השוואת מחירים > בעלי מקצוע > אדריכלות ועיצוב > הום סטייגינג

הום סטייגינג

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 מעצבי הום סטייג'ינג מובילים.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,151

הכנת הבית והעלאת מחירו למקסימום נקרא הום סטייג'ינג. מדובר על שירות ייחודי שניתן לאנשים אשר מעוניינים למכור את הנכס שלהם ולקבל עליו את המחיר המקסימאלי שניתן על ידי הכנתו ושיפוצו מראש.
Home Staging הוא שירות נפוץ ביותר בחו"ל וכמו שירותים נוספים רבים אחרים גם הוא עשה עלייה לארצנו רק לאחרונה וכבר אפשר לראות את התוצאות שלו. בית לאחר שירות הום סטייג'ינג תמיד נמכר במחיר גבוהה ממחירו לפני השירות וזאת גם לאחר ששולמו הכספים עבור השירות עצמו.
למעשה, ניתן לומר כי שירות זה מעלה באופן ניכר את מחיר הבית אך חשוב להבין שהוא גם מספק לכם את היכולת למכור את הבית יותר במהרה שכן אנשים מעדיפים תמיד לקבל בית מוכן ומעוצב במקום בית שרואים שגרו בו אנשים שנים רבות.
 

אז מתי אנשים זקוקים לשירות של הום סטייג'ינג ?

אנשים זקוקים לשירותי הום סטייג'ינג בשלבים רבים. שירות זה ניתן פעמים רבות לסוכני נדל"ן ולמשקיעים בתחום זה וזאת כדי למקסם את האפשרות למכור את הנכס במחיר הטוב ביותר. חשוב להבין – שירות Home Staging יכול להעלות את מחיר הנכס ב  - 5% עד 20% במרבית המקרים ובמקרים אחרים גם בהרבה יותר.
שירות הום סטייג'ינג לא ניתן רק לבתי יוקרה, להפך, שירות זה ניתן רבות בדירות ממוצעות ורגילות וזאת כדי להגדיל את הסיכוי למוכרן. פעמים רבות אנו רואים כי שירות זה ניתן כאשר יש קושי למכור בית מסוים ולאחריו הבית נחטף במחיר גבוה בהרבה ולכן הוא כל כך מומלץ.
 

כיצד יש לבחור שירות הום סטייג'ינג ?

שירות הום סטייג'ינג הוא שירות חדש בישראל אך אין זה אומר שהוא מסופק על ידי מספר מועט של נותני שירות. מהר מאוד עלו בארץ על הנוסחה וכיום ישנן חברות רבות אשר מספקות את השירות ובכל רחבי הארץ.
מדובר על שירות מקצועי בו הפוטנציאל להרוויח כספים הוא גבוה במיוחד. חשוב להבין שבתחילה יש להשקיע כספים, בין אם זה בשיפוץ הבית עצמו בין אם זה בעיצובו מחדש ובין אם בשיפוץ גינה וכן הלאה, אך השקעה זו משתלמת כאשר היא נעשית בצורה נכונה.
כיצד נוודא שכספינו ודירתנו נמצאים בידיים הנכונות ? יש לוודא היטב שלחברה יש ביטוח ורישיון עסק וכי השמירה על תכולות הדירות אשר באחזקתה היא שמירה מקצועית.
הום סטייג'ינג הוא הפתרון שלכם למכירת נכס שאינו מצליח להימכר

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

טיפים

שום פריט לא קטן מדי. סטיילינג של בית בנוי מכל הפריטים הקטנים שאנו אוהבים

על ידי Stephanie אדריכלות 360

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות