הפסקת עישון: השוואת מחירים בין עסקים לגמילה מעישון
תפריט נגישות
לידים לעסקים

הפסקת עישון

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות שיעזרו לכם להפסיק לעשן.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,706

הפסקת עישון הוא חלומם של הרבה אנשים מעשנים, אך עם זאת ידוע הקושי של הפסקת העישון. הסיגריה נתפסת כמנחמת, מרגיעה, כמוצא ברגעים שאנו עצבניים, לאחר האוכל, עם הקפה או הבירה ביד.
 

גמילה מעישון, לא כל כך פשוט כמו להתחיל

עישון סיגריות הינה התמכרות שקשה להיגמל ממנה, כל מי שניסה להפסיק יודע זאת, ההתמכרות הפיזית והנפשית לסיגריות מקשה על גמילה מעישון, ההתמכרות לניקוטין יוצרת את הצורך בכל כמה שעות להדליק סיגריה נוספת. גם שאנו יודעים את ההשלכות הבריאותיות והכלכליות של הסיגריות אנו ממשיכים לעשן.
 
הפסקת עישון אמנם היא קשה אך היא אפשרית, כל מעשן החושב על הפסקת עישון הן בשל ההרגל הרע או בשל בעיות בריאותיות מומלץ שייגש למכונים השונים להפסקת עישון. מכונים אלו מציעים גמילה מעישון בתהליך קצר, חשוב לציין כי אין תרופות פלא והרצון להפסיק לעשן הוא גורם מכריע בדרך להפסקת העישון.
 

מכוני גמילה מעישון

מכונים המציעים הפסקת עישון מתבססים על שיטות שונות, ניתן למצוא שיטות כגון הילינג, היפנוזה, תרופות פסיכיאטריות, מדבקות ועוד. שיטות אלו מסיעות בהליך הראשוני של הפסקת העישון אך חושב להתמודד ולהתמיד עם הפסקת העישון ביום – יום גם כשמתעצבנים או נמצאים בחברת מעשנים. לצד אלו ניתן למצוא טיפים רבים המסייעים בהפסקת העישון כגון שתיית מיץ תפוזים, תחליפים שונים החל תפוח עץ, מסטיק או סוכרייה. התקנת קופת חסכון שאליה תשלשלו כסף כל פעם שאתם רוצים להדליק סיגריה,להתרחק מחברת מעשנים לפחות בתקופה הראשונה. לרוב הגוף מתקנה מהרעלים ומהניקוטין לאחר שבועיים כבר תוכלו להרגיש בשינוי בגוף ובירידה בצורך לעשן סיגריות.

 

רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא הפסקת עישון? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש הפסקת עישון?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הפסקת עישון
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]