תפריט נגישות

לידים לעסקים

השתלת שיער

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 מנתחים מובילים בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,045,400
 
 

השתלת שיער מה זה בעצם

גברים רבים סובלים משיער דליל או התקרחות בנקודות מסוימות בפדחת, היום ניתן לפתוח בעיה זו באמצעות השתלת שיער. מדובר בהליך כירורגי שלמעשה משתמש בשיער ראשו של המטופל, בדרך כלל זה הצומח בצד האחורי ותמיד מלא יותר ביחס לשאר החלקים.
 
השיער מושתל במקומות בהן יש התקרחות, נתפס בשורש וממשיך לצמוח באותו מקום. העובדה שמדובר באותו שיער, מבטיח מראה טבעי, אחיד, כך שלא תראו מצחיק או שונה מאחור ומקדימה.
 
למרות שהטיפול נפוץ יותר בקרב גברים, גם נשים יכולות להקריח מסיבות שונות כמו סיבות הורמונאליות, לחץ, נטייה גנטית או סיבות נוספות. לפני שמתחלים טיפול יש לבודד את סיבת ההתקרחות ולפעול לפי המלצה.
 
 

איך מתחילים

גם אם אתם מתחילים להקריח בשנות העשרה לחייכם או שברור לכם שאתם הולכים לסבול משיער דליל, כי אבא וסבא שלכם כבר מתהדרים בקרחת, השתלת שיער מומלץ לעשות רק מסוף שנות העשרים, שהשיער כבר צמח במלואו ויש מדדים על אופי וטיב ההתקרחות.
 
חשוב שתדעו שיש צורות מסוימות של התקרחות חלק מקריחים מקו המצח, מה שאנו מכנים בשפה יום יומית, נסיגה. אחרים במרכז הראש. על מנת למצוא את הטיפול המתאים ביותר, חשוב לאפיין את מראה ההתקרחות כמו גם את השאלה מהו הקצב שלה, צפיפות השיער במקומות אחרים בראש, גיל ומצב בריאותי של המטופל ונקודות אבחנה נוספות.
 
בשלב הראשון מומלץ להגיע לייעוץ אצל רופא עור ולאחר מכן במכונים שמטפלים בהתקרחות כך שתדעו מה האופציות העומדות בפניכם והאם אתם מעומדים טובים להשתלה.
 
 

תיאור הטיפול

ישנן שיטות שונות לביצוע הפעולה, כמו  FUE או FUT כאשר כל לכל שיטה יתרונות, חסרונות ועדיפות אצל מטופלים שונים, בשביל זה נועד הייעוץ האישי. שיטה אחת יכולה לקחת יותר זמן, אחרת עדיפה במקרים מסוימים, כך או כך התוצאה הסופית זהה, שיער ראש מלא וטבעי.
 
ההשתלה נעשית עם הרדמה מקומית, ללא צורך באשפוז או באי נוחות. היות ומדובר בפעולה שנתבצעת בראש, ישנו חשש לגבי חדירת המחט, אך זהו יותר חשש פסיכולוגי, במקרים בהם קשה למטופל, ניתן לתת אלחוש מקומי נוסף או להרגיעו באמצעים שונים. אם אתם בוטחים במקום בו בחרתם, סביר להניח שתחושו נוח לאורך כל הדרך.
 
לאחר סיום ההשתלה תוכלו לחזור לשגרה, כאשר יש לבצע מעקב ולראות כיצד השתרש השער המושתל. יכולים להיות מקרים בהם צריך לחלק את הטיפול לכמה חלקים, היות ואי אפשר להשתיל את כל השיער במכה אחת, במידה וכך הדבר, יקבעו לכם סדרת טיפולי המשך עם הנחיות מדויקות מה לעשות בין לבין.
 
 

האם זה תמיד מצליח

היות והשתלת שיער מתבססת על העיקרון ששיער שצומח במקום אחד, יכול, בתנאים מסוימים לצמוח גם במקום אחר, סיכויי ההצלחה גבוהים מאוד. ניתן לחדד את ההסבר ולהוסיף שלוקחים שיער טבעי ממקום שאין בו את גן ההתקרחות, כך שפעולת צמיחת השיער ממשיכה ללא הפרעה לאחר ההשתלה.
 
זו גם אחת הסיבות  שלוקחים שיער מהמטופל עצמו ולא משתילים שיער חיצוני של אדם אחר, היות ולכל אחד מאיתנו מטען גנטי שונה, גם בשיער הראש. 

 

 


אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא השתלת שיער? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש השתלת שיער?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא השתלת שיער
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]