הלבנת שיניים - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

הלבנת שיניים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,113,480
מי מאיתנו לא רוצה לחייך כל הזמן ולחשוף שיניים לבנות ונוצצות. לצערם של רבים אין להם אפשרות לעשות זאת, אנשים רבים הזניחו את השיניים בגיל צעיר וכיום הם משלמים על כך בשיניים צהובות, ממש לא חיוך לבן ונוצץ. מלבד אותם אלו שהתעצלו להשקיע בהיגיינת הפה ישנם כתמים הנוצרים משתייה מרובה של קפה שחור ועישון סיגריות.
 הלבנת שיניים תחזיר את החיוך לפניכם ואת השיניים הלבנות לפיכם.
 

בשוק כיום מספר שיטות של הלבנת שיניים:

  • שיטה ביתית (משחות שיניים ותכשירי הלבנה נוספים), שיטות אלו פשוטות וזולות אך פחות יעילות מטיפול אצל רופא מומחה.
  •  שיטה שנייה היא הלבנה אצל רופא השיניים, ג'ל מחומצן נמרח על השיניים ומחומם באמצעות מנורת חימום זעירה.
  • השיטה השלישית ואחת הנפוצות כיום היא הלבנת שיניים באמצעות לייזר, השיניים מכוסות בחומר Carbon dioxide לאחר מכן נחשפות השיניים ללייזר רפואי לפרקים קצרים (את התוצאות ניתן לראות מייד).
 

הלבנת שיניים בלייזר - עכשיו בהרחבה

הלבנת שיניים בלייזר נערכת על ידי מריחה של חומר מחמצן על השיניים של המטופל תוך כדי מעבר על השיניים על ידי מכשיר לייזר. הלייזר מחדיר את החומר לשכבות עמוקות של השן ומעצים את התהליך תוך כדי שמירה על בריאות שיני המטופל. תהליך ההלבנה אורך כשעה ודורש ביקור אחד ויחיד אצל רופא.
 

יתרונות מול חסרונות

להלבנת שיניים בלייזר יתרונות ברורים מאוד– תוצאות טובות הנשמרות לאורך זמן, טיפול מהיר ומשך טיפול קצר. עם זאת ההלבנה צופנת גם כמה חסרונות : הלייזר מפיק חום רב העשוי לחמם יתר על המידה את שכבת השן ולגרום לה נזקים ודלקות. השפעות הלבנה בלייזר עדיין לא נבדקו לטווח הארוך זאת משום שתהליך הלבנת שיניים בלייזר הינו תהליך חדיש ולא ברורות עדיין כל השלכותיו על המטופל. רצוי לבחון אם כך את היתרונות מול החסרונות ולבחור את שיטת הלבנת שיניים הטובה והמתאימה ביותר.
 

לסיכום

כל השיטות מבטיחות תוצאות, חלקן טובות יותר וחלקן פחות. ההבדלים המשמעותיים הן המחיר, משך זמן הטיפול ושמירה על התוצאות למשך זמן.
הלבנת שיניים לא מתאימה לכל אדם ואיננה מבטיחה חיוך לבן לגמרי, אם מצב השיניים שלכם עגום ביותר, תוכלו לשפר את המצב בצורה דרמאטית אך לא להגיע לצבע לבן סיד.
 
לפני שאתם בוחרים הלבנת שיניים מומלץ להתייעץ עם רופא השיניים שלכם בנוגע ל הלבנת שיניים המתאימה לכם (אם יש לכם תקציב מומלץ לבצע הלבנה בלייזר או אצל רופא השיניים).
 
נשים בזמן הריון או הנקה, אנשים הרגישים למי חמצן (החומר המלבין הפעיל) או רגישים ללטקס ואנשים עם שיניים רגישות במיוחד אינם יכולים לבצע הלבנת שיניים.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא הלבנת שיניים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש הלבנת שיניים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הלבנת שיניים