הגנה על הבית - יס פליז
תפריט נגישות
לידים לעסקים

הגנה על הבית 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,113,480
למאמרים בנושא מערכות אזעקה לבית ולעסק
חסרונות ויתרונות באזעקה לבית
חסרונות ויתרונות באזעקה לבית
אזעקה לבית או לעסק מגנה עליו מפני פריצות וגניבות. אזעקה לבית מתאימה במיוחד לאלו הגרים ...

איך תגנו על עצמכם מפני פורצים?

על פי נתוני משטרת ישראל, כמעט בכל עשר דקות מתרחשים בארץ ניסיונות פריצה, אשר חלקם אף מצליחים. אם חוויתם פריצה לביתכם, אין ספק כי מתלווים לה תחושות תסכול, כאב וכעס עקב חדירה נוראית לפרטיות שלכם, לאינטימיות, ויותר מכך, חוסר הבנה וקבלה לחוצפתו של האדם המעז לגעת ולקחת את שלכם.
 

כיצד תוכלו להגן על הבית והרכוש שלכם להבא? על כך בכתבה הבאה:

 
מערכות אבטחה לבית ולעסק
אחת הדרכים היעילות יותר להגנה על רכושכם היא באמצעות התקנת אמצעי אבטחה מתקדמים הכוללים אמצעים טכניים שונים כגון טלוויזיה במעגל סגור, מערכות אזעקה, הוספת קודן, מצלמות נסתרות ועוד.
 
קניית מפתח הכולל בקרת שכפול
אם השארתם את המפתח שלכם במקום כלשהו, או מסרתם אותו לשכנים או חברים, קל מאוד יהיה לשכפל אותו ולהשתמש בו לצורך כניסה לנכס שלכם, אלא אם כן, רכשתם אותו יחד עם בקרת שכפול, המונע העתקה של המפתח בלי אישור שלכם המושג באמצעות כרטיס מגנטי ייעודי.
 
להיות בלי ולהיראות עם
אם אתם יוצאים מהבית לתקופה ממושכת, דאגו שביתכם יראה כאילו מעולם לא עזבו אותו, השאירו אור דלוק בחדר אחד לפחות, הפעילו מכשיר טלוויזיה או רדיו וכדומה. כדאי לכם לבקש משכן קרוב כי יבקר בביתכם, ירוקן את תיבת הדואר, ואף ידליק ויכבה את האור לסירוגין.
 
נעילה הרמטית
שהייה ממושכת מחוץ לבית, תצמצם אפשרות לפריצות אם תקפידו על סגירת חלונות ותריסים, נעילת דלתות, הנחת מקל בתחתית דלתות הזזה וכן הלאה. גם אם אתם נמצאים בבית, מומלץ לנעול את הדלת על ידי מפתח או באמצעות המנעול העליון, בכדי למנוע מפורצים נועזים לנסות ולפתוח את ידית הדלת.
 
דלת פלדלת
מומלץ לרכוש דלת חזקה ויציבה, אותה קשה לפתוח באמצעים רגילים. דלת פלדלת ודומיה, היא דלת הכוללת מנגנוני אבטחה משוכללים במיוחד המיועדים לצורך זה. דאגו כי המנעול יהיה חדש, ולא כזה שהועבר אליכם מאת משכיר הדירה.
 
השאירו את המפתח ברשותכם בלבד
הימנעו מהשארת המפתח מתחת לעציץ, בעדן החלון, על משקוף הדלת או בארון חשמל, מקומות אלו מוכרים היטב לפורצים, אשר לא יהססו לנסות ולבדוק האם טעיתם והשארתם את המפתח שם. אל תנסו גם להיות מקוריים ולהמציא מקום חדשני למחבוא, ישנם פורצים אשר יעקבו אחריכם וימתינו לשעת כושר בה יוכלו להתגנב בחשאי לביתכם.
 
ולבסוף, הימנעו מהשארת סכומי כסף גדולים או אביזרים יקרי ערך מחוץ לכספת או הבנק, ובעיקר, היו ערניים לכל שינוי שמתרחש בסביבה, לכל עיניים חורשות רע ולכל אדם חשוד המסתובב באזור. ערנות ומודעות הן מילות המפתח לבית מוגן מפורצים.


Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא מערכות אזעקה לבית ולעסק. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש מערכות אזעקה לבית ולעסק?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא מערכות אזעקה לבית ולעסק

X

השוואת מחירי מערכות אזעקה לבית ולעסק
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]