תפריט נגישות

לידים לעסקים

הפקת אירועים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 מפיקים מומלצים בתחום.

השוואת מחירי הפקת אירועים


כיצד להימנע מאכזבות מהפקת אירוע

הפקת אירוע לערב גיבוש, חתונה או מסיבה לחברים ולמשפחה דורשת מכם התארגנות רבה. בחירת המקום, האוכל שתגישו, השתייה, המוזיקה ועוד. יש הבוחרים להקים את האירוע בעצמם, יש הבוחרים לפנות לחברת הפקות לשם הקמת האירוע וכך לחסוך להם זמן וטרחה.
 
אם בחרתם להפיק את האירוע או יחד עם חברת הפקה, חשוב לבדוק מספר נושאים שיבטיחו את הצלחת הערב וימנעו מכם אכזבה.
 

הכינו זמן

הכנת אירוע דורשת תכנון והכנות רבות. יש לבחור מקום, לעצב את המקום, לבחור חברת קייטרינג, די ג'י ועוד סידורים קטנים שיש להשלים עד לאירוע. הכנת אירוע בלחץ או בלוח זמנים צפוף עלול להביא לכך שתפספסו דברים או שלא תגיעו מוכנים לאירוע. חשוב להתחיל בהכנת האירוע מספיק זמן מראש על מנת לעשות את ההכנות בצורה נוחה עם לוח זמנים מסודר ולא בלחץ.
 

בחירת מקום האירוע

לבחירת מקום האירוע יש השפעה רבה על מידת הצלחת הערב. חשוב להתאים את המקום לסוג האירוע ולמספר המוזמנים. מקום גדול למספר קטן של מוזמנים ייראה ריק ולהפך מקום קטן עם מוזמנים רבים יצור צפיפות שאינה נעימה למוזמנים.
חשוב לבדוק את תחזוקת המקום, האם המקום נקי ומסודר, האם יש אדם האחראי על המערכות השונות כגון מערכות החשמל, ניקיון השירותים במהלך הערב וכדומה.
 
נושא נוסף שיש לשים לב בעת בחירת המקום הוא התחבורה הציבורית או החניה. אם מדובר במקום שהאורחים מגיעים עם הרכב חשוב לוודא כי יש חניה לכולם.
 

עיצוב ותפאורה

חשוב לכם שאנשים יכנסו לאווירה הנכונה עבורכם, חלק מהאווירה הוא עיצוב המקום, אם בחרתם לעצב לבד או דרך חברת הפקות אירועים חשוב להקפיד על עיצוב המקום ולא להזניח זאת.
 

מוזיקה

יש שיגדירו את המוזיקה כאחראית על הצלחת האירוע. בחירת המוזיקה בהתאם לסוג הקהל יקל עליכם לבחור את הסגנון, מוזיקה מזרחית, מוזיקה קצבית או מוזיקה ישראלית. בחירת די ג'י לערב מחייב לבדוק את המקצועיות שלו, חשוב שיהיה בעל הקשבה לצרכים שלכם ולא יקבע את טון המוזיקה לפי ראות עיניו. חשוב להתאים את המוזיקה לסוג הערב ולאורחים. חשוב לוודא כי המערכות עובדות ובמקרה של תקלה שיהיה גיבוי מהיר.
 

בופה או ישיבה

אירוע יכול לכלול ארוחה סביב שולחן או מנות מסתובבות או רק שתייה. בחירת האוכל או השתייה לפי סוג הערב יקלע לטעמם של האורחים. אירוע רב משתתפים יתכן שתסתפקו בבופה .
 
על מנת שתבטיחו כי האירוע יהיה מושלם חשוב לוודא עם כל אחד מהספקים על זמן הגעה וזמן סיום. וודאו שיש מספיק מזון ושתייה לפי מספר האורחים ושלא יהיה מצב של חוסר במהלך האירוע. חשוב לוודא כי הצוותים יגיעו בלבוש הולם המתאים לאירוע.
 

רגע האמת

הערב הגדול הגיע יש למקם את הבמה, להקים את הבופה ולמצוא מקום לרמקולים, חשוב שתקבלו את המקום מוכן לאירוע בזמן על מנת שכל הספקים יוכלו להגיע ולארגן את עצמם מראש. אם הנכם זקוקים להכנת המקום יום קודם ציינו זאת מראש. וודאו כי כל הצוותים מגיעים בזמן ומתחילים להקים את המקום על מנת שיהיו מוכנים לאלו המקדימים להגיע.
 

הכנת חוזה

זה נשמע טריוויאלי שיש לערוך חוזה, אך לא תמיד אנשים מקפידים לערוך חוזה מסודר ומסתפקים בסגירת הדברים בעל פה או שהחוזה הוא סטנדרטי ואינו כולל את הדברים שסגרתם בעל פה. חוזה יבטיח כי הספק יעמוד בכל מה שקבעתם וביקשתם, החל מזמן הגעה ועד הספקת הציוד. חשוב שהחוזה יכיל את כל הנושאים שסגרתם. 
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש הפקת אירועים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!











השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הפקת אירועים