תפריט נגישות

הצטרפות לבתי עסק
השוואת מחירים > בריאות ויופי > אסתטיקה > הסרת שיער באינפרא אדום

הסרת שיער באינפרא אדום

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 מכונים מובילים להסרת שיער.

 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
841,191

הסרת שיער באינפרא אדום היא שיטה להסרת שיער השונה מהסרת שיער בלייזר וממריטת שיער והיא מתאימה לגברים ולנשים כאחד. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס. לפניכם מידע נוסף :

 

כיצד מתבצעת ההסרה באינפרא אדום

באיזה איזורים ניתן להסיר ?

ההבדל בין הסרה באינפרא לבין הסרה בלייזר

טיפים ללפני ואחרי הטיפול

 

כיצד מתבצעת הסרת שיער באינפרא אדום 

מדובר בשיטה נפוצה וותיקה להסרת שיער שמתאימה לגברים ונשים כאחד. הפעולה נעשית באמצעות קרני אור, בתדרים שונים שמוקרנים על שורש השערה והורסים אותה, כך שלא תוכל לחדש את צמיחתה.  השיער המיותר לא צומח כולו בבאת אחת, אלא במחזורים, כך שעל מנת להגיע לאפקטיביות מלאה, יש  לחזור על הטיפול כמה פעמים, בזמנים שונים בהתאמה לקצב צמיחת השיער. מספר טיפולים ממוצע נע בין חמש לעשר, תלוי במיקום, סוג העור, עובי השערה ופרמטרים נוספים.
 
חימום השערה יכול להישמע כהליך מרתיע, אך המכשור מאוד מדויק ועובד רק על שורש השערה, מבלי לפגוע בעור שמסביב. בחלק מהמכשירים יש גם אופציה לקרר את העור, מיד בתום הפעולה לריכוך והרגעה מקומית מתחושת העקצוץ שעלולה להיווצר במהלך הטיפול
 
 

איפה ניתן להסיר שיער ולמי זה מתאים

הטיפול יכול להיעשות בכל חלקי הגוף כמו רגליים, מפשעות, בית שחי, כתפיים ומקומות נוספים. במידה ומדובר בעור הפנים או במיקום רגיש אחר, יש להתייעץ תחילה ולקבל אינדיקציה לפי סוג העור.
 
מבחינת גוון עור ושיער, השיטה מתאימה לבעלות עור כהה אך לא שחום לגמרי ומהצד השני לא שיער ג'ינגי או בלונדיני. אותו גוון סטנדרטי שנפוץ אצל רבים מאיתנו. ניתן לעבור את הטיפולים בתדירות של אחת לחודש בממוצע, לפי קצב צמיחת שיער, כך שלא צריך לשמור על מרווחים גדולים יותר, כמובן שכבר אחרי טיפול אחד או שניים, תראו פחות שיער במקום המטופל.
 
 

ההבדל בין לייזר לאינפרא אדום

בין השיטות שני הבדלים ברורים, אחת מתייחסת לאורך הגל, באינפרא אדום נשלחים מספר גלי באורכים משתנים ואילו בלייזר אורך הגל קבוע והשנייה, טיפול בלייזר יכול להיעשות רק על ידי רופא ואילו טיפול באינפרא יכול להיעשות גם על ידי קוסמטיקאית. כמובן שגם פה חשוב מאוד לוודא שמדובר במישהי בעלת ניסיון שעברה הכשרה מתאימה ויש לה ציוד עדכני וחדיש, היות ומדובר בפעולה שמתבצעת ישירות על העור. הבדל נוסף הוא כמובן בעלות, טיפולי אינפרא פחות יקרים מטיפול לייזר ולא בהכרח פחות אפקטיביים.
 
 

לפני ואחרי הטיפול

אחרי שעברתם אבחון וקיבלתם ייעוץ ממוקד, נקבעת סדרת טיפולים מותאמת אישית. לפני הטיפול יש לגלח את המקום ומומלץ להימנע מחשיפה מוגזמת לשמש. אחרי הטיפול הראשון תדעו טוב יותר האם התכנית שבנו לכם מתאימה, איך הגיב העור ומה מצב צמיחת השיער.
 
אחרי הטיפול יכולה להופיע במקום אדמומיות או צריבה קלה, תחושה זו עוברת אחרי מספר ימים. באופן כללי , אין תופעות לוואי אחרות, אך אם יש שינוי בתחושה או במראה, חובה להגיע למרפאה. חשוב מאוד לשים לב להוראות ולנהוג לפיהן, הצלחת הטיפול תלויה גם במה שתעשו ואיך תשמרו בימים שלאחר מכן.
 

אז למה אתם מחכים ?בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר בנושא הסרת שיער באינפרא אדום.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא הסרת שיער באינפרא אדום? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש הסרת שיער באינפרא אדום?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!


השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הסרת שיער באינפרא אדום