מנעולנים - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

מנעולנים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 רשימת מנעולנים מובילים בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,166,043
 
 

מתי צריך מנעולן

שרותיו של מנעולן נדרשים בעיקר כאשר מבקשים להחליף מנעול בדלת: למשל במקרה של גניבה או איבוד מפתחות או במקרים בהם השכרנו נכס חדש, פתחנו עסק ואנו רוצים לוודא שרק לנו יש מפתח מתאים. כמו כן, שירותיו של מנעולן נדרשים כאשר מבקשים לפרוץ דלת ראשית או רכב שננעלו ואין לנו כל אפשרות לפתוח אותם. בעל המקצוע מגיע למקום ובכמה דקות מסייע לנו לחזור לשגרת חיים.
 
חשוב לדעת כל מנעולן הוא גם פורץ שהרי מדובר בשני שירותים משלימים שקשורים למנעול ולכן כל מי שיודע להתקין מנעול, יודע גם לפרוץ אותו במידת הצורך. אם אתם צריכים לפתוח דלת נעולה תחפשו מנעולן.
 
 

האם יש הבדל בין פריצת דלת רכב למבנה ?

בגדול אין הבדל ממשי, אבל מומלץ לציין שמדובר ברכב היות ונדרשת הבנה בתחום, בעיקר אם מדובר ברכב שיש לו אזעקה או קודן. מה שחיוני זה שהעבודה תעשה בצורה נקייה, בלי נזק לדלת הרכב. טיפ קטן איך אפשר לדעת אם המנעולן בעל ניסיון ברכבים, תשאלו אותו אילו עוד סוגי שירותים הוא נותן, אם הוא מנתק אזעקות ברכבים או בעל יכולת לתת שירותי פריצת אופנועים, סביר להניח שיש לו את הידע המתאים לפתוח את דלת הרכב שלכם.
 
 

איך בוחרים צילינדר במקרה של החלפת מנעול

חלק מתחום התמחותו של המנעולן היא החלפת צילינדר, תנאי הכרחי במקרים של החלפת מנעול. כיום קיימים בשוק סוגים שונים של צילינדר בדגמים ועלויות שונות. בחירת הצילינדר נעשית ביחס לדלת, כאשר צילינדר ברמה גבוה נחשב לכזה שאי אפשר לקדוח חור בתוכו.

כמו כן, אם אתם מחליפים צילינדר חשוב שתדעו כמה קל לשכפל לו מפתח. צילינדרים איכותיים מגיעים עם מפתחות שצריך כרטיס מגנטי על מנת לשכפל אותם, כך ששום גורם זר לא יכול ליצור מפתח שמתאים לבית שלכם.
 
 

האם ניתן לפרוץ כל דלת

כיום באמצעות ציוד מתאים, מנעולן מקצועי יכול לפרוץ כל דלת. גם דלתות שנחשבו בעבר לאמידות יותר כמו רב בריח, חשוב לדעת לאחר הפריצה, אי אפשר להתקין חזרה את המנעול הישן אלא רק מנעול חדש, כך שאם אתם רוצים לשדרג, יש להקדיש מחשבה למנעול שאתם עתידים לשים על הדלת.
 
 

מה חשוב לנו כשאנו מזמינים פורץ ?

זמן הגעה - כאשר מדובר על פריצת דלת, חשוב לנו לקבל את השירות באופן מיידי ולא לעמוד מחוץ לדלת רכב או בית נעולה. שירות פריצה זהו שירות שניתן מעכשיו לעכשיו באמצעות התקשרות למספר שפעיל 24 שעות.
 
אופי הפריצה - עם כמה שפחות נזק לדלת, בצורה נקייה ועם כלים מותאמים.
 
 

מה חשוב לנו שאנו מזמינים החלפת מנעול

ייעוץ והכוונה - המנעולן צריך להכיר את כל סוגי המנעולים שקיימים כיום בשוק כך שיוכל להמליץ לנו מה הכי מתאים לדלת שלנו ולא פחות חשוב, לסביבה בה אנו נמצאים. שיקולים כמו אם מדובר בבית פרטי, בעסק או בבית דירות. אם יש אמצעי הגנה נוספים כמו מצלמת אבטחה, קוד כניסה לבניין או למעלית, שומר בכניסה יכולים להיות גורם מכריע בסוג המנעול שנבחר.
 
הסמכה מתאימה - נבחר מנעולן מורשה, רצוי עם רישיון מטעם המשטרה מה שאומר שהוא עבר השתלמות ומוסמך לייעץ ולבצע החלפת מנועל בדלת או ברכב. איך נדע, נבקש ממנו להציג תעודת זיהוי קטנה שמקבלים מנעולנים אחרי שהם מקבלים את ההסמכה. שרוב המנעולנים המורשים נושאים איתם בכיס או בתיק העבודה.

 

 
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא מנעולנים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש מנעולנים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא מנעולנים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]