תפריט נגישות

לידים לעסקים

טלמרקטינג

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,005,463
ממוצע חוות דעת

ציון 5 מתוך 5 מבוסס על 2 ביקורות
0
אחלה שירות במחיר הכי נמוך

על synchroline מאת עידו

רשימת עסקים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור טלמרקטינג
להצעת מחיר לטלמרקטינג
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
synchroline
synchroline
2 המלצות
עמית - שירותי טלמיטינג ומכירות
עמית - שירותי טלמיטינג
עסק זה טרם דורג

השוואת מחירי טלמרקטינג


מהו שירות טלמרקטינג ?

טלמרקטינג היא שיטת שיווק ישיר ומכירות בטלפון, מערך טלמרקטינג מורכב מצוות של מוקדנים שמציעים שירותים ומוצרים דרך הטלפון, מקבלי השיחות נבחרים על ידי רשימות שמופקות ממאגרי מידע או באקראי מספרי הטלפונים.
חברות טלמרקטינג הפכו לדרך שיווק מרכזית בארגונים רבים בארץ ובעולם, השיטה יושמה לראשונה בארצות הברית ומאז התפשטה ברחבי העולם והיא משמשת לשיווק של מוצרים ושירותים רבים, יש חברות שלהן יש שירותי טלמרקטינג פנימיים ויש חברות ששוכרות שירותים של חברות טלמרקטינג חיצוניות.
אם זו חברה שמספקת שירות קבוע או מוצר קבוע בדרך כלל כדאי יהיה לה להחזיק במערך טלמרקטינג משלה שיעשה את עבודת השיווק באופן קבוע ועל פי דרישות החברה, אם זו חברה שצריכה שירותי טלמרקטינג זמניים כדי לקדם מוצר חדש או כדי לעשות בדק שוק לגבי מוצר חדש שיוצא לחברה.
 

איך עובד מערך טלמרקטינג ?

חברות שמספקות שירותי telemarketing מחזיקות במוקדנים על פי דרישה, כל מוקדן עובר הדרכה לפני תחילת העבודה והסברים לגבי שיטות השיווק בחברה, לכל מוקדן עמדה משלו של שיחות יוצאות, הוא עובד על פי רשימה שמחולקת לאזורים ומציע את השירותים של החברה בה הוא עובד.
עם הזמן חובה לערוך רענונים למיניהם לנציגים, להציג שיטות חדשות לשיווק, לרענן מבצעים ולשנות את שיטת העבודה אם היא מקרטעת, חשוב לזכור שמפעם לפעם הנציגים עוברים על הרשימות שוב ומגיעים לאותם הלקוחות, לפעמים אפילו פעם בחודש קורה שנציגי שירות טלמרקטינג יוצרים קשר עם אותו הלקוח שסירב להם בפעם הקודמת ובפעם הזו הוא מסכים לקבל את השירות או מוצר כי הספיק להתחרט או שצרכיו השתנו, לכן כדאי להמשיך ולעבור על הרשימות.
בדרך כלל חברות טלמרקטינג משלמות לנציגים על פי מכירות אך בכל חברה צריכה להיות האפשרות להשלמת הכנסה במידה והנציג לא הגיע ליעדים שהוצבו לו, כמו כן יש תחלופה גבוהה במיוחד בחברות טלמרקטינג משום שהיעדים גבוהים וקשה לעמוד בהם והעבודה מתישה ומונוטונית.
 

הדרכים לשכור שירות של טלמרקטינג :

  • לשכור שירות של חברות טלמרקטינג שמספקות שירות טלמרקטינג עבור חברות אחרות. חברות אלה מחזיקות במשרד מסודר בו יש עובדים קבועים או זמניים והן דואגות להעביר לעובדים את רשימת הטלפונים והסברים על המוצר אותו הם צריכים למכור. חברות טלמרקטינג סוגרות עסקאות טלפוניות עם הלקוח ומספקות לחברה ששוכרת מהם את השירות לקוחות "סגורים" און ליין, החברה שמספקת את המוצר משלמת לחברות טלמרקטינג עבור העסקאות שהיא סוגרת.
  • שכירות אנשי טלמרקטינג במסגרת החברה. יש חברות שמעדיפות לשכור אנשי טלמרקטינג מקצועיים ובעלי ניסיון, למקם אותם במשרד בתוך החברה, להדריך אותם ולתת להם לסגור עסקאות עבור החברה, מובן שקיים גורם החיסכון משום שלא משלמים לחברת הטלמרקטינג כסף אך יש לשלם משכורת, להקציע משרד ולפקח על עובדי טלמרקטינג גם כן, דבר שעלול לגרום להתעסקות רבה שתגזול עוד כוח אדם ומשאבים.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא טלמרקטינג? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש טלמרקטינג?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא טלמרקטינג
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]