הסרת נקודות חן: השוואת מחירים בין מכונים מובילים להסרה
תפריט נגישות
לידים לעסקים

הסרת נקודות חן

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 מכונים מובילים בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,453

רשימת מכונים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור הסרת נקודות חן
להצעת מחיר להסרת נקודות חן
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*

החלטתם על הורדת נקודות חן? לפניכם מידע על ההליך


הסרת נקודות חן

 
נקודות חן בגוף מהוות עבור רבים כחלק מהעור שאינו מהווה מטרד, לרוב ניתן למצוא נקודות חן קטנות על הרגל, היד, על הגב או הבטן. לחלק מהאנשים נקודות חןנקודת חן, היא חלק בלתי נפרד מהעור, אשר רבים רואים בה סימן ליופי. כמו שומות, גם נקודות חן נוצרות עקב הצטברות של תאי נבוס ותאים אחרים, אך בשונה משומות, לנקודות חן אין צורה וגודל מוגדרים, והיא מבטאת כל נגע עור באשר הוא. בנוסף, כמו שומה, גם נקודת חן עלולה להיות סרטנית. לנקודות חן סרטניות צורה וגודל לא סימטריים, הצבע שלהן משתנה עם הזמן, והן עלולות לגרום לגרד או דימום בלי מגע מכוון. מהוות מטרד, הכולל פיזור רב של נקודות חן על הגב, החזה ועל הזרועות.
 
הסרת נקודות חן או שומות היא פעולה נפוצה בקרב נשים וגברים רבים, והיא נעשית, בדרך כלל, לצרכים אסתטיים. ניתן להסיר או לטשטש שומות ונקודות חן באמצעים טבעיים או קוסמטיים, אך לרוב, אנו חייבים בהתערבות רפואית או כירורגית כגון באמצעות לייזר, חנקן נוזלי, מחט חשמלית, גלי רדיו ועוד. באופן כללי, נקודות חן ושומות אינן מזיקות, אך ישנם מקרים בהם מתפתחים בהן תאים סרטניים ואז אין ברירה אלא להסיר אותן מהר ככל האפשר. הסרת נקודות חן ושומות, עלולה ליצור צלקות או כתמים בעור.
 

הסרת נקודות חן, טיפול בבעיה גנטית

הופעת נקודות חן קשורים לגנטיקה, וחלק מנקודות חן אלו יכולים לפתח סרטן העור. הסרת נקודות חן כיום נעשית במספר דרכים: הסרת נקודת חן באמצעות ניתוח כירורגי, הסרת נקודת חן בלייזר והסרת נקודת חן באמצעות חומרים המייבשים את השומות והנגעים.
הסרת נקודת חן חשובה לאנשים בעלי מספר רב של נקודות חן וחשש לפתח סרטן העור. הסרת נקודת חן יכולה להיות גם מבחינת אסתטית, אם מדובר בנקודת חן גדולה הממוקמת באזור חשוף כגון הפנים.


הסרת נקודות חן בשיטה הכירורגית

הסרת נקודות חן כירורגית מתבצעת באמצעות חיתוך השומהשומה היא מצבור של תאי נבוס (Nevus) או תאים הנקראים מלנוציטים היוצרים פיגמנט חדש המופיע ככתם חום כהה וקטן על הגוף. לשומות גבולות מוגדרים ועגולים, היא לרוב בולטת וצבעה נע על סקלת הגוונים החומים. השומות יכולות להופיע בכל מקום: בית השחי, בין אצבעות הידיים, בגב, בכפות הרגליים, על הקרקפת ועוד. לרוב, שומות עוברות בתורשה, אך לעיתים, הן יכולות להיווצר גם עקב חשיפה מרובה לשמש., הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית ולאחר הסרת השומה יש צורך בתפרים. היתרון של הסרת נקודות חן הוא היכולת לשלוח את השומה לביופסיה, החיסרון שמדובר בהחלמה איטית של המקום וחשש לזיהום, הסרת נקודות חן בשיטה ה כירורגית מתאימה לנקודות חן שיש החשש שהן סרטניות.
 

הסרת נקודות חן בלייזר

הסרת נקודות חן בלייזר תתאים למקרים של אזור בו יש מספר רב של נקודות חן , נקודות חן שאינן עמוקות ואין חשד לגביהן שהן סרטניות. היתרון של הסרת נקודות חן בלייזר הוא שאין צורך בחיתוך העור, אך נדרש מספר של טיפולים ויש חשש שיישארו צלקות על העור לאחר הטיפול. לפני טיפול יש צורך באבחון נקודות החן לשלילת סרטן העור.
 

הסרת נקודות חן בגלי רדיו

הסרת נקודות חן בגלי רדיו נעשה באמצעות מכשיר מיוחד המייבש את הנוזלים הנמצאים בתוך נקודות החן, שיטה זו אינה דורשת חיתוך של העור ומדובר בטיפול אחד בלבד, החיסרון בשיטה זו שהטיפול עשוי להשאיר צלקת על העור. כמו כן יש באבחון לשלילת סרטן העור לפני טיפול.
 

