תפריט נגישות

לידים לעסקים

טיפול בצלקות

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 מכונים מובילים בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,045,400

טיפול בצלקות

צלקת גדולה באזור גלוי בפנים או בגוף המהווה חוסר אסתטיקה היתה בעיה שבעבר היינו צריכים ללמוד להשלים איתה ולא היתה דרך ליעילה של טיפול בצלקות או טיפול של הסרת צלקות. מטבע הדברים צלקת הינה צורת ריפוי של העור.
צלקת נוצרת כתוצאה מחוסר יכולתו של העור לחדש את כל הרקמות שנפגעו ולמעשה יוצר רקמה חלופית. לכולנו צלקות על פני הגוף, חתכים ישנים, אך לרוב מדובר בצלקות שטוחות ודקות, שאינן מפריעות.
לצד אלו יש הסובלים מצלקות גדולות או נרחבות, צלקות בולטות מעל פני העור, צלקות בעקבות ניתוח, כוויות נרחבות וצלקות אקנה הנראים כדמוי של שקעים בעור.
 

שלבי טיפול בצלקות

טיפול בצלקות נעשה לאחר אבחון הצלקת, עם זאת חשוב להדגיש כי טיפול העלמת צלקת או הסרת צלקת אינה מוחלטת והאפשרויות השונות של טיפול בצלקות מאפשרות לצמצם את גדול הצלקת או לטשטש אותה, מאחר והפגיעה נמצאת מתחת לעור. אופן הטיפול יקבע בהתאם לסוג הצלקת, מיקומה וגודלה. ניתן למצוא טיפולים שונים החל ממשחות ועד ניתוח להסרת צלקות.
 

אמצעי טיפול בצלקות

טיפול בצלקת באמצעות משחות שונות לרוב הן יעילות לאחר ניתוח, מריחת המשחה על הצלקת תמנע מהצלקות לגדול. במקרים של צלקות בולטות אדומות ניתן להזריק חומר מדכא צלקות. טיפול נוסף של הסרת צלקות הוא טיפול באמצעות חנקן נוזלי.
החנקן גורם להקפאה של רקמת הצלקת, מתאים לצלקות בולטות על פני העור.
הסרת צלקת בליזר יעיל בעיקר בצלקות הנמצאות על עור הפנים כגון הסרת צלקות אקנה לא עמוקות. טיפול בצלקות באמצעות יריעות סיליקון מטרתן ליצור לחץ על הצלקת של א תתפתח מתאים בעיקר לצלקות כתוצאה מכוויות או לאחר ניתוח.


אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא טיפול בצלקות? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש טיפול בצלקות?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא טיפול בצלקות