תפריט נגישות

לידים לעסקים

הנדימן

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

השוואת מחירי הנדימן


מהו הנדימן ומתי קוראים לו?

הנדימן או תיקונצ'יק הוא אדם עם ידיים טובות ועם ניסיון בעבודות שיפוץ קלות ובינוניות בבתים, קוראים להנדימן אם אתם עוברים דירה או לא מסוגלים בעצמכם לעשות פעולה כלשהיא כמו לסתום ברז דולף או לתלות מראה.
לפעמים בני גיל הזהב לא מסוגלים לבצע תיקונים בבית כמו אחרים ולכן השירות מצוין בשבילם, הנדימן עושה תיקוני בית במחירים נוחים והוגנים בדרך כלל, שימו לב כי המחיר לא מופרז.
 
לרוב כל הנדימן יודע לבצע את מרבית העבודות בבית בין אם מדובר בתיקון תריס, עבודות אינסטלציה למיניהן כגון טיפול בניאגרה או החלפת ברזים, עבודות שונות בנגרות כמו הרכבת רהיטים או פירוקם, תליית מדפים וכדומה, עבודת חשמל שכוללות טיפולים שונים בשקעים ובין אם מדובר בסידור הדירה לאחר מעבר. יחד עם זאת מומלץ לברר עם הנדימן לפני בואו שהוא אכן מסוגל לבצע את סוג העבודה אותה אתם צריכים.
 
לפעמים כדאי להזמין הנדימן אמין ומקצועי לבצע תיקון בבית מאשר להזמין בעל מקצוע כמו אינסטלאטור או חשמלאי משום שברוב המקרים המחיר יהיה זול יותר אך חשוב להזמין בעל מקצוע כאשר התקלה נראית רצינית. 
 

אז איך בוחרים הנדימן מקצועי ואמין?

להנדימן של פעם קראו כלבויניק, זה היה האדם בשכונה שידע הכול וייעץ כולם, עשה תיקוני בית והיה אהוד על כולם, ההנדימן של היום הוא יותר איש מקצוע ועל השירות הוא גובה כסף ולא עוגיות.
אז איך בכל זאת בוחרים הנדימן אמין?
 
כמו שפעם מפה לאוזן היו שומעים אנשים על כולבויניק כזה או אחר כך גם כיום, בקשו המלצות מחברים או מכרים על הנדימן ששמעו עליו או השתמשו בשירותיו ובררו באינטרנט ובמודעות העיתונים על הנדימן שנותן שירותים באזורכם.

לא מצליח לתלות תמונה כמו שצריך ? צריך סיוע בהתקנת מדפים ? צריכים סיוע בתחזוקת הבית ? הרכבת רהיטים , ארונות , תליית מדפים , הרכבת שולחנות , התקנת מאוורר תקרה , התקנת נברשות , תליית וילונות , קדיחות , חיבורים שונים , צביעה , סיוד ושאר דברים שיש צורך בידיים טובות וכלי עבודה מתאימים. הגישו בקשה להצעת מחיר הכוללת את סוג העבודה ותקבלו מענה ממיטב המומחים בתחום.

רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש הנדימן?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הנדימן
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]