תפריט נגישות

לידים לעסקים

השלמת בגרויות

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

החשיבות של ייעוץ לפני השלמת בגרויות

בחירת תחום לימוד לעיתים היא לא פשוטה. חלקנו מגיל צעיר יודע מה הוא ילמד ואין על כך ערעור, אך רובנו מתלבטים בין תחומים שונים שלעיתים רחוקים זה מזה. חלק מבחירת תחום הלימוד תלויה רבות בציונים שהשגנו עד כה בבחינות הבגרות ובציון הפסיכומטרי, ולכן רבים בוחרים להשלים את הבגרות או לשפר אותה במטרה שיוכלו לבחור תחום לימודים המועדף עליהם, אך יחד עם זאת רבים מאיתנו מקדישים שעות מועטות בבחינה ובירור של בחירת קורסים לשיפור הבגרויות לשם קבלה לתחום הלימודים המועדף.
 

השלמת הבגרויות הנכונות

השלמת בגרויות הכרחית לקבלת זכאות ולרישום ללימודים גבוהים, ישנם בתי ספר מקצועיים רבים המעמידים תנאי לרישום של בגרות מלאה, גם שלא מדובר בלימודים אקדמאיים אלא בלימודי תעודה.
 
השלמת בגרות או שיפור בגרויות יכול לאפשר לנו פעמים רבות להגיע לתחום הלימודים שאנו רוצים ללמוד. אך ישנם רבים המבזבזים זמן יקר בהשלמת בגרויות ושיפורם ללא תועלת אמיתית בכך. ייעוץ נכון בבחירת תחומי הבגרויות שכדאי להשקיע בהם יכולים לחסוך לנו זמן יקר, אנרגיה וכסף רב בשיפור והשלמת הבגרויות.
 

למה חשוב הייעוץ לפני רישום

מהו ציון סכ"מ? איך מחשבים ממוצע של הבגרות? האם כדאי לתגבר מתמטיקה או אנגלית? האם כדאי לתגבר מקצוע חובה או בחירה? פעמים רבות בחירה של מקצועות להשלמת בגרות או שיפור הבגרות יקלו עליכם בעת הלימוד ובקבלה לתחום הלימודים המועדף עליכם.
 

תחום הלימוד

בחירת תחום הלימוד שאותו אתם רוצים ללמוד בעתיד יכול להשפיע רבות על בחירת שיפור או השלמת הבגרות. למשל בחירה של תחום מדעי מומלץ לשפר את הממוצע הבגרות בתחום של מתמטיקה או כימיה. פעמים רבות יהיה לתלמיד קל יותר לשפר את הבגרות במקצוע כגון כימיה מאשר שיפור ציון בגרות בספרות. כמו כן, שיפור של ציון במתמטיקה משלוש יחידות לחמש יחידות יכול להוות גם תנאי הקבלה לתחום הלימודים.
 

המשקל של הציון לפי היחידות

פעמים רבות הוספת יחידות למקצוע מתוגבר יעניקו לך בונוס משמעותי בציון הממוצע של הבגרות. למשל הוספה של 3 יחידות בתנ"ך או בספרות יכולים לעלות את הממוצע בצורה דרמטית מאחר שהוספת היחידות לשתי היחידות הקיימות הופכות את המקצוע למוגבר המעניק בונוס ומקזז את הציון של שתי היחידות המקוריות.
 

רישום להשלמת בגרות - ייעוץ מקצועי

ייעוץ לפני השלמת בגרויות מקצועי ידע לשכלל את האפשרויות שעומדות לפניך במטרה להגיע לציונים גבוהים המאפשרים לך להתקבל לתחום הלימודים שאתה רוצה. התאמה של הבגרות בהתאם לתחום הלימוד, תעשה בהתאם ליכולת התלמיד והחוזקים שלו, אין טעם לתגבר חמש יחידות מתמטיקה אם אינך מתחבר לתחום ובקושי הצלחת בלעבור את הבחינה בשלוש יחידות.
 
ייעוץ בהשלמת בגרויות מאפשר לך לבחון מספר דרכים להגיע למטרה. ישנם מקרים שיהיה עדיף לשפר את ציון הפסיכומטרי או לפנות למכינה קדם אקדמאית שתאפשר לכם קבלה קלה יותר ללימודים. לכן יש לקחת בחשבון מי מייעץ לכם ומהו האינטרס שלו, למשל, לרשום אתכם לקורס בבית ספר שאותו הוא מייצג. בדקו במספר מקומות והשוו בין האפשרויות העומדות בפניכם.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש השלמת בגרויות?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא השלמת בגרויות
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]