הסרת נקודות חן בתכשירים

חנקן נוזלי המושם על נקודות החן יוצר כווית קור במקום המביא לנשירת השומה. השימוש בחנקן נוזליאחת השיטות להסרת כתמים, נקודות חן ושומות, היא באמצעות חנקן נוזלי. חנקן נוזלי הוא נוזל הנמצא באופן תמידי במינוס 180 מעלות והוא המסוגל לגרום כווית קור.באמצעות חנקן נוזלי מקפיאים את האזור הרצוי על שכבת האפידרמיס (השכבה העליונה של העור) עד שהתאים בו מתים ונושרים. תוך מספר ימים העור המטופל מתקלף ונוצרת שכבת עור חדשה ובהירה יותר. שיטה זו מקובלת בקרב מרבית בתי החולים במסגרת סל הבריאות, אך יעילותה מוגבלת והיא עלולה לגרום לכאבים רבים וצלקות. מחייב שלילת של סרטן העור, לעיתים יהיה צורך בשימוש גם בטכניקות אחרות וטיפול זה אינו מתאים לנקודות חן גדולות.
דרך נוספת להסרת נקודות חן היא ייבוש הנקודות חן באמצעות תכשירים מיוחדים הסופחים את הנוזלים הנמצאים בנקודות החן וגורמים לייבושם. לרוב טיפול זה דורש מספר טיפולים ואינו מתאים לכל סוגי השומות בעור.
 
לפני הסרת נקודות חן חשוב לבדוק מהי השיטה המתאימה לכם, לבדוק מהן היתרונות והחסרונות שלה ולפעול בהתאם.
 

מושגים שחשוב לדעת בנושא הסרת נקודות חן:

 

היפרפיגמנטציה

אם פיגמנטציה היא צביעה טבעית של עור האדם, אזי היפרפיגמנטציה הינה מצב חריג בו יש היווצרות גדולה של חומר המלנין, האחראי על הפיגמנט (הצבע) של העור, בשכבה התחתונה של האפידרמיס. היפרפיגמנטציה נוצרת עקב מספר סיבות: הריון, שימוש בגלולות למניעה, מחלת אדיסון (ירידה בתפקוד של בלוטת הכליה) קושינג ואחרות, חשיפה לאור שמש, תורשה, צלקות אקנה, הרפס, שימוש באנטיביוטיקה, צליאק, עישון וסמים. היפרפיגמנטציה אינה מזיקה לבריאות האדם והיא נפוצה בעיקר בקרב אנשים בעלי צבע עור כהה. 

 
היפופיגמנטציה

היפופיגמנטציה היא אובדן של צבע העור, הנגרם עקב האטה או ירידה בייצור מלנין. היפופיגמנטציה נוצרת עקב טראומה כלשהיא שהתרחשה בעור כגון: דלקות, כוויות, צלקות, זיהום, פילינג ועוד. גורמים נוספים היפופיגמנטציה נוגעים למחלות עור כרוניות כגון לבקנות (מחלה תורשתית הנוצרת עקב מצב בו המלנין לא מיוצר כלל), ויטיליגו (קריסה של תאי המלנין ויצירת תאי פיגמנט פגומים) ועוד. לא נית לרפא היפופיגמנטציה אך ניתן להיעזר בתכשירים קוסמטיים על מנת לשפר את צבע העור.

 

מלזמה
דוגמא אחת להיפרפיגמנטציה היא מלזמה (melasma). מלזמה הם כתמי הריון, בעלי רוחב וצורה א- סימטריים. המלזמה מופיעה אצל נשים צעירות בזמן הריון, או נשים אשר נוטלות גלולות למניעת הריון (מצבים בהם יש רמה מוגברת של אסטרוגן). המלזמה מופיעה ככתמי שיזוף כהים וחומים, בעיקר באזור הלחיים והמצח, והיא נוצרת עקב עליה בפעילות המלנוציטים וייצור מלנין מוגבר עקב חשיפה לשמש. לעיתים, המלזמה נעלמת לאחר ההיריון, וניתן לטפל בה באמצעות משחות ייעודיות. חשיפה לשמש, אגב, עלולה להחמיר ולהגביר את מצב המלזמה.
 
הסרת כתמים

הסרה או הבהרה של כתמים נעשית במצב בו ישנם כתמים לא רצויים על הגוף. כתמים אלו, מקורם בשני גורמים עיקריים: גורם תורשתי וחשיפה לשמש או לכימיקלים או עקב הריון. כתמים אשר מקורם תורשתי קשה מאוד להסיר, וישנם מקרים שגם אחרי הסרתם, כתמים אלו חוזרים. כתמים הנוצרים עקב חשיפה לשמש (ויצירת עודף מלנין) קל יותר להסיר זאת באמצעות פעולות שונות כגון: פילינג, משחות רפואיות, לייזר, חנקן נוזלי, אינפרא אדום ועוד.


אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא הסרת נקודות חן? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש הסרת נקודות חן?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הסרת נקודות חן
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]