשטוק יעוץ פיננסי

רשימת עסקים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור משכנתאות
להצעת מחיר למשכנתאות
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
אליהו משכנתאות
אליהו משכנתאות
3 המלצות

השוואת מחירי משכנתאות


משכנתא מטרתה להגשים לנו את החלום לקנות את הבית עליו תמיד חלמנו, עם זאת לקיחת משכנתא היא התחייבות רצינית שתשפיע על חיינו לאורך שנים רבות בהן נחזיר את ההלוואה. בעת לקיחת משכנתא יש לחשב את צעדינו ולתכנן את גובה המשכנתא שאנו רצים לקחת, לבדוק את גבוה ההחזר החודשי שאנו מסוגלים לעמוד בו, מהו צפי ההכנסות בעתיד וכדומה.
 

מהי משכנתא

ראשית, משכנתא היא הלוואה לטווח ארוך המיועדת להחזר לטווח ארוך וניתנת בעד משכון הנכס שאנו מעוניינים לקנות. בנקים רבים נותנים משכנתאות לאנשים המעוניינים לקנות נכס והלוואה תינתן רק בעת שינתן הוכחה לקניית הנכס, גובה ההלוואה הינו אחוז מסוים משווי הנכס. לצד המשכנתא יש לבטח את הנכס.
 
ישנם שני סוגי משכנתאות: משכנתא צמודת דולר ומשכנתא צמודת מדד. משכנתא צמודת מדד נקבעת על פי המדד לצרכן בישראל, והחזר הריבית יהיה צמוד למדד. בדומה משכנתא צמודת דולר ישתנה ההחזר בהתאם לשינוי בשער הדולר. כמו כן יש משכנתאות צמודות ריבית משתנה או לפי ריבית קבועה. ריבית קבועה משמעותה שהריבית למשכנתא נקבעת ביום לקיחת ההלוואה ונשארת כריבית צמודה גם כאשר הריבית עולה או יורדת. משכנתה עם ריבית משתנה משמעותה שבהתאם לריבית במשק כך גם הריבית למשכנתא משתנה.
 

בחירת משכנתא 

בחירת המשכנתא תהיה בהתאם להכנסות שלכם ויכולת ההחזר, ניתן לפרוש את המשכנתא על פני שנים רבות או לקחת משכנתא לתקופה קצרה. לפני לקיחת המשכנתא בדקו מהי הזכאות שלכם, מהו היכולת ההחזר שלכם ובדקו מספר משכנתאות צמודות דולר או ריבית וזמני החזרת המשכנתא. כמו כן מומלץ לבדוק משכנתאות מול הלוואות אחרות.


אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא משכנתאות? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש משכנתאות?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא משכנתאות
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]