תפריט נגישות

לידים לעסקים

הום סטייג'ינג

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 מעצבי הום סטייג'ינג מובילים.

מה זה הום סטייג'ינג ?


הכנת הבית והעלאת מחירו למקסימום נקרא הום סטייג'ינג. מדובר על שירות ייחודי שניתן לאנשים אשר מעוניינים למכור את הנכס שלהם ולקבל עליו את המחיר המקסימאלי שניתן על ידי הכנתו ושיפוצו מראש.
Home Staging הוא שירות נפוץ ביותר בחו"ל וכמו שירותים נוספים רבים אחרים גם הוא עשה עלייה לארצנו רק לאחרונה וכבר אפשר לראות את התוצאות שלו. בית לאחר שירות הום סטייג'ינג תמיד נמכר במחיר גבוהה ממחירו לפני השירות וזאת גם לאחר ששולמו הכספים עבור השירות עצמו.
למעשה, ניתן לומר כי שירות זה מעלה באופן ניכר את מחיר הבית אך חשוב להבין שהוא גם מספק לכם את היכולת למכור את הבית יותר במהרה שכן אנשים מעדיפים תמיד לקבל בית מוכן ומעוצב במקום בית שרואים שגרו בו אנשים שנים רבות.
 

אז מתי אנשים זקוקים לשירות של הום סטייג'ינג ?

אנשים זקוקים לשירותי הום סטייג'ינג בשלבים רבים. שירות זה ניתן פעמים רבות לסוכני נדל"ן ולמשקיעים בתחום זה וזאת כדי למקסם את האפשרות למכור את הנכס במחיר הטוב ביותר. חשוב להבין – שירות Home Staging יכול להעלות את מחיר הנכס ב  - 5% עד 20% במרבית המקרים ובמקרים אחרים גם בהרבה יותר.
שירות הום סטייג'ינג לא ניתן רק לבתי יוקרה, להפך, שירות זה ניתן רבות בדירות ממוצעות ורגילות וזאת כדי להגדיל את הסיכוי למוכרן. פעמים רבות אנו רואים כי שירות זה ניתן כאשר יש קושי למכור בית מסוים ולאחריו הבית נחטף במחיר גבוה בהרבה ולכן הוא כל כך מומלץ.
 

כיצד יש לבחור שירות הום סטייג'ינג ?

שירות הום סטייג'ינג הוא שירות חדש בישראל אך אין זה אומר שהוא מסופק על ידי מספר מועט של נותני שירות. מהר מאוד עלו בארץ על הנוסחה וכיום ישנן חברות רבות אשר מספקות את השירות ובכל רחבי הארץ.
מדובר על שירות מקצועי בו הפוטנציאל להרוויח כספים הוא גבוה במיוחד. חשוב להבין שבתחילה יש להשקיע כספים, בין אם זה בשיפוץ הבית עצמו בין אם זה בעיצובו מחדש ובין אם בשיפוץ גינה וכן הלאה, אך השקעה זו משתלמת כאשר היא נעשית בצורה נכונה.
כיצד נוודא שכספינו ודירתנו נמצאים בידיים הנכונות ? יש לוודא היטב שלחברה יש ביטוח ורישיון עסק וכי השמירה על תכולות הדירות אשר באחזקתה היא שמירה מקצועית.
הום סטייג'ינג הוא הפתרון שלכם למכירת נכס שאינו מצליח להימכר
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש הום סטייגינג?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הום סטייגינג
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]