טיפול בטחורים - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים
השוואת מחירים > בריאות ויופי > בריאות > טיפול בטחורים

טיפול בטחורים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455
טחורים הינה בעיה שכיחה הנגרמים כתוצאה מלחץ, עצירות והריונות. טחורים הינם כלי דם וורידיים הנמצאים בפי הטבעת המתנפחים וגדלים עד כדי יציאה מפי הטבעת. הטחורים במקרים אלו כואבים וגורמים לאי נוחות, לעיתים ניתן לראות דימום לאחר יציאות או בעת ניגוב. הופעת הטחורים מלווה בתחושה של כאבים ואי נוחות ואין צורך לסבול מכך כיום ניתן למצוא מגוון של סוגי טיפול בטחורים.
 

סוגים שונים של טיפול בטחורים

  • טיפול בטחורים כולל מגוון טיפולים החל מטיפולי מניעה ועד לטיפולים לאחר הופעת הטחורים. הטיפול הקונבנציונלי כולל פניה לרופא פרוקטולוג או פניה לרופא כירורג קולורקטאלי. טיפול בטחורים הינו מגוון וכולל מספר שיטות.
  • טיפול בטחורים באמצעות קשירה הינו שיטה נפוצה, בשיטה זו הטחורים נקשרים באמצעות גומייה המונעת את מעבר הדם אליהם לאחר שבועיים לערך חלק של הוריד מתנוון ונופל. שיטה נוספת הינה טיפול בטחורים באמצעות טיפולי חשמל, הטיפול הינו באמצעות צריבה של הטחורים. ישנן שיטות נוספות בעת טיפול בטחורים כגון שימוש בליזר או מכשיר דופלר הפועל באמצעות גלי קול, המשותף לשיטות אלו הן צריבת הטחורים. שיטות אלו אינן מונעות הישנות של טחורים נוספים. שיטה נוספת לטיפול בטחורים היא טיפול טבעי לטחורים.
  • טיפול טבעי לטחורים הינו מגוון של תכשירים הגורמים להקרשה, טיפול נטורופתי לטיפול בטחורים כולל תזונה נכונה, שימוש בצמחי מרפא, שינוי בהרגלים. טיפול טבעי לטחורים הינו בתחום הרפסלקוסוליגה לטיפול בעצירות וטיפול באמצעות דיקור המסייע לזרימת דם תקינה, חיזוק ואיזון הטחול והן שחרור חסימות בגוף.
  • טיפול טבעי לטחורים מתאים גם בשלב המניעה, היסטוריה משפחתית של טחורים יכול לסמן לנשים ולגברים על בעיית טחורים שעלולה להופיע, נשים לקראת הריון או בהריון המתחילות לפתח בעיות טחורים באמצעות טיפול טבעי לטחורים כשלב מניעה יכול להביא להפחתת עד מניעה של טחורים.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא טיפול בטחורים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש טיפול בטחורים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא טיפול בטחורים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]