השוואת מחירים > בריאות ויופי > ניתוחים פלסטיים > הגדלת חזה > מחירון הגדלת חזה

מחירון הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח שלא פשוט להגיע אליו. הסיבה הראשונה היא השינוי המשמעותי אצלך בגוף, שינוי שיבלוט לעיני כל ואף אחד לא יחמיץ אותו. והסיבה השניה היא המחיר שלו הנחשב בין היקרים מבין הניתוחים הקוסמטיים.

עוד בטרם החלטת לעשות ניתוח להגדלת חזה אחד מהדברים הראשונים שאותם חשוב שתבדקי הוא המחיר של הניתוח. לא המחיר הספציפי אותו תקבלי מהמרפאה איתה תסגרי אלא את הסדר גודל של המחיר, את המחיר אותו תצטרכי לאשר עם כרטיס האשראי שלך (או של בעלך).

 

המחיר הסופי של ניתוח הגדלת חזה מורכב משני גורמים עיקריים ומבלי לפגוע באף אחד הוא זהה כמה לכל בעל מקצוע באשר הוא והוא נקבע על ידי הגורמים:

 

  • איכות ושמו של המנתח - כמו שלא תרצו שאינסטלטור מתחיל או חאפר יתעסק לכם בצנרת כך גם לא תהיי מוכנה שסטאז'ר שסיים הרגע תואר יעשה לך ניתוח חזה. לכן גם כאן כמו כמעט כל בעל מקצוע כפי שצויין, יש משמעות לשמו של המנתח, לוותק שלו ולנסיון שלו ועל הלקוחה להחליט האם וכמה היא מוכנה לשלם בעבור אותו השם.

  • איכות החומרים והשתלים - אז איזה שתל תרצי ? שתל סיני או שתל גרמני ? בנוסף לעניין המנתח, גם עניין החומרים תופס תפקיד בתחמור הניתוח. ישנם שתלים יקרים יותר הנחשבים
  • איכותיים יותר ויש כאלה שפחות. על הבדלים אלו יעמדו המנתחים בהסבר שלהם בטרם בחירת השתלים.

 

 אנו מציעים לכם לבצע בדיקה בנוגע למחירים שיציעו לכם החברות השונות, על מנת לעזור לכם, בנינו מחירון שיעזור לכם לקבל מושג בנוגע למחירי השוק.

 בטרם הבדיקה מול הקליניקות השונות, בצעו בדיקה בקופת החולים בה אתם חברים או בחברת הביטוח בה אתם מבוטחים. ישנם חברות המציעות השתתפות בביצוע ניתוחים אסתטיים עם תנאים שונים. לכן חשוב לבדוק בטרם פונים למרפאות.

 

הגדלת חזה - מחירים

 

  • סוג ההגדלה מחיר
  • מחיר הגדלת חזה - עם שתל עגול13000-16900 ש"ח
  • מחיר הגדלת חזה - עם שתל אנטומי15500-17900 ש"ח
  • מחיר הקטנת חזה (כולל אשפוז לילה)21700-26900 ש"ח
  • מחיר הרמת חזה (ללא אשפוז)16250-18900 ש"ח

 

 

המחירים המפורסמים במחירון הינם בגדר המלצה בלבד ולחברת Yes, Please! אין אחריות כלשהי על הנתונים והמחירים המופיעים במחירון.

אחרי שצפיתם בסדרי הגודל של המחירים להגדלת חזה תוכלו לעבוד לעמוד הגדלת חזה לקבלת הצעת מחיר.

מה זה יס, פליז! ולמה זה טוב לכם ? צפו בסרטון:

מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,151

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות