תפריט נגישות

לידים לעסקים

חידוש אמבטיה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,017,957

האם היא אפשרית במקום החלפת אמבטיה ?

האמבטיה עם השנים הפכה חלודה ויש בה שברים ובימנים רבים בהם ניסיתם להילחם אך ללא הועיל ? יש בפניכם כמה אפשרויות לפני שתשקלו את החלפת האמבטיה והן כולם נופלים תחת אותו שם : חידוש אמבטיה.
אין ספק כי אחד המקומות השימושיים ביותר בבית הוא חדר האמבטיה ואם חדר האמבטיה חלוד, מלא חורים או רקוב הדבר מוריד את רמת החיים פלאים. חדר האמבטיה הוא מקום בו אנו משתמשים כל יום ולכן התזכיר היומי לבעיה הוא יום יומי ועל כן יש לשקול אפשרות של חידוש אמבטיות.
חידוש אמבטיה כולל מספר שיטות שיכולות להחזיר את האמבטיה לקדמותה ובניהם ציפוי בהתזה, הלבשת אמבטיה, מספר שיטות של תיקון אמבטיות כגון מילוי חורים וסדקים, טיפול בריקבון, טיפול בשבר נקודתי וכדומה.
 

חידוש אמבטיה באמצעות ציפוי בהתזה :

אחת השיטות של חידוש אמבטיה היא ציפוי האמבטיה בהתזה, עושים זאת בארבעה שלבים והראשון הוא ליטוש האמבטיה לשם הכנה של המשטח, מגרדים ומשייפים את האמבטיה באמצעות חומרים כימיים.
השלב השני הוא מילוי וכיסוי חלודות ושברים באמצעות חומר איטום באיכות גבוהה, השלב השלישי הוא התזת חומר היסוד ואז השלש האחרון הוא ציפוי אקרילי.
ציפוי אמבטיות בהתזה הוא עמיד במיוחד בפני אקונומיקה אך לא בפני חומרי חומצה ולכן יש להקפיד לאחר הטיפול לא לשפוך חומרי חומצה או חומרים שאינם מותאמים לניקוי אמבטיות.
שיטת ציפוי אמבטיות נוספת היא באמצעות ציפוי קרמיקה, השיטה זהה לשיטת חידוש אמבטיה אך כאן מדובר בציפוי עם חומרים איכותיים בהרבה.
 

חידוש אמבטיה באמצעות הלבשת אמבטיה (תותב) :

מדובר באחד מהפתרונות המהפכניים ביותר של חידוש אמבטיות והוא מיועד לאנשים שמעוניינים לחסוך כסף רב על החלפת אמבטיה שלמה.
מדובר למעשה בתותב שמולבש על גבי האמבטיה הקיימת והוא מהווה מעין מעטפת שלה, הוא מותאם בבית הלקוח למידות הנכונות על ידי ניסור ולמעשה תוך שלוש שעות יכולה להיות לכם אמבטיה חדשה לחלוטין.
חידוש אמבטיות באמצעות הלבשת אמבטיה חוסכת ללקוח הליכים רבים כגון תיקון אמבטיות, שבירה של קרמיקה והחלפה של אמבטיות, כמו כן יש לזכור כי הלבשת אמבטיה לא מתאימה לכל אחד משום שהיא לא מתאימה במקרים קיצוניים של ולכן יש להתייעץ עם בעל מקצוע לפני כן.
 
חידוש אמבטיות – אין ספור שיטות לשיפור מראה האמבטיה

 


אז למה אתם מחכים ?בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר בנושא חידוש אמבטיה.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חידוש אמבטיה? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש חידוש אמבטיה?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא חידוש אמבטיה

סגור

השוואת מחירי חידוש אמבטיה

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]