השוואת מחירים > בריאות ויופי > אסתטיקה > מילוי קמטים

מילוי קמטים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 מרפאות מובילות להעלמת קמטים.

רשימת מרפאות מומלצות

  • אורכידאה קליניקה לאסתטיקה

    אורכידאה קליניקה לאסתטיקה

    עסק טרם דורג

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,175,157

קמטי הבעה או קמטים המופיעים במהלך השנים על פנינו. קמטים סביב העיניים, במצח או בצידי הפה או חריצים הנמצאים בשפה העליונה, לעיתים יוצרים מראה מבגר המשפיע על המצב הנפשי, היוצר מראה עייף או מראה זועף המוסיף שנים לגיל. קמטים אלו הם קמטים הניתנים למילוי ומאפשרים ליהנות מפנים חלקות. אין צורך במתיחת פנים, בטיפול קצר הקמטים נעלמים ואפשר שוב לחייך.
 

מה נקבל בטיפול מילויי קמטים?

מילוי קמטים מאפשר לנו בדרך פשוטה להעלים אותם למספר חודשים. הטיפול הינו הזרקת טוקסין הבוטולינום לאזור הקמטים. הטוקסין הבוטולינום הינו סוג של חלבון, המוזרק לשריר ובעת ההזרקה הוא מרפה את השריר וגורם להחלקת הקמט. הזרקת הטוקסין הבוטולינום נעשית באמצעות מחט זהירה לאזור בהם יש קמטים דינאמיים הנוצרים מהבעות פנים המופעלות על יד השרירים, החומר אינו נודד בפנים ובטוח לשימוש.
 

העלמת קמטים ע"י טוקסין הבוטולינום

העלמת קמטים באמצעות טוקסין הבוטולינום חייב להתבצע על ידי רופא בלבד, בתנאים סטריליים . ניתן לפני ההזרקה למרוח חומר מאלחש, על מנת להרדים במעט את האזור. הטיפול מתבצע מספר דקות ומיד לאחריו ניתן לחזור לפעילות מלאה. לאחר מספר ימים הקמט יעלם. לאחר שבועיים יש להגיע לבדיקה על מנת לבצע תיקונים במידת הצורך. הטיפול בטוקסין הבוטולינום דורש מדי ארבעה עד שישה חודשים לחזור על הטיפול על מנת לשמור על התוצאה הרצויה.
הזרקת טוקסין הבוטולינום אסורה לאנשים הסובלים ממחלות שרירים וממחלות אוטואימוניות, לנשים בהריון, נשים מניקות או נשים המתכוונות להיכנס להריון בחצי שנה הקרובה.
 

מילויי קמטים בצורה הטובה ביותר

מילוי קמטי הבעה במרפאה המתמחה לכך יבטיח לנו את התוצאה הטובה ביותר, מאחר ומדובר בפנינו. לפני שהנכם מתחילים בטיפול וודאו כי רופא הוא המבצע את הטיפול, שאלו על הניסיון שלו בתחום, בקשו לראות דוגמאות של נשים שעברו טיפול מילוי קמטים.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות