מקרנים - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

מקרנים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חנויות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455
מקרנים הפכו בשנים האחרונות ממוצר מותרות לשכבות הגבוהות של החברה למוצר פופולארי מאוד בבתים רבים. מקרן נותן לך את תחושת הקולנוע והופכת כול צפייה בין אם זה סרט או משחק כדורגל לאירוע גדול וחוויתי הרבה יותר.
בשוק כיום קיימים עשרות מקרנים שונים, בעלי תכונות שונות ומשונות, אך כיצד נדע לבחור להבדיל ביניהם, בחירה לא נכונה יכולה לגרום לנו להוצאות כסף מיותרת.
 

להלן מספר עצות בבחירת מקרן:

  • תקציב - מקרן טובה עולה בין כמה אלפי לעשרות אלפים, כאשר יש לזכור כי הוא דורש התקנה, רכישת מסך הקרנה וכו'. מומלץ לתקצב בטרם תתחילו לחפש מקרנים.
  • רזולוציה - או במילים אחרות איכות התמונה הנמדדת על פי פיקסלים (יחידת מידע גראפית בסיסית). ככול שהרזולוציה תהיה גבוהה יותר כך גם האיכות (ובהתאם גם המחיר).  הרזולוציה הפופולארית בשוק היא 800X600, מתאימה לצרכים פרטיים, סרטים ומצגות. הרזולוציה הבאה אחריה היא 1024X768 זו איכותית יותר ועולה יותר בהתאמה.
  • עוצמת מקרן - עוצמת מקרנים נמדדת על פי עוצמת האור, ככול שהעוצמה גבוהה יותר ניתן להקרין ממרחק רב יותר ובתאורה בהירה יותר. חשוב לקחת בחשבון את הפרטים הבאים כאשר בוחרים עוצמת אור של מקרנים: מיקום המקרן בחדר (באיזה מרחק יושבים הצופים), התאורה בחדר (חדר חשוך לגמרי או מואר), הקרנה על מסך יעודי או על קיר.
  • ניידות - אם אתם זקוקים למקרן נייד מומלץ לקנות מקרן קטן וקל (גם זול יותר), אם אתם קונים מקרנים נייחים לחדר טלוויזיה למשל, המשקל לא מהווה בעיה.

 

מקרנים - דגמים והמלצות

אחרי שבדקתם אילו מקרנים מתאימים לצרכים שלכם אתם יכולים להתחיל להתעניין בדגמים ספציפיים, מומלץ לחפש באתרי האינטרנט המלצות של לקוחות מרוצים (או לא) כך תוכלו ללמוד על תכונות המכשירים מבלי לצאת מהבית.
 
צפייה נעימה.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא מקרנים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש מקרנים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא מקרנים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]