חסרונות ויתרונות באזעקה לבית - יס פליז
תפריט נגישות
לידים לעסקים

חסרונות ויתרונות באזעקה לבית 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,113,480
למאמרים בנושא מערכות אזעקה לבית ולעסק
הגנה על הבית
הגנה על הבית
איך תגנו על עצמכם מפני פורצים? על פי נתוני משטרת ישראל, כמעט בכל עשר דקות מתרחשים ...
אזעקה לבית או לעסק מגנה עליו מפני פריצות וגניבות. אזעקה לבית מתאימה במיוחד לאלו הגרים בבתים צמודי קרקע, שבהם היכולת לפרוץ לבית היא קלה. המצב שבו האדם עומד מול הגנב שנכנס הביתה יכולה להיות מאוד לא נעימה. אזעקה לבית או לעסק יתריעו ברגע האמת ולרוב יבריחו את הפורצים מהבית.
 

סוגי אזעקות

אזעקות לבית כיום מגיעות במגוון צורות, גלאי מגנט המותקנים על דלתות הבית והחלונות, בעת פתיחת הדלת או החלון המגנט מנותק ומופעלת האזעקה. מגנט גלאי נפח פנימי או חיצוני המזהה תנועה או נפח ומתריע על חדירה לבית. הגלאי רגיש לתנועה ולטמפרטורה. גלאי חיצוני מזהה תנועה בחצר או מחוץ לעסק ומתריע.
 
גלאי וילון מותקן ליד החלון ובאמצעות חיישן אינפרא אדום המזהה שינוי בטמפרטורה ועוד.
 
מערכות אזעקה רבות כיום עובדות עם התרעה למכשיר הטלפון, במקרה של פריצה האזעקה תתקשר באופן אוטומטי לטלפון שהוגדר מראש. כיום ניתן למצוא דגמים עם חייגן פנימי המתקשר בתקשורת סלולרית.
 
מערכות אזעקה חשוב לגבות עם חברת שמירה המגיעה אל המקום לבדוק את השטח במקרה שהאזעקה מופעלת, בעיקר בעסקים שהעסק סגור בלילה.
 

בחירת מערכת אזעקה

חשוב לבחור מערכת אזעקה לבית או לעסק בהתאם לצרכים שלכם, בית שיש בו ילדים המסתובבים בלילה יש להתקין גלאי המורכב על הדלתות והחלונות ולא גלאי נפח המזהה תנועה בבית או רחשים. בעסק ניתן להתקין מערכות אזעקה הפועלות על נפח או להתקין אזעקה חיצונית המתריעה מראש על בוא הגנבים. עוד לפני שהם מתחילים בניסיון לפרוץ.
 

יתרונות של מערכות אזעקה

מערכת אזעקה מרתיעה את הפורצים ברגע שמנסים לפרוץ לבית או לעסק. האזעקה המופעלת מקפיצה את חברת השמירה ובכך מייצרת גורם הרתעה יעיל לגנבים.
 
מערכת אזעקה מרתיעה את הגבנים וברוב המקרים הם יעדיפו לפרוץ לבית או עסק שלא מותקנת בו אזעקה.
 
במקרה שתרצו לבטח את הבית והרכוש בבית, חברת הביטוח תחייב אתכם להתקין אזעקה בבית ולהתחבר לשירות של חברת שמירה. למעשה מדובר בהוצאה לא קטנה, אך חברת הביטוח המחייבת אותנו לעשות כן, מבטיחה לנו את השקט הנפשי שהבית שלנו מוגן.
 

חסרונות של מערכת אזעקה בבית

מערכת אזעקה בבית תפעל כאשר תפעילו אותה, יש צורך להתרגל להפעיל אותה לפני השינה או שאתם יוצאים מהבית. כשיש בני עשרה בבית שיוצאים בערב וחוזרים בשעות מאוחרות גם הם צריכים להתרגל לכך שהם נכנסים הביתה לנטרל את האזעקה ולא להעיר את כל בני הבית. ולהפעילה מחדש.
 
לעיתים מערכות האזעקה משתגעות להן כאשר מפעילים אותן, הדבר יכול להיות מבהיל, במיוחד שיש ילדים קטנים בבית או שאחד הילדים מפעיל אותה ולא יודע איך לנטרל אותה.
 
רוב האזעקות כיום מפעילות סירנה, אך כוללות גם התרעה טלפונית על התרחשות הפריצה, פעמים רבות ההתרעה תעבוד ללא קשר, טלפון באמצע הלילה המודיע על הפעלת האזעקה שלמעשה אין התרעה אמיתית. במקרה כזה יש לפנות לחברה לתיקון הבעיה.
 
לפני שאתם מתקינים אזעקה לבית או לעסק חשוב להתייעץ עם איש מקצוע ולהתאים את האזעקה בהתאם לצרכים שלכם בבית או בעסק.
חשוב שהחברה תגיע אל הבית ותיתן להם יעוץ לגבי סוג המערכת ומקומות ההתקנה, למשל את לוח הבקרה חשוב לשים במקום שאינו ליד הדלת או במקום מוסתר, על מנת למנוע מהפורצים לנטרל אותה או לגרום למערכת נזק. חשוב להתקין מערכת אזעקה בחברות המתמחות לכך ובעלי ניסיון בתחום.

 Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא מערכות אזעקה לבית ולעסק. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש מערכות אזעקה לבית ולעסק?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא מערכות אזעקה לבית ולעסק

X

השוואת מחירי מערכות אזעקה לבית ולעסק
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]