מתי צריך מילוי גז במזגן? - יס פליז

תפריט נגישות

לידים לעסקים

מתי צריך מילוי גז במזגן? 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,067,034
למאמרים בנושא טכנאי מזגנים
תקלות נפוצות במזגנים
תקלות נפוצות במזגנים
ישנו מספר לא קטן של בעיות ותקלות בכל הנוגע למזגנים, חשוב להכיר את אותם תקלות וכיצד ...
אנחנו לא יודעים איך המזגן שלנו עובד וזה גם לא בדיוק משנה לנו. כל עוד הוא עובד. כי ברגע שהוא מתקלקל ואנחנו צריכים להזמין טכנאי שיתקן אותו כדאי שנדע במה מדובר.
 
מילוי גז למזגן היא הפעולה השכיחה ביותר של טכנאי המזגנים. (על תקלות נפוצות אחרות תוכלו לקרוא כאן)
 
אנחנו אולי נפתיע אתכם כשנספר אבל בעיקרון אין צורך אמיתי במילוי גז במזגן כתחזוקה שוטפת של המזגן. לא מדובר בפעולה כמו תדלוק רכבכם על מנת שיסע. מערכת הגז היא מערכת סגורה ואטומה כך שאין סיבה שתהיה דליפת גז.
 

אז למה בכל זאת יש צורך במילוי גז?

 

  • הסיבה הראשונה היא מערכת גז שאינה אטומה לגמרי ובגלל שיש הפרשי לחצים בין מערכת הגז לסביבה נוצרת דליפת גז איטית עד למצב בו יש צורך במילוי חדש מדי תקופה (בדרך כלל 2-3 שנים).
  • סיבה נוספת היא תקלה בצנרת הגז. סדק בצינור המוביל את הגז גורם לדליפת גז וככל שהסדק גדול יותר הגז נגמר מהר יותר והמזגן עובד פחות טוב (תרגישו זאת ברגע שהמזגן לא יקרר מספיק או לא יחמם מספיק).
 
לכן, לפני מילוי הגז חשוב לבדוק אם אכן ישנו סדק בצינור המוביל את הגז או שמדובר בסיבה אחרת. בדיקת הדליפה היא פשוטה לטכנאי מזגנים. מדובר בספריי שמותז לאורך הצינור ומאפשר לגלות בפשטות אם ישנה דליפה.
 
מילוי גז שאינו מדויק עלול לגרום נזק למדחס, לחץ גז גבוה מדי היוצר עומס על המדחס ויכול להרוס אותו. לכן, לפני שהטכנאי שהזמנתם ממלא את הגז בדקו האם יש לו תעודה מתאימה וכי הוא מוכשר לתיקון המזגן.
 

גז מזגנים ירוק

גז מזגנים הוא גז פראון שבעת דליפתו הוא פוגע באוזון, לכן הוחלט לשנות את סוג הגזשהיה נהוג להשתמש בו ולהתחיל להשתמש בגז ידידותי לסביבה – גז מזגנים ירוק. המטרה היא לצמצם עם השנים את השימוש בגז פראון ולעבור אל גז ירוק.
 
ישנו חוק המחייב את טכנאי המזגנים לאסוף גז פראון ולשחררו במקומות שמיועדים לכך, כמו כן יש חוק להסבת גז ממזגנים תעשייתיים לגז ירוק. אך בגלל שהתהליכים הם יקרים ומורכבים ואף אחד לא אוכף אותם הרוב לא מקיימים את החוק.
 

מחיר גז מזגנים

עלות מילוי הגז נעה בין 150-600 ₪ תלוי בגודל המזגן ובכוחו. עלות מילוי גז ירוק נעה בין 300-700 ₪ (גם כן תלוי בגודל המזגן - למחירון המלא לחצו כאן).
 
הגז תופס חלק חשוב מאוד לתפעולו התקין של המזגן, כך שמומלץ לבדוק בכל תקופה שיש מספיק גז במזגן שלכם כדי שיוכל לעבוד במלוא עוצמתו.


Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא טכנאי מזגנים. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש טכנאי מזגנים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא טכנאי מזגנים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]