בחרו באחד מהתחומים של למטבח


קראו עוד על למטבח


המטבח הוא החלק החשוב בבית המשמש כמרכז הבית, המטבחים הקטנים כיום מתחלפים במטבחים גדולים ומשוכללים. בעבר היה ניתן למצוא במטבח מקרר, כיריים ותנור, כיום המטבח מאובזר המקל על חיינו ועושה את העבודה במטבח והכנת האוכל לקלים וכפיים.

מגוון מכשירים למטבח


כיום ניתן למצוא מגוון מכשירים למטבח החל במכונת קפה, מעבדי מזון, בלנדרים, כיריים, קולטי אדים, מכשירי מיקרוגל, מקררים, טוחני אשפה, תנורי אפיה ועוד.

טוחני אשפה הנמצאים מתחת לכיור טוחנים את האשפה ומפנים אותו למיכל מיוחד. טוחני אשפה טוחן את שאריות האוכל לחתיכות זעירות ומונע את חסימת הצנרת במטבח. טוחני האשפה שומרים על מטבח נקי וחוסך עבודה בפינוי האשפה. ניתן להרכיב טוחני אשפה גם במטבחים קיימים.

מדיחי כלים גדולים היוכלים לנקות את כל הכלים, כולל סירים ופלסטיקים מאפשרים לפנות את הכלים בקלות. מדיחי הכלים פשוטים להפעלה ומאפשר לקבוע את תוכנית השטיפה המותאמת לסוג הכלים. כיום המדיחים מצטיינים בהפעלה שקטה וחסכונית.

הבישול במטבח מאפשר לנו לשמור על מטבח נקי מריחות באמצעות קולטי אדים הקולטים את אדי הבישול ומונעים ריחות ואדים במטבח. גם בכיריים ניתן לראות שיפורים רבים, ניתן למצוא כיריים על גז או חשמל. ניתן למצוא תנורים הכוללים כיריים או תנורי אפיה הבנויים בארון.

מקררים הלבנים הפשוטים הוחלפו במקררים מעוצבים ונוחים לשימוש, ניתן למצוא מקררים בעלי שתי דלתות צדדיות או דלת הקפאה הנמצא בתחתית המקרר עם מגירות המאפשר נוחות מרבית להגיע גם למוצרים הנמצאים עמוק בהקפאה. המקררים כיום במגוון צבעים המתאימים לעיצוב המטבח. לצד המקררים ניתן למצוא מגוון של מקפיאים בגדלים שונים. בדומה לכך מכשירי מיקרוגל המאפשרים לחמם או להפשיר את האוכל כוללים יחידת בישול וגריל שיכולים להחליף את התנור האפייה.

מעבר למכשירי המטבח המקלים על הבישול ועושים את החיים לנוחים יותר במטבח ניתן למצוא מגוון של מכונות קפה. בלחיצת כפתור ניתן לשתות קפה הפוך או אספרסו, כך שאין צורך לצאת לבית קפה על מנת ליהנות מקפה איכותי.

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות