השוואת מחירים > לבית לגן ולמשרד > לגן > דשא סינטטי > מאמרים > על דשא סינטטי וחיות

על דשא סינטטי וחיות

רבים חוששים לשים דשא סינטטי בחצר ביתם, לרוב החשש הוא מחוסר ידיעה. החלפת הדשא האורגני בדשא סינטטי נראה בעיניהם כבלתי נתפס והחשש שהתחושה תהיה לא נעימה, המראה של הדשא יראה מוזר, איך חית המחמד, הכלב או החתול, יקבלו את הדשא החדש, היכן יעשו את צרכיהם וכדומה.
 
דשא סינטטי הוא פתרון מושלם לכל גינה, היתרונות הבולטים שלו הם, ראשית החיסכון במים, התחזוקה הרבה שיש בדשא אורגני נחסך מאיתנו בדשא סינטטי, אין צורך להשקות לכסח להדביר וכדומה. הדשא הסינטטי הוא בעל מראה אחיד של דשא ירוק ללא קרחות וגם בימים חמים ועוד.
 

דשא סינטטי וחיות אחרות

דשא סינטטי מתאים ביותר לחיות מחמד , הדשא נעים למגע ואף מסייע בשמירה על ניקיון הכלב או החתול להלן כל הסיבות הנכונות להחליף את הדשא האורגני בדשא סינטטי בבתים עם חיות מחמד.
 
דשא סינטטי הוא דשא המורכב מחומר פלסטיק בעל מראה של דשא אמיתי. הדשא הסינטטי נעים למגע ומתאים כמשטח במקום מוצל או בשמש מלאה. כיום הדשא הסינטטי הוא באיכות מעולה, המחזיק לאורך שנים ובעל מראה אחיד במשך שנים רבות.
 

סוף לבורות בגינה

כלבים נוטים לחפור בורות בגינה ובדשא בשל ריח האדמה והצמחים. דשא סינטטי מתאים לחיות מאחר שכלבים אינם יכולים לחפור בדשא. הדשא שהינו בעל צפיפות גבוה אינו מאפשר לכלב לחדור אותו ולהגיע לאדמה. כלבים נוהגים לחפור בדשא האורגני בשל ריח האדמה.
 

כלב נקי על דשא נקי

הדשא סינטטי משאיר את הכלב נקי מקרציות ופשפשים שהיו שמחים לטייל על הכלב. הדשא הסינטטי מתאים לכל השנה והכלב יכול לשחק על הדשא גם בחורף מבלי להתמלא בבוץ.
 
הכלב יכול לטייל על הדשא ובחצר ואין חשש שהכלב ישאיר סימני רגלים מהדשא, בבית או בחצר מאחר שאין בדשא נקודות המרכזות מים או בוץ.
 

כלבים ודברים אחרים

החשש העיקרי של בעלי כלבים הוא שהכלב יעשה את צרכיו על הדשא, למעשה כלבים נוטים לעשות את צרכיהם במקום קבוע שיש בו ריח של שתן קודם, לרוב הכלבים אינם עושים את צרכיהם על הדשא, במקרה שכן בשונה מדשא אורגני הנהרס מחומציות של ההפרשות של הכלב הדשא אינו נפגע, ההפרשות של השתן מתנקזות לפתחי הניקוז ועם הפרשות מוצקות ההליך של הניקיון יעשה עם מטאטא ומעט מים.
 

בחירת דשא סינטטי

חשוב לבחור דשא סינטטי איכותי על מנת שתוכלו ליהנות ממנו כל השנה, כיום ניתן למצוא סוגים שונים של דשא סינטטי בעלי גבהים שונים ורמת צפיפות שונה. הבחירה צריכה להיות בהתאם לצרכים שלכם, ומה השימוש בשטח שאותו אתם מניחים את הדשא. כמו כן חשוב שהתקנת הדשא תעשה על ידי איש מקצוע או שתתקינו את הדשא בהתאם להוראות ההתקנה על מנת שתוכלו ליהנות מניקוז טוב של מי הגשמים, ליהנות מדשא ללא גלים ובורות.

 

Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא דשא סינטטי. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל.
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,177,620

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות