כריכות ספרים - השוואת מחירים

תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > בעלי מקצוע > דפוס > כריכות ספרים

כריכות ספרים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,054,644
עיצוב כריכות ספרים היא אמנות של ממש. על מנת לעצב כריכה של ספר טובה יש בראש ובראשונה לקרוא את היצירה מתחילתה ועד סופה. למעשה, הדף הראשון של הספר הוא הכריכה שלו. באמצעות הכריכה ניתן לדעת על מה הספר, מה הסגנון ומה הז'אנר. למשל, כולם זוכרים את העטיפה הבלתי נשכחת של הספר "הילד הזה הוא אני" ליהודה אטלס.
כריכות ספרים הם גם מקדם מכירות ראשון במעלה. כשצרכן ספרים מגיע לחנות ספרים הוא עובר בין המדפים והמשטחים ומביט על כריכות ספרים. רוב רובם של הצרכנים אינם קונים על פי שם של סופר או שם של ספר אלא על פי הכריכה האחורית. לכן, כריכה של ספר היא אלמנט שיווקי במעלה הראשונה וכדאי להשקיע את כל המאמרצים בעיצוב אטקרטיבי ומושך עין.
 

כריכות ספרים – אלמנטים

כריכות ספרים מורכבות מכמה אלמנטים: שם הספר, שם הסופר והכריכה האחורית. כריכה של ספר מושלמת לוקחת בחשבון את תפקידם של שלושת האלמנטים הללו ומציבה אותה בצורה טובה שתגרום ללקוח להרים את הספר ולקרוא.
שם הספר הוא בדרך כלל האלמנט המרכזי בכל כריכה של ספר. כריכות ספרים רבות ממקומות את שם הספר במרכז ולכפי הצד העליון של הכריכה. מתחת לשם מופיע בדרך כלל אלמנט ציורי, תמונה או איור הקשורים לשם הספר, לנושא המרכזי שלו וכו'. השם של הסופר מופיע, בדרך כלל, בחלק התחתון של הכריכה.
כריכות ספרים מודרניות לא מוותרות על העיצוב החדשני, המושך והמרתק. כריכה של ספר המעוצבת בצורה אטרקטיבית תיצור יתרון על פני המתחרים. מדינת ישראל היא מדינת הספרים וכל שנה יוצאים לאור עשרות ספרים. התחרות גדולה ועיצוב כריכות ספרים הוא בהחלט מקצוע הנותן יתרון משמעותי לסופר ולספר.
כריכות ספרים קדמיות הן רק חלק מהעניין. החלק השני היא הכריכה האחורית שבה, במילים קצרות, מתוארת העלילה של הספר, תקציר של הנושאים המרכזיים ואולי, במקרה של ספרות גבוהה, פרשנות של העורך. בנוסף, אם הספר יוצא במהדורה שנייה, מוסיפים גם המלצות של מבקרי ספרות ועיתונאים, כל זאת על מנת להפוך אותו ליותר אטרקטיבי ושווה קריאה וקנייה.
כריכות ספרים מעוצבות על ידי מעצבים גראפיים בשיתוף עם בית ההוצאה והסופר עצמו. בין אם מדובר על כריכה של ספר שירה, פרוזה, עיון או מדריך טיולים, הכריכה צריכה להביע את כוונת הספר, הסופר, המשורר והכותב.
כריכות ספרים – למען האמנות.

 

רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא כריכות ספרים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש כריכות ספרים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא כריכות ספרים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]