השתלות שיניים: השוואת מחירים בין רופאי שיניים המתמחים בשתלים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455
אולי תרצו לקרוא על...
    שיניים תותבות
  1. שיניים תותבות
  2. איזה סוגי שיניים תותבות קיימים ואל מי צריך לפנות כאשר צריכים אותן?
משרדו של רופא שיניים מסוגל להפחיד מעט גם אנשים מבוגרים. הטיפולים עם השמות המאיימים, הכלים החדים והצלילים הצורמים יוצרים אווירה מתוחה לעתים. אבל חשוב לדעת שעם ההתקדמויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות, טיפולי שיניים, וגם המורכבים שבהם, הפכו להיות מהירים, פשוטים ונטולי כאב. השתלות שיניים הפכו נפוצות מאוד בשנים האחרונות, הודות לשימוש בחומרי גלם חדשים, אמינים ונוחים לעבודה. התוצאה היא חיוך מושלם, ותחושה טבעית ונעימה. כדי להסיר מעט מהפחד שמתלווה לכל הליך רפואי, אספנו עבורכם מגוון שאלות נפוצות בנוגע להליך השתלת השיניים, מהבחירה בו ועד זמן ההתאוששות.
 

מהם שתלים דנטליים?

השתלים הם למעשה הבסיס שלתוכו יוכנסו השיניים בהמשך. אלו ברגים שעשויים מטיטניום חזק ועמיד. לעומת גשר או שיניים תותבות נשלפות, השתלים מהווים פתרון טוב וחזק בהרבה. השיניים שיוברגו לתוך השתלים תהיינה חזקות ויציבות, ותחושת הדיבור והאכילה תהיה זהה לחלוטין שאלו שמרגישים עם שיניים טבעיות ובריאות. בניגוד לשיניים תותבות רגילות, שימוש בשתלים מאפשר להשתיל גם שן בודדת או מספר שיניים במיקומים שונים בחלל הפה. כך ניתן פתרון נקודתי ומדויק לבעיה, במחיר נמוך יותר ולאורך זמן רב יותר.
 

מהי השתלת עצם, ומה הקשר שלה להשתלת השיניים?

לפעמים, במקרה של דלקת חניכיים או רקבון שיניים מתקדם, לא רק השן נפגעת, אלא גם עצם הלסת. כאמור, השתלים הדנטליים מוברגים אל תוך עצם הלסת בעומק מסוים, שיאפשר להם להיות בסיס יציב לשיניים שיבריגו אליהם. אם העצם נפגעה ונשחקה או נרקבה, אי אפשר להחדיר את השתלים כהלכה. משום כך, ישנו טיפול בשם "הרמת לסת". במסגרת הטיפול מוחדר חומר מיוחד שמדמה את מבנה עצם הלסת, אל תוך החלל הריק שנשחק. לאחר מכן, ניתן להבריג את השתלים אל הלסת ולהמשיך בהשתלת השיניים כראוי.
 

איך מתבצעת השתלת שיניים?

ראשית יש צורך להחדיר את השתלים למקומם. בהתאם לצורך, מוברגים השתלים למקומם (לאחר הרדמה כמובן). את מיקום השתלים קובע הרופא מראש, וההברגה מתבצעת לרוב על ידי שימוש במערכת ממוחשבת לדיוק מירבי. אחרי הברגת השתלים, נבחרות השיניים שיתאימו מבחינת הצורה, הגודל והצבע לפה של המטופל. חשוב לבחור ברופא מומחה בעל ניסיון רב בהשתלות שיניים, כיוון שצורת החיוך שלנו תלויה בהבנה ובבחירות שהוא יקבל.
 

למי מיועדת השתלת שיניים?

השתלת שיניים אפשרית לכל אחד מגיל 18. מדובר על הליך פשוט מאוד ולא פולשני, שמתבצע כמעט ללא כאב ומעניק פתרון מצוין לכל החיים.
 

מה ההבדל בין השתלות שיניים לשיניים תותבות?

שיניים תותבות הן פתרון זול יותר אך זמני. את השיניים התותבות ניתן לייצר למספר שיניים חסרות, ולא לשיניים בודדות, כפי שמאפשרים השתלים. בנוסף, תחושת השיניים התותבות בפה אינה טבעית ויוצרת אי נוחות אצל מטופלים רבים. שיניים תותבות גם לא מעניקות מענה ללסת שסובלת מריקבון או מחסור בעצם. השתלת שיניים יוצרת חיוך מושלם וחזק, בדיוק כמו חיוך טבעי ובריא, ואי אפשר להבחין בין השיניים האמיתיות לאלו שהושתלו.
 

האם יש תקופת החלמה כלשהי לאחר ההשתלה?

אחרי השתלות שיניים, נהוג להשאיר את המטופל תחת השגחה רפואית למשך יממה. ייתכן שתחוו כאב עמום באזור הלסת במשך מספר ימים, ומומלץ לא לאמץ את שרירי הפנים או הצוואר בימים שלאחר הניתוח. תוך פחות משבועיים ניתן לחזור למרפאה כדי להסיר את התפרים, ואת התחבושות ניתן להסיר עצמאית עוד לפני כן, בתנאי שאין דימום מאזור החניכיים. בכאבים חמורים יותר בלסת או באזור הפה ניתן לטפל באמצעות משככי כאבים רגילים.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא השתלות שיניים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש השתלות שיניים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא השתלות שיניים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]