תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > פיננסי > שירותים פיננסיים > מנהל תיקי השקעות

מנהל תיקי השקעות

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

השוואת מחירי מנהל תיקי השקעות


ניהול תיקי השקעות הוא קשר חוזי בין מנהל תיק השקעות לבין לקוח, החוזה בעצם נותן ייפויי כוח למנהל תיק ההשקעות לנהל את השקעותיו הפיננסיות של הלקוח, בחוק מוגדר הקשר הזה כביצוע עסקאות לפי שיקול דעת לחשבונם של אחרים. 

מהו ניהול תיקי השקעות?

בעצם החוק אומר שמנהל תיק ההשקעות קונה ומוכר ניירות ערך של הלקוח על פי שיקול דעתו, זאת כמובן לאחר שקיבל הנחיות מן הלקוח ובחתירה להשגת תשואה גבוהה עד כמה שניתן.
 
ניהול תיק השקעות חייב להתבצע לטובת הלקוח וללא ניגוד עניינים, חברות השקעות מסוימות מקבלות החזרי עמלות, זאת אומרת מקבלות תשלום על ביצוע פעולות, במקרים מסוימים תשלום על ביצוע פעולות מייצר תמריץ ובכך משמש כפוטנציאל לניגוד עניינים, בדרך כלל משלם הלקוח דמי ניהול בשיעור קבוע משווי התיק.
 

בחירת אפיקי ניהול תיק השקעות

בחירת ניהול תיק השקעות מחייב לבדוק מספר פרמטרים, ראשית מהו רמת הסיכון שאנו מעוניינים לקחת. בימים שהשוק לא יציב הבחירה של ניהול תיק השקעות סולידי, כגון אגרות חוב מוסדיות או פיקדונות שונים, יבטיח כי נוכל להרוויח על הכסף מבלי לסכנו. חשוב לבחור את טווח ההשקעה, רמת הנזילות ואופי ההשקעה.
 

איך בוחרים חברה של ניהול תיקי השקעות ?

בית השקעות הוא הכתובת לכל אדם שרוצה שענייניו הכספיים ינוהלו נכונה, ניהול תיקים דרך בתי השקעות יכול להניב השקעות כדאיות בזכות מעמד בית ההשקעות, עם זאת לא ניתן לברר מהם הביצועים של מנהלי תיקי השקעות משום שהם נותרים סודיים מול לקוחותיהם, לקוח יכול רק להשוות את התוצאות של מנהל התיק שלו לתוצאות של מנהלי תיקים אחרים ועל פי זאת לעמוד את איכותו.
כל מי שיש לו רישיון לניהול תיקים רשאי גם לתת יעוץ השקעות משום שתחום ניהול תיקי השקעות כולל גם את התחום יעוץ ההשקעות, מנהלי תיקי השקעות נותנים שירותים לגופים מוסדיים כגון קרנות השתלמות, חשבונות השקעה של חברות פרטיות, קופת גמל, קרנות פנסיה ועוד, הם גם נותנים שירות לחברות עסקיות וללקוחות פרטיים.
 

מי הוא מנהל תיקי ההשקעות שלך?

מנהל תיקים מורשה צריך להחזיק ברישיון מהרשות לניירות ערך, הוא גם צריך לעבוד במסגרת חברה שלה יש רישיון לעסוק בניהול תיקים, ברשות לניירות ערך מתפרסמת רשימה של בתי ההשקעות בישראל מכל הסוגים שמורשים לעסוק בניהול תיקי השקעות.
תיק השקעות ברוב המקרים צריך להיות מעל סכום של 150- 200 אלף שקלים, יש חברות שדורשות אפילו סכומים גדולים מאלו.
קודם כל בררו מה המוניטין של החברה אותה ממנה אתם רוצים להשכיר את השירות, כדאי גם לבדוק האם המדיניות של החברה מתאימה לכם, בררו עלויות ואם ניתן את הרקע של מנהל תיק ההשקעות, חשוב מאוד להיזהר מהבטחות גדולות מידי של תשואות גבוהות.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש מנהל תיקי השקעות?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא מנהל תיקי השקעות

סגור

השוואת מחירי מנהל תיקי השקעות