בעיית שדים מוגדלים אצל גברים היא בעיה אסתטית היוצרת בעיות תדמית קשות. בעיית שדים מוגדלים אצל גברים ניתנת לפתרון בהליך ניתוחי פשוט. גברים רבים כיום מבצעים הליך גניקומסטיה שהינו הליך ניתוח של הקטנת חזה ונפתרים לאחת ולתמיד מהדימוי של חזה נשי.
 

מהי גניקומסטיה?

גניקומסטיה הינו מונח רפואי מהמילה היוונית המתאר דמוי חזה נשי. התופעה הידועה בקרב גברים ולמעשה מופיעה אצל 40 אחוז מהגברים. טיפול גניקומסטיה הינו הקטנת חזה הכולל הליך ניתוחי קוסמטי בלבד הכולל הסרת שומן ורקמות מהחזה. הקטנת חזה יכולה להיות על שד אחד או על שני השדיים.
 

גניקומסטיה – הסיבות

הסיבות לתופעה של חזה אצל גברים יכולה להיגרם מצריכת אלכוהול או סמים, שינויים הורמונאליים, נטילת תרופות מסוימות, תורשה וירידה דרסטית במשקל.
ניתוח גניקומסטיה ניתן לבצע בגברים בכל גיל, הגיל המינימאלי לניתוח הוא גיל 13.
 

אבחון גניקומסטיה

גניקומסטיה יכולה להופיע בשלוש דרגות שבהם ניתן לאבחן שד גברי:
גוש רקמת שד הנמצא מתחת לפטמה והעטרה בלבד, שד הכולל רקמת שומן ללא עודף עור, ושד הכולל רקמת שומן ועודף עור הנראה כשדיים מפותחים.
 

מהלך ניתוח הקטנת חזה

ההכנה לניתוח הקטנת חזה דורשת בשלב ראשון לוודא כי אין בעיה רפואית. לאחריו הרופא יקבע את סוג הניוח בהתאם למצב השד. ניתוח הקטנת חזה בדרגת חומרה נמוכה יעשה עם חתך לאורך החלק התחתון של העטרה, דרך חתך זה ניתן לכרות את רקמת השד, במידת הצורך יעשה שאיבה של רקמת השומן סביב השד.בדרגת חומרה שלישית שבה יש עודף של עור, יש לכרות את עודפי העור.
ניתוח גניקומסטיה הינו בהרדמה מלאה וארוך בין חצי שעה לשלוש שעות.
 

החלמה מניתוח גניקומסטיה

לאחר הניתוח יש ללבוש חזיית לחץ למספר שבועות, במטרה למנוע הצטברות של נוזלים והפרשות באזור החזה ולזרז את תהליך הריפוי. בימים הראשונים יש לצפות לכאב וחוסר נוחות במקום. לאחר מספר ימים ניתן לחזור לשגרה מלאה, ולאחר מספר שבועות ניתן לחזור לפעילות ספורטיבית. תוצאות הניתוח ניתן לראות לאחר מספר חודשים.
 

היכן לעשות גניקומסטיה

ניתוח גניקומסטיה לרוב הגברים אינו נוח וכרוך במבוכה רבה. עם זאת חשוב לערוך השוואת מחירים ולבדוק על מקומות שונים המציעים ניתוח גניקומסטיה, בדקו מיהו הרופא המנתח ומהו הניסיון שלו בתחום.

 

Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא הקטנת חזה. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל.
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,177,584

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות