השוואת מחירים > בעלי מקצוע > אמנים > מופעי טלפתיה ועל חושי

מופעי טלפתיה ועל חושי

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 אמני טלפתיה מובילים בתחום.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,127

כאשר אנו שומעים על מופעי טלפתיה או מופעים על חושיים מיד אנו מדמיינים כפיות מתכופפות בידיו של אורי גלר האגדי,  אך למעשה יש ברחבי הארץ מאות מופעי טלפתיה ועל חושי מרהיבים ומלאי עוצמה לא פחות. מופעי הטלפתיה הפכו למאוד פופולריים במרכזי תרבות השונים, תיאטראות ומתנ"סים. חברות שונות מזמינות את אומני הטלפטיה להופיע בימי גיבוש וימי הכיף לעובדים ואפילו בתי ספר מזמינים מופעים לפעילות הוואי לתלמידים.
 
 
קיימים סוגים רבים של מופעי הטלפתיה ומופעי העל-חוש. הרווח שבמופעי הטלפתיה הוא מופע טלפתיה פרונטאלי הכולל קריאת מחשבות, טלפתיה, הזזת חפצים, קסמים וכדומה. מופעים אלו משתפים את הקהל, נותנים לו להתנסות על הבמה וכך נוצרת חוויה מדהימה לצופים.
 

מופע טלפתיה - לא רק טלפתיה

מופע טלפתיה אפשרי הוא מופע טלפתיה הנעשה על בסיס אישי. מופעי הטלפתיה בסגנון זה מתאימים לאירועים כמו קבלות פנים או אירועים משפחתיים, בהם מביאים את הקוסם כפעילות צדדית משעשעת לאורחים, ולא כמרכז הבמה.
תחום נוסף אשר מרוויח מן הרושם של מופעי טלפתיה ועל חוש, הוא עולם השיווק. בצאת מוצר חדשני למדפים, משיקה החברה ערב פרסום, ובו משלבים את המוצר במופע טלפתיה קצר. כך זוכה המוצר לתשומת לב מרבית ולשיח רחב בקרב קהל הצופים.
 

על מציאות ותעתוע - מופעי טלפתיה ועל חושי

מופעי טלפתיה עמוקים יותר, ידברו על ההשקפות השונות בעולם העל-חוש, תוך הבאת דוגמאות קצרות של קסמים וקטעי טלפתיה או קריאת מחשבות, כהמחשה לדבריהם. עם זאת, עיקר התוכן יעסוק בשאלות המהותיות יותר על מציאות ותעתוע. מופע טלפתיה מסוג זה רווח בעיקר בכנסים, הרצאות, ימי עיון וכדומה.
 
 אם בחרתם ללכת על מופע טלפתיה לאירוע שלכם, חשוב למצוא אומן טלפתיה מקצועי ומהימן. מאוד חשוב לשים לב שהאומן מבצע מופע שמתאים לקהל היעד שלכם. לאחר שביררתם על מופעי טלפתיה רצויים, כל שנשאר הוא כמובן להשוות מחירים.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות