השוואת מחירים > בריאות ויופי > טיפולי שיניים > הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,151

מי מאיתנו לא רוצה לחייך כל הזמן ולחשוף שיניים לבנות ונוצצות. לצערם של רבים אין להם אפשרות לעשות זאת, אנשים רבים הזניחו את השיניים בגיל צעיר וכיום הם משלמים על כך בשיניים צהובות, ממש לא חיוך לבן ונוצץ. מלבד אותם אלו שהתעצלו להשקיע בהיגיינת הפה ישנם כתמים הנוצרים משתייה מרובה של קפה שחור ועישון סיגריות.
 הלבנת שיניים תחזיר את החיוך לפניכם ואת השיניים הלבנות לפיכם.
 

בשוק כיום מספר שיטות של הלבנת שיניים:

  • שיטה ביתית (משחות שיניים ותכשירי הלבנה נוספים), שיטות אלו פשוטות וזולות אך פחות יעילות מטיפול אצל רופא מומחה.
  •  שיטה שנייה היא הלבנה אצל רופא השיניים, ג'ל מחומצן נמרח על השיניים ומחומם באמצעות מנורת חימום זעירה.
  • השיטה השלישית ואחת הנפוצות כיום היא הלבנת שיניים באמצעות לייזר, השיניים מכוסות בחומר Carbon dioxide לאחר מכן נחשפות השיניים ללייזר רפואי לפרקים קצרים (את התוצאות ניתן לראות מייד).
 

הלבנת שיניים בלייזר - עכשיו בהרחבה

הלבנת שיניים בלייזר נערכת על ידי מריחה של חומר מחמצן על השיניים של המטופל תוך כדי מעבר על השיניים על ידי מכשיר לייזר. הלייזר מחדיר את החומר לשכבות עמוקות של השן ומעצים את התהליך תוך כדי שמירה על בריאות שיני המטופל. תהליך ההלבנה אורך כשעה ודורש ביקור אחד ויחיד אצל רופא.
 

יתרונות מול חסרונות

להלבנת שיניים בלייזר יתרונות ברורים מאוד– תוצאות טובות הנשמרות לאורך זמן, טיפול מהיר ומשך טיפול קצר. עם זאת ההלבנה צופנת גם כמה חסרונות : הלייזר מפיק חום רב העשוי לחמם יתר על המידה את שכבת השן ולגרום לה נזקים ודלקות. השפעות הלבנה בלייזר עדיין לא נבדקו לטווח הארוך זאת משום שתהליך הלבנת שיניים בלייזר הינו תהליך חדיש ולא ברורות עדיין כל השלכותיו על המטופל. רצוי לבחון אם כך את היתרונות מול החסרונות ולבחור את שיטת הלבנת שיניים הטובה והמתאימה ביותר.
 

לסיכום

כל השיטות מבטיחות תוצאות, חלקן טובות יותר וחלקן פחות. ההבדלים המשמעותיים הן המחיר, משך זמן הטיפול ושמירה על התוצאות למשך זמן.
הלבנת שיניים לא מתאימה לכל אדם ואיננה מבטיחה חיוך לבן לגמרי, אם מצב השיניים שלכם עגום ביותר, תוכלו לשפר את המצב בצורה דרמאטית אך לא להגיע לצבע לבן סיד.
 
לפני שאתם בוחרים הלבנת שיניים מומלץ להתייעץ עם רופא השיניים שלכם בנוגע ל הלבנת שיניים המתאימה לכם (אם יש לכם תקציב מומלץ לבצע הלבנה בלייזר או אצל רופא השיניים).
 
נשים בזמן הריון או הנקה, אנשים הרגישים למי חמצן (החומר המלבין הפעיל) או רגישים ללטקס ואנשים עם שיניים רגישות במיוחד אינם יכולים לבצע הלבנת שיניים.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות