תפריט נגישות

לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,045,400
אולי תרצו לקרוא על...
    הסרת יבלות
  1. הסרת יבלות
  2. סובלים מיבלות? מהן יבלות ואיזה טיפול שונים יש בנושא הסרת יבלות

טיפול ביבלות

יבלת הינה גידול עור המאופיין בעור קשה, ניתן למצוא מספר סוגים של יבלות ולכל אחד מהם טיפול שונה. יבלת ויראלית הינה יבלת שמופיעה בכל גיל באזורים שונים בגוף או בפנים ושכיחות אצל ילדים ומועברות במגע. לרוב יבלות אלו עוברות לאחר מספר שנים.
 

שיטות לטיפול ביבלות 

טיפול ביבלות הינו במספר שיטות, באמצעות תרופות שניתן למרוח על היבלות, החסרון בטיפול זה שהינו לוקח זמן ולא תמיד גורם להעלמות היבלות. שיטה אחרת של טיפול הינה הקפאה בחנקן נוזלי היוצר כוויות קור תחת היבלת ולמעשה מביא לניתוקה מאספקת הדם. טיפול זה דורש מספר טיפולים עד להעלמות היבלת.
שיטה נוספת לטיפול הסרת יבלות הינו במחט חשמלית ובלייזר, שיטות אלו מאפשרות לטפל ביבלת בצורה מהירה ויעילה.
 

טיפול ביבלות בכף הרגל

כפות הרגלים משמשות אותנו במהלך כל היום, רבים מאיתנו מבלים רוב שעות היום על הרגלים. רבים סובלים מיבלות ברגלים המקשות על העמידה, מלוות באי נוחות וכאבים. הסיבה להופעתן של היבלות הוא כתוצאה של לחץ מקומי באזור מקומי בכף הרגל, הנוצר כתוצאה מעודף משקל, נעלים לוחצות, עמידת יתר ויכול להגרם אף מבעיות אורתופדיות שונות. יבלות ברגלים נקראות גם יבלת שורשית או מסמר, הגורמות לעיתים לקושי ללכת ולעיוותים ברגלים הפוגעים ברגל בצורה בריאותית ואסתטית.
 
הטיפול ביבלות בכף הרגל הינו הסרת יבלות באמצעות פדיקוריסטית מוסמכת, טיפול זה לרוב מלווה באי נוחות ודורש להמשיך בטיפול כל חודש. שיטה נוספת לטיפול הסרת יבלת הינו באמצעות מכשיר לייזר. טיפול הסרת במכשיר ליזר הינו טיפול הכולל שלושה מפגשים ואינו כרוך בהליך כירורגי. הליך זה פשוט וקצר ואינו דורש חזרה להמשך טיפולים. מכשיר הלייזר גורם להתפקרות היבלת, המכשיר גורם לפירוק תאי העור המפורר את היבלת עד להיעלמותה.
 
יבלות הנמצאות על כף הרגל ניתנות להסרה באופן סופי, הסבל ואי הנוחות הנגרמים מהיבלת נעלמים וניתן ליהנות מהליכה או עמידה על הרגלים ללא כאבים.


אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא טיפול ביבלות? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש טיפול ביבלות?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא טיפול ביבלות
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]