השוואת מחירים > בריאות ויופי > ניתוחים פלסטיים > הסרת קעקועים

הסרת קעקועים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 מכונים מובילים בתחום.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,177,620

עשיתם קעקוע שהייתם צעירים, אז האמנתם שתאהבו אותו לנצח שהוא מסמל אתכם בצורה הטובה ביותר. כיום אתם באמת לא מבינים על מה חשבתם, הוא גדול, הוא אפילו לא יפה והגרוע מכל לא ניתן להסתיר אותו מתחת לבגד. הסרת הקעקוע היא הפתרון הקל והנוח.
 
רבים בגילאים צעירים עושים קעקוע כחלק ממרדנות, כי הקעקוע יפה או כל סיבה אחרת. אך כעת הקעקוע מיותר ואינו מתאים. בעבר לא היתה אפשרות להפטר מהקעקוע ועשייתו היתה לכל החיים. הדרך היחידה להורידו היתה הסרת קעקוע באמצעות התערבות כירורגית. הקושי הסרת הקעקוע נבע מהסיבה כי בקעקוע משתמשים בצבעים שהגוף אינו מסוגל לסלק אותם ולמעשה לא ידוע מהו החומר ממנו יצרו את הקעקוע.
 
בשנות ה-80 פותחו שיטות שונות במטרה להסיר קעקועים אך שיטות אלו הביאו למחיקה חלקית של הקעקוע או טושטשו. ולא הביאו את התוצאה המיוחלת. עם התפתחות הלייזר, החלו לפתח שיטות המאפשרות הסרת קעקועים בלייזר. שיטה זו נתגלתה יעילה ביותר. עם זאת חייבים לקחת בחשבון שאין תרופות פלא, למשל ישנם צבעים בקעקוע שיש קושי להסרה ולרוב נדרש יותר טיפולים בהסרתם.
 

הסרת קעקועים בלייזר - הטיפול

ההליך כולל בדרך כלל בין שלושה לעשרה טיפולים, תלוי בגודל הקעקוע ובצבע הקעקוע. בין טיפול לטיפול יש לחכות כארבעה שבועות לפחות. לאחר הטיפול עשוי להיות נפיחות במקום ורגישות של העור, אך תופעות אלו נעלמות במשך הזמן. לעיתים יהיו מצבים בהם הקעקוע לא יוסר בשלמותו ויישארו על העור כתמי צבע דהויים, אך כתמי הצבע יהיו בולטים הרבה פחות מהקעקוע. לאחר הטיפול יש למרוח על האזור משחה ולחבוש את המקום על מנת לשמור על המקום מפני חיידקיים.
 

יתרונות

ההסרה בלייזר יעילה מאחר שהיא מפחיתה את הסיכוי לצלקות ולנזקי פיגמנטציה. כמו כן הסרה באמצעות לייזר יעילה גם לאנשים כהי עור, בעבר הסרת קעקועים לכהי עור יצר מצב שהמקום בו הוסר הקעקוע נוצר כתם בהיר יותר מצבע העור.
 

חסרונות

לא תמיד ניתן להסיר קעקועים בצורה מושלמת ועלול להיווצר תמונה מטושטשת, קעקוע הנעשה בצורה איכותית או קעקוע הנעשה בצבעים כמו ירוק או אדום. ההליך עלול ליצור צלקות, נזקי פיגמנטציה.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות