תפריט נגישות

הצטרפות לבתי עסק

מחירי מזגנים 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
853,139
למאמרים בנושא מזגנים
קניית מזגן
קניית מזגן
קניית מזגן עלולה להיות מבלבלת וקשה במקצת זאת בעקבות ריבוי המושגים וחוסר הידע בעת ...
מזגנים ניידים
מזגנים ניידים
מהם מזגנים ניידים ולמי הם מתאימים ? בעידן של היום בו הנוחות בכל מקום ובכל סיטואציה ...
סקר גולשים
 איזה מזגן עדיף לדעתכם?

מזגן רצפתי
מזגן עילי
מזגן מפוצל
מזגן נייד
שלח לצפיה בתוצאות >

כל ישראלי שיש לו מזגן בבית לא יכול לדמיין את חייו בלי מזגן, ימי הקיץ החמים גורמים לנו לחשוב רק על דבר אחד – מתי אני חוזר הביתה למזגן? בעבר מחירי מזגנים היו יקרים ביותר ורק מי שהיה עשיר מאוד היה יכול להרשות לעצמו לרכוש אתם. כיום, המחירים מתאימים כמעט לכל כיס וכל אחד שעובר לדירה חדשה או משפץ את הבית מוסיף מיזוג מרכזי או מספר מזגנים חדשים לחדרים בבית. מפני שעם מחירים זולים כמו היום חבל להזיע ולסבול בקיץ או לקפוא מקור בחורף.
 

סוגי מזגנים

יש בשוק היום סוגים רבים של מזגנים: גדולים, קטנים, מרכזיים ועוד. כל אחד מהם הוא בעל כ"ס שונה המתאים לגודל מסוים של חדר או חלל אותו תרצו לקרר או לחמם.
לפני רכישת מזגן חדש בררו מה הצורך שלכם וכך יהיה לכם קל יותר לחפש את המזגן הרצוי. בדקו מה גודל החדר או החלל הבית (במקרה של מזגן מרכזי) כדי שתוכלו לדעת איזה כ"ס אתם צריכים לרכוש. כמה שעות אתם נמצאים בבית וכמה אתם מתכוונים להשתמש במזגן. המחירים יכולים להיות זולים אך צריכת החשמל שלהם תהיה גבוהה ואז במקום לשלם לחנות החשמל תשלמו לחברת החשמל חשבונות חשמל גבוהים.
 

לפני רכישת מזגן

כמו בכל קניה גדולה חשוב לערוך השוואת מחירים לפני הרכישה. ישנם חנויות רבות וספקים רבים כך שתוכלו למצוא מחירים שונים בין חנות לחנות.
לפי השוואת מחירים שערכנו המחירים של מזגנים עיליים מתחילים ב- 1,450 ₪ ומגיעים עד 2,000 ₪ עבור מזגן קטן של 1 כ"ס (מתאים לחדר קטן עד סטנדרטי) וככל שעולה כ"ס כך גם המחיר עולה בהתאם. מחירי מזגנים מפוצלים עיליים מתחילים מ- 4,500 ₪ עבור בית של שלושה חדרים, ככל שצריך לכסות שטח גדול יותר כך המחיר גבוה יותר. בנוסף לכך ישנם מזגנים ניידים שמחירם מתחיל ב- 2,200 ש"ח, מזגנים ריצפתים ב- 2,300 ומעלה ועוד.
בעת עריכת השוואת מחירים בדקו את האפקטים של המזגנים ומדוע מחירם גבוה יותר מהאחרים. לדוגמא, ישנם מזגנים שכוללים את אפקט הקירור המיידי (מצב טורבו) שיכול לחסוך עד 50% בצריכת החשמל.
לפני שהחום הגדול מתחיל ערכו השוואת מחירים ורכשו את המזגן שהולך להפוך את חייכם להרבה יותר נעימים.

 Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא מזגנים. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

אהבתם את המאמר ? המליצו עליו:
איך זה עובד?
סגור

מחפש מזגנים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר