ליצנים - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

ליצנים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 ליצנים מובילים באיזור מגורכם.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455
אנחנו יודעים איך לשמח את הילדים שלנו, אנחנו עושים את זה יום יום מהרגע שהם חוזרים מהגן ועד הרגע שהם הולכים לישון. אבל איך עושים את זה עבור 30 ילדים שיגיעו למסיבה שארגנו לאחד מהזאטוטים הקטנים שלנו ?
 
מסיבת יום הולדת לגילאים 3 עד 7 הן מסיבות שאורכות בדרך כלל סדר גודל של שעתיים מהרגע שהאורח הראשון מגיע עד שהאורח הראשון שעוזב. זה זמן לא מבוטל שצריך לשעשע לא מעט ילדים קטנים. בגני ילדים יש 3 גננות על כמות כזאת של ילדים ובמקרה של גן ילדים מדובר בגננות עם נסיון. אנחנו ההורים חסרי הנסיון צריכים עכשיו לשעשע את כל הילדים האלה ? אין סיכוי!
 
אנחנו דאגנו לאוכל, לשתיה, לכתר יום הולדת ולשקיות מתנה, שלשעשוע ידאג ליצן!
 
ילדים אוהבים ליצנים, הם מצחיקים אותם עושים להם בלונים בצורת חיות ולפעמים גם קסמים. ובנוסף הם גם משלבים את הילדים בפעילויות ועושים איתם משחקים ותחרויות הכוללים לרוב חלוקת פרסים לילדים.
 

החלטתם להביא ליצן ליום הולדת?

חשוב לפני הכל להחליט כמה מוזמנים ייקחו חלק באירוע, ומהו טווח הגילאים שאליו פונה הליצן בהפעלות ליום ההולדת. אגב ליצן יכול לשעשע את כולם, מבוגרים וילדים כאחד, ולפעמים דווקא המבוגרים ייהנו עוד יותר. אך לשם כך צריך לקבוע מראש עם הליצן מהו קהל היעד, על מנת שיתאים את המופע לכולם.
אך לבחור ליצנים בימינו זה לא קל, צריך מישהו באמת אמין ומקצועי, שיבצע את עבודתו בנאמנות, ישמח את המשתתפים ולא יבהיל אותם בטעות.
 

כיצד בוחרים ליצן טוב ליום הולדת?

כדאי קודם כל להתקשר ולקבל מהשיחה איתו רושם ראשוני. האם הוא נשמע בטוח בעצמו? האם הוא עשה אירועים בעבר ומודע לקהלים שונים ונכון לבקשות שונות? בקשו שיספר לכם בקצרה על תוכנית המופע, מהו התוכן ומשך הזמן. יש לשים לב אם יש לליצן או לכם דרישות מיוחדות, לדוגמא היכן יהיה המופע? בבית או בדשא? אם הוא צריך כלים מיוחדים? ברז מים, מקור חשמל, כיסא וכו'. ככל שהליצן יהיה ענייני והחלטי בנוגע לפרטים, כך יתברר שהוא מקצועי יותר.
אם אתם עדיין לא בטוחים, בקשו מהליצן טלפון של מעסיקים קודמים להמלצות.
 
תוכלו לבקש מהליצן להפוך את חתן היום הולדת למרכז העניינים או דווקא שהליצן יתייחס לכל הילדים באופן שווה.
כשאתם מזמינים ליצן או ליצנית בררו איתו איזה פעילויות הם מציעים, האם מדובר במופע רגיל או מופע עם נושא כמו פיראטים, קרקס, פיות ונסיכות ועוד.
בדקו בדיוק כמה זמן המופע ומה הוא כולל וכך תוכלו להחליט אם אתם רוצים לשלב פעילויות נוספות (הכוללות מפעיל כמו קוסם או לא כוללות מפעיל כמו מתנפחים ודוכנים)
 
הכי חשוב להזמין ליצן שיעשה שמח, שיהיה במזל!
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא ליצנים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש ליצנים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא ליצנים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]