תפריט נגישות

לידים לעסקים

מצלמות IP

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
969,305
ממוצע חוות דעת

ציון 4.7 מתוך 5 מבוסס על 19 ביקורות
0
הוא היה הכי טוב במחיר השירות בסדר גמור הגיע בזמן עבדו יפה מאוד והמצלמות עובדות טוב אני מאוד מרוצה

על Yosonic מאת ויקטור

רשימת עסקים מומלצים

בחר איזור
אש מגור שירותים
אש מגור שירותים
5 המלצות
קניזו מערכות מיגון מתקדמות
קניזו מערכות מיגון מתקדמות
Yosonic
Yosonic
11 המלצות
אבטחה אלקטרונית
אבטחה אלקטרונית
עסק זה טרם דורג

רוצים לקנות מצלמת IP ? הנה מה שאתם צריכים לדעת


חשיבות התקנת מצלמות IP בבית העסק

חלק בלתי נפרד מניהול בית העסק שלך הוא גם מעקב אחר מה שקורה בו בכל השעות בהן הוא פועל, גם אם אתה לא נמצא בו בפועל. בעלי עסקים קטנים וגדולים בוחרים היום לתעד את מה שקורה בבית העסק באופן קבוע על ידי התקנת מצלמות IP מתקדמות שמספקות תמונה ברורה ובהירה ומשמשות לתיעוד יומיומי של פינות שונות, חדרים ומשרדים בתוך העסק.
חשיבות התקנת המצלמות היא לא רק כדי לפקח על העובדים שלך במהלך העבודה, אלא גם כדי לתעד מקרים בהם יש צורך בהוכחות מצולמות לאחר מעשה. הדבר רלוונטי במיוחד כשמדובר בחנויות או בתי עסק בהם ישנם מוצרים למכירה שניתן לגנוב או להשתמש בהם תוך כדי השהייה במקום. באמצעות המצלמות ניתן לעלות בקלות לאחר המעשה על זהותם של גנבים או פורעי חוק ולסייע למשטרה לתפוס אותם ולהגיע לצדק בנושא.
 

יתרונותיה של מצלמת IP:

  1. איכות הצילום - מצלמת IP שמותקנת בנקודות שונות בבית העסק מספקת צילום איכותי ביותר, בדרך כלל ברזולוציה של מעל ל-3 מגה פיקסל, בהתאם ליצרן. האיכות הגבוהה מאפשרת זיהוי קל של פרטים קטנים מאד בתמונה, ביניהם גם מראה פניהם של אנשים שמצולמים בה או פרטים מזהים שיכולים לסייע בחקירה לאחר שוד או גניבה. העובדה שמדובר במצלמות באיכות טובה כל כך מסייע להקים מערך תיעוד שלא מצריך מצלמות רבות.
  2. מערכת הקלטה משוכללת - חלק ממערך המצלמה היא גם מערכת הקלטה משוכללת שמאפשרת לצפות בכל מה שקורה בחנות בלייב, במחשב אחד שבו מופיעים על גבי מסך אחד כמה חלונות ובהם תיעוד של כל מצלמה ומצלמה. ההקלטה מתבצעת תוך כדי תיעוד על המחשב ואפילו ניתן לאחסן את החומרים המוקלטים על גבי כונן חיצוני, כך שהחומרים לא נשמרים על המחשב במשרד – דבר שיכול להוות חסרון במידה ומישהו ירצה להשמיד ראיות.
  3. נגישות - המצלמות מאפשרות זום דיגיטלי איכותי והתמקדות בפרטים קטנים וכן צילום סטטי של תמונות במידת הצורך. בנוסף, הן ניתנות לצפייה במחשבים ניידים, בטלפונים סלולריים ובאייפדים.
  4. כיוונון ותזמון - מערכות הצילום ניתנות לכיוונון על ידי בעל העסק – כך שניתן להחליט מתי לצלם את בית העסק ומתי להפסיק את פעולת המצלמות ואף לתזמן מראש טווח צילום לכל מצלמה ומצלמה.
 

איכויות שמאפשרות בטחון מלא בבית העסק

יותר ויותר אנשי עסקים בוחרים במצלמות IP כדי לתעד את הנעשה בבית העסק שלהם ולהגן על עצמם בפני מטרידים, מזיקים וגנבים. העובדה כי השימוש במצלמות אלו הוכח כמוצלח במיוחד בסיוע לתפיסת פושעים וגנבים שפוגעים בבתי עסק הפך אותן לטכנולוגיה המתקדמת ביותר שאפשר להציב בבית העסק ולמערכת הגנה לכל דבר.
 

להרגיש שם בלי להיות שם

האיכות הגבוהה של הצילומים, היכולת לעקוב אחרי הנעשה בבית העסק מכל מקום – מהטלפון הנייד ועד לאייפד, במהלך פגישות או אפילו במהלך שהייה בחו"ל, מאפשרת לבעלי עסקים להתנייד בשקט, לצאת מבית העסק לפגישות ולקדם את כל מה שצריך מבלי להרגיש שהם חייבים להיות במקום כדי לפקח או להגן על האינטרסים שלהם.
 

בטחון לבעל בעסק ולעובדים

העובדה שגם העובדים יודעים שהמקום מתועד, מקנה להם בטחון ומאפשרת להם לעבוד בצורה יעילה ולהימנע מדברים שלא צריכים לעשות בשעות העבודה. התוצאה הסופית של התיעוד האיכותי הזה היא תחושת ביטחון של כל המעורבים בעסק ובעיקר של בעל העסק שלא צריך לפחד להשאיר את דלתות העסק פתוחות בזמן שהוא איננו נמצא ולהפקיד את מפעל חייו בידי העובדים.

 

מה ההבדל בין מצלמת IP לעומת מצלמה אנלוגית?

מצלמות IP, כמו שכבר כמעט כולם יודעים, הן מצלמות המשדרות את הנתונים שלהן באמצעות רשת האינטרנט. היתרון הגדול שלהן הוא גם החיסרון שלהן, במידה רבה: המידע מועבר באמצעות רשת האינטרנט. משמעות הדבר כי אתם יכולים להגיע אל המידע בדרכים מגוונות רבות וממגוון רחב של מקורות. מאידך, ככל שישנה תקלה בשידור, אתם עלולים להפסיד מידע שלא יוקלט, וכמובן שישנו עניין אבטחת המידע הנדרש. על מצלמות IP מול מצלמות אנלוגיות.
 

מצלמות "אנלוגיות"

השיטה הישנה והטובה להקלטת מידע: המצלמה מחוברת אל מקלט אשר קולט את המידע המצולם על ידי המצלמה ובו המידע נשמר. ניתן לחבר את המצלמה במעגל סגור אל מסכים שונים הנמצאים בקרבת מקום. היתרונות של שיטה זאת הם בעיקר באמינות של השיטה: המעגל הסגור מבטיח את שלמות המידע וקשה מאוד לחדור אל הרשת הזאת. המידע מוקלט לפי דרישתכם על גבי מדיית אחסון וזמין לכם באמצעותה גם במועדים אחרים.
 

מצלמות IP

כאמור, מצלמות IP הן מצלמות אשר משתמשות ברשת האינטרנט ומשדרות למעשה את המידע המצולם על ידי המצלמות דרך המרשתת (רשת האינטרנט). ניתן כמובן להשתמש בפרוטוקולים מוצפנים, אשר מבטיחים כי גם אם מישהו יצליח ליירט את המידע באינטרנט הוא לא יכול לעשות עם המידע הזה הרבה, כל עוד אין לו את המפתח של ההצפנה.
 
 
היתרון של מצלמות אלו הוא בכך שניתן להגיע אל המידע הנאגר בהן בכל מקום למעשה – כל עוד יש לכם גישה לרשת. החיסרון הוא כמובן כי יש צורך להקפיד על כך שיהיה מחשב מחובר או ציוד קצה המחובר אל המצלמה כדי להבטיח את הקלטת הנתונים המשודרים על ידי המצלמה, וכמובן שככל שיש הפרעות לרשת האינטרנט או לתקשורת בין המצלמה אל השרת, אתם עלולים לאבד את המידע הנאגר במצלמות הIP.
 

קלות החיבור של מצלמות IP מול מצלמות אנלוגיות

כאשר מחברים מצלמות אנלוגיות, יש צורך בחיבור ישיר בין כל אחת מהמצלמות אל המקלט. משמעות הדבר כי יש צורך להשקיע בתשתיות רבות יותר. לעומת זאת, מצלמות IP ניתן לחבר באמצעות תשתית הטלפון או הרשת הקיימת בבניין, ובאמצעות כך ניתן לחסוך הרבה מאוד השקעה שאחרת הייתם צריכים לעשות בתשתיות, כדי לחבר את כל המצלמות אל המקלט. מובן כי מצלמות אינטרנט ניתנות לחיבור בקלות רבה יותר, אולם הדבר יוצר תלות בתשתית הטלפון, אשר דרכה בדרך כלל מועבר המידע באינטרנט.
 

למי כדאי להשתמש במצלמות IP ולמי כדאי להשתמש במצלמות אנלוגיות?

הצורך הוא אבי ההמצאה. לכן, מצלמות אינטרנט, מתוחכמות ככל שיהיו, לעתים פשוט אינן דרושות. אם אינכם צריכים את המידע זמין מרחוק ואתם יכולים להסתפק בשידור המידע בטלויזיה במעגל סגור (טמ"ס), למשל, הרי שאתם יכולים להסתפק במערכת רגילה. אדרבא, יש לכך יתרונות רבים הנובעים, כפי שהוסבר לעיל מכך שקל יותר להגן על המידע במקרים אלה.
 
אם לעומת זאת, אתם רוצים שהמידע יהיה זמין עבורכם גם מרחוק, הרי שבאמצעות מצלמות IP אתם יכולים להגיע אל המידע בקלות רבה ממגוון רחב של מכשירים, כולל למשל, מכשירי טלפון חכמים – בהינתן שהתקנתם את המערכות המתאימות. הגמישות הרבה של האינטרנט מאפשרת לכם אפשרויות רבות.

 


אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא מצלמות IP? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש מצלמות IP?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא מצלמות IP
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]