השוואת מחירים > קורסים ולימודים אקדמיים > לימודי הנדסאים > הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,177,620

העבודה כוללת שימוש במחשב, עבודה משרדית ופגישות עם לקוחות, היא מתאימה לאנשים שמעוניינים לשלב בין עבודה משרדית ובין פיקוח על תהליכי בנייה שמחייבת את החוץ.
 

הכול על לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים :

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים הוא אדם שיכול לתכנן ולבנות מבנים עד לגובה של ארבע קומות, תפקידו הוא לתכנן את המבנה באופן חיצוני תוך הבנת מערכת היחסים של המבנה עם סביבתו. כמו כן כהנדסאי תהיו אחראיים גם על תכנון מערך הבית ועיצוב חלל הבית הן מבחינה עיצובית והן מבחינה תפקודית.
 

תכני הלימוד :

המקצוע משלב בתוכו לימודים על תכנים רבים ובניהם תוכלו למצוא נושאים כגון חישוב סטטי ותכנון הנדסי, תולדות האומנות והאדריכלות, הנדסה תיאורית, הנדסת אנוש, המחשבה החזותית, מערכת המבנה, תורת הבנייה, תכנון באמצעות מחשב, קלימטולוגיה, תחיקת הבנייה והבטיחות, תכנון אדריכלות ועוד.
 

אפשרויות התעסוקה בסיום הלימודים :

ישנן אפשרויות תעסוקה רבות העומדות בפני בוגרי לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב, רוב הבוגרים למשל יוכלו להשתלב במסגרת של משרד אדריכלות, העבודות הראשונות שלהם יהיו בסרטוט ועם הזמן והניסיון הם יוכלו להתקדם לעבודות נוספות אך זאת רק במידה והם מספיק אמביציונים ושאפתנים.
הנדסאי עיצוב פנים ואדריכלות מתחיל בעבודות תכנוניות בקנה מידה קטן יחסית ולאחר מכן מתקדם לעבודות בקנה מידה גדול יותר. אפשרות נוספת שעומדת בפני בוגרי הלימודים היא לפתוח משרד אדריכלות ולהיות עצמאיים, זהו שוק תחרותי ויש להיות בקיאים בעולם השיווק והפרסום בכדי להגיע אל כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים.
ניתן בתור התחלה לקבל עבודות ממכרים, חברים ומשפחה שבטוחים בכישרון שלכם, עבודות אלו תוכלו להציג בפני לקוחות עתידיים.
 

איפה לומדים?

יש כמה דברים אותם יש לבדוק לפני שבוחרים מסגרת לימודי והראשון בהם הוא תוכן הלימודים ואפשרויות ההתמחות שעומדות בפני הסטודנט.
שנית יש לוודא כי המורים בקורסים השונים הם אנשים בעלי ידע וניסיון בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים.
שלישית יש לבצע השוואת מחירים בין כמה מכללות ובתי ספר שמספרים לימודים לדיפלומת הנדסאי ,יש לשמוע לעצות חברים ומכרים, לאסוף מידע על בתי הספר והמכללות באינטרנט וכדומה.

 

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות