תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > בריאות ויופי > אסתטיקה > טיפול באקנה > מאמרים > דרכי הטיפול המומלצים באקנה

דרכי הטיפול המומלצים באקנה 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,049,846
למאמרים בנושא טיפול באקנה
תרופות סבתא לטיפול באקנה
תרופות סבתא לטיפול באקנה
מתרופות סבתא ועד תכשירים קוסמטיים - איך נטפל באקנה אם אתם סובלים מאקנה, קלה או חמורה ...

מהם דרכי הטיפול המומלצים באקנה?

נערים ונערות רבים חווים את תופעת האקנה. הפצעים המטרידים על הפנים הפוגעים בדימוי העצמי של הנערים והנערות. הופעת אקנה על הפנים יכולה להופיע בדרגות שונות החל מאקנה שהוא קל הכולל פצעונים אדומים ועד אקנה הכולל ציסטות עמוקות ומוגלתיות.
אקנה קל הכולל קומדונים שחורים שהינם נקודות שחורות וקומדונים לבנים שהינם נקודות לבנות. טיפול באקנה קל כולל בעיקר שמירה על היגיינה של עור הפנים והפחתת שומניות של העור.
 

טיפול נכון באקנה יכול להקטין את התופעה להלן דרכי הטיפול המומלצים:

 

  1. ביקור אצל הקוסמטיקאית

השיטה הישנה של טיפול באקנה. קוסמטיקאית רפואית המציעה מגוון של טיפולי פנים ייחודים המותאמים לטיפול באקנה. הטיפולים לרוב משלבים ניקוי יסודי של עור הפנים יחד עם חומרים בעלי ריכוז גבוה של חומרים המסייעים לחיטוי וייבוש הפצעים והחדרת חומרים מרפאים אל העור. טיפול באקנה אצל קוסמטיקאית כולל סדרה של טיפולים שמטרתן להביא לחידוש תאי העור, ייבוש נקודתי של הפצעים והוצאת נקודות שחורות מהפנים. טיפול באקנה אצל קוסמטיקאית הוא יעיל אך יש לקחת בחשבון שהטיפול הוא ממושך על מנת לשמור על עור פנים נקי.  
 
  1. אקנה ואנטיביוטיקה

צעירים רבים מעדיפים לטפל באקנה באמצעות אנטיביוטיקה. המקרים בהם מומלץ לטפל באנטיביוטיקה הם במקרים של אקנה קשה או פצעים מרובים. ישנם  מספר סוגים של אנטיביוטיקה שניתן לקבל אותם רק אצל רופא. הטיפול באמצעות אנטיביוטיקה מתאים לטיפול במשך חודשיים ועד ארבע חודשים. הסוג השכיח ביותר הם אנטיביוטיקה מינוציקלין, אחריו סוגים נוספים הם: אריטרומיצין וטטרציקלנים. האנטיביוטיקה מסייעת בהפחתת החיידקים היוצרים את הפצעים המוגלתיים על הפנים, ומעכב את יצירת החלבון בחיידק. חשוב ללמוד על התופעות לוואי של האנטיביוטיקה לפני שלוקחים, פעמים רבות לאחר הטיפול האקנה חוזר.
 
  1. אקנה ולייזר

טיפול באקנה באמצעות לייזר הינו טיפול חדשני. הטיפול נעשה לאחר שהאקנה הוא במצב פוסט אקנה, קרי אקנה שאינו דלקתי. במקרים שהאקנה דלקתי חשוב לקחת קודם אנטיביוטיקה.
טיפול באמצעות לייזר נעשה באמצעות אנרגיית אור הנקראת IPL, אנרגיה זו מסייעת בייבוש הפצעים ובהעלמת צלקות הנגרמות מאקנה. האור פוגע בחיידקים אך אינו פוגע ברקמת העור הבריאה.
משך הטיפול הוא אחת לשלושה עד שבעה ימים למשך 10-12 טיפולים, לתלוי במצב האקנה ובתהליך הריפוי.
 

איך בוחרים את הטיפול המתאים עבורי?

כל אחד מהטיפולים יכול לסייע בטיפול באקנה. חשוב להתאים את הטיפול למצב האקנה. אקנה שהוא קל יספיק טיפול אצל קוסמטיקאית, יש צעירים שיעדיפו טיפול אנטיביוטיקה וכדומה. חשוב לבדוק מי מטפל בכם ומהי ההכשרה שלו. חשוב לבדוק כי הקוסמטיקאית בעלת ניסיון בתחום, בקשו לראות דוגמאות של טיפולים שלה, בדקו כי החדר שהיא עובדת נקי וסטרילי.
 
חשוב: אם בחרתם טיפול באקנה באמצעות אנטיביוטיקה למדו על התופעות והסיכונים באנטיביוטיקה. לא לכולם הטיפול באנטיביוטיקה מתאים ולעיתים יש השלכות מהטיפול.
 
טיפול בלייזר הוא חדשני וחשוב לבדוק כי אתם בידיים טובות, בקשו לראות דוגמאות ולדבר עם אנשים שטיפול באקנה באמצעות לייזר. רבים חוששים ובצדק מהכוויות בפנים או צלקות שיחמירו, מאחר שמדובר בפנים שלא ניתן אחר כך להסתיר זאת. לכן חשוב לבדוק היטב מי מטפל בכם. 

 

 Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא טיפול באקנה. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש טיפול באקנה?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא טיפול באקנה
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]