חקירות כלכליות - יס פליז
תפריט נגישות
לידים לעסקים

חקירות כלכליות 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,166,043
הרבה אנשים נתקלים בחייהם במבוי סתום כאשר נגנב להם רכוש או כאשר חייב להם משקר לגבי נכסיו ובכך פוטר עצמו מתשלום, ממש לשם כך חברות חקירות רבות פתחו מחלקות שלמות עם חוקרים פרטיים מומחים לתחום שלוקחים מקרים קלים וקשים של לקוחות שהוסתר מהם מידע כלכלי, שנגנב להם כסף או רכוש והם לא מצליחים להחזיר אותו.
 
חקירות כלכליות הן חקירות שמסייעות לגלות מקורות הכנסה ונכסים של תאגידים, ארגונים חוקיים ואנשים פרטיים.
חקירה כלכלית מסייעת למשל לאדם שמחזיק המחאות שחזרו או כשהוא רוצה לממש פסק דין שניתן כנגד חייב, חוקר פרטי מטעם החברה יאתר סניפי בנק בהם מתנהלים חשבונו על שם החייב, יסייע במציאת נדל"ן, הכנסות חודשיות וכלי רכב על שמו של החייב, יברר על לקוחות וספקים שלו, זכויות ביטוח חיים, תביעות משפטיות, נכסים שהוברחו לחו"ל, איתור תיקי הוצאה לפועל, איתור כלי שייט, כלים הנדסיים, כלי טייס ועוד.
 

מהן שיטות העבודה של חברות חקירות כלכליות ?

בכדי לסייע לאנשים למצוא את הדרוש להם חברות של חקירות כלכליות מפעילות קשרים, הן עורכות חקירות בכיסוי, חוקרות בני משפחה וחברים, עמיתים ומכרים ועושים כל שביכולתם להשיב ללקוח את כספו.
החברות מתמחות במציאת רכוש שנגנב, נכסים בארץ ובעולם ומסייעות במציאת כספים שנגנבו, המטרה העיקרית היא להשיב ללקוח את השייך לו על פי חוק, החברות פועלות בדיסקרטיות גבוהה במיוחד ושומרות לאורך כל הדרך על דרישות הלקוח.
 
חשוב מאוד למצוא חברה אמינה ומקצועית שלה צוות מקצועי ומיומן בתחום, קצת בעייתי למצוא חברות שיחשפו סיפורי הצלחה לכן לרוב צריך להסתמך על מה שהן מבטיחות, כדאי לוודא כי כל מה שנאמר לכם או מובטח לכם יהיה רשום על גבי חוזה חתום כדי שתוכלו להגן על זכויותיכם במקרה הצורך


Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא חוקרים פרטיים. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש חוקרים פרטיים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא חוקרים פרטיים

X

השוואת מחירי חוקרים פרטיים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